• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    DOOMGUY
    DOOMGUY --- ---
    nasypal jste do toho nekdo nejaky prachy? ma to smysl? zatim me to bavi, ale jsem teprv ve fazi kdy me to nuti hrat ty preconstructed decky a je to docela nuda protoze 99% her vcera byl dragon mirror
    MAKROBIJEC
    MAKROBIJEC --- ---
    WRATA: šipky jsou obv obráceně, moje blbost
    NECRO_BUTCHER
    NECRO_BUTCHER --- ---
    WRATA: heh, souhlasim, že vedle coresetu je i ixalan docala fajn na limited.. .-D
    WRATA
    WRATA --- ---
    MAKROBIJEC: Tobe se zdal core set jako dobra sada? Za me je to teda to nejhorsi co jsem za posledni rok draftoval
    MAKROBIJEC
    MAKROBIJEC --- ---
    KUTAS: mechaniky jsou zábavnější než se na první pohled zdá, ale ten art mi přijde dost generickej. 60% karet by se vešlo do Kaladesh artu a nikdo by si toho nevšiml
    1. ravnica byla wow
    rtr měla supr lore guildlordy, mage a prefko s plackama
    grn už je imho jenom další novodobá sada, která se mimochodem vrací na Ravnicu

    core19>grn>ixalan>kaladesh>dom
    NECRO_BUTCHER
    NECRO_BUTCHER --- ---
    KUTAS: je to docela sranda a ty mechaniky fungujou dobře.. jediný co mi chybý je u golgari nějaký rozumný vracení z hrobu do ruky..
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    Tak co nějaká odezva na novou edici?

    Já teda nejsem na prerelease, ale užívám si to v Areně... (dvakrát jsem projel sealed 2:3, jednou rádoby selesnya, podruhé boros). Ale nabral jsem tím slušné karty a celej víkend mastim jednokarťák, kterej mám prostě GW tokeniště + lehkej mentor. Musim uznat, že mě to docela baví.
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    ICARUS: myslim že je to přesně tak :-)
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    mmm tady si někdo hraje se zubera stormem, aka nejstylovějším storm deckem ever
    MATHES
    MATHES --- ---
    JEENA: spelly nikdy nejsou in play. muzou bejt v ruce, na stacku, v hrobu nebo v exilu.
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    ICARUS: V oracle textu ty zubery mas primo “zuberas that died this turn”. A instant asi tezko umre :)
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    JEENA: Nonpermanenty jdou pri casteni na stack a ze stacku pote po resolvnuti do hrobu, pokud neni dano jinak (exile kvuli flashback treba). Takze podle me se to pocitat nebude.
    JEENA
    JEENA --- ---
    Mám rules question, kdybyste se nudili:

    Jsou non-creature spelly in game? Prochází ''hrou''? Jde o nich říct že jsou "put into graveyard from the battlefield"?

    Konkrétně mám na mysli tohle:

    Zahraju Nameless Inversion na nepřítelovu potvoru a později v kole mi umře Ember-Fist Zubera. Bude v tom triggeru Zubera počítat i tu inversi (která má typ Zubera), nebo ne?


    Nameless Inversion (Modern Masters 2015 Edition) - Gatherer - Magic: The Gathering
    http://gatherer.wizards.com/Pages/Card/Details.aspx?multiverseid=397861
    Ember-Fist Zubera (Champions of Kamigawa) - Gatherer - Magic: The Gathering
    http://gatherer.wizards.com/Pages/Card/Details.aspx?multiverseid=80508
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    ICARUS: to jsou, ale nikdo z těch, co jsem zkoušel, mi ani nikdy neodepsal na požadovaný minimální rozlišení...
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    CHOBOT: Myslim ze na aliexpress jsou vendori co ti vytisknou podlozku s custom obrazkem, ktery dodas. Jak je to s kvalitou, netusim
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    Dík
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    MATHES: poptám a na něco přijdu. Aspoň na odpich dobrá idea.
    MATHES
    MATHES --- ---
    CHOBOT: tak s tim bohuzel neporadim, dal jsem to kamosovi co dela s plotterama a tisknul to snad u nejakyho klienta, kterej mel tu spravnou tiskarnu
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    MATHES: ha, dobrej nápad. A kde na to tisknou, resp. po jaký tiskárně koukat?
    MATHES
    MATHES --- ---
    CHOBOT: ja to resil koupi bily podlozky a tiskem primo na ni
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam