• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    spoiler - klikni sem


    PROMO KODY DO MTG ARENA NA NASTENCE

    ODKAZY NA ZAJIMAVE ZDROJE INFORMACI O MTG NA HOME

    Jestli chces neco sehnat / prodat / vymenit, tak ses tu spatne a nasleduj odkaz nize.

    [ MAGIC THE GATHERING: Nákup / Prodej / Výměna ]

    Zajimaji te storyline? Chtel by sis precist pozadi jednotlivych sad? Pokracuj prosim ZDE

    NYX MtG Arena IDs na NÁSTĚNCE
    rozbalit záhlaví
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    JANDOS: Pres sety tam filtrovat jde, treba e:grn.
    MATHES
    MATHES --- ---
    JANDOS: a funguje to takhle i na sety?
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    MATHES: filtrovat podle keywordu zrovna jde. Proste napises first strike apod. Ale nejde tam dalsich 20 veci co bych povazoval za samozrejmny :)
    MATHES
    MATHES --- ---
    FORACE: jj ja uz se pomalu dostavam do faze, ze je nemusim mit pernamentne otevreny na druhym monitoru, protze bez tech zkratek je to peklo:D
    FORACE
    FORACE --- ---
    MATHES: kdyz mam chvilku tak hraju tam, s klavesovejma zkratkama to jde dobre..

    skoda, ze uz nefunguje na tabletu, jak v1, to byla parada
    MATHES
    MATHES --- ---
    JJOXER: jj, nebo mws.

    kazdopadne ja ne tak davno objevil untap.in a to ovladani je takovy kostrbaty trochu, ale na druhou stranu je to browser based a hraje tam docela dost lidi:)
    JJOXER
    JJOXER --- ---
    _DOMINIK_: xmage je neco jako cockatrice?
    MATHES
    MATHES --- ---
    JANDOS: me triggeruje, ze kdyz si to prepnu na to druhy zobrazeni, tak ti to neukazuje pocet karet v decku (jen na slotu) a neda se hejbnout tim rozdelovnikem.

    to ze chybi nejaky rozumny filtrovani (treba keywordu) je taky na hlavu
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    Ten deck builder v arene me hrozne sere!! V tom postavit balik to bych si ho vyskubl.
    RASTASHAMAN
    RASTASHAMAN --- ---
    Tezko rict, ted soustam azami!
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    NECRO_BUTCHER: mtg je komplikovana hra, a modo to holt odrazi. v realu musis triggery taky stackovat. za me je teda modo z trojice modo / arena / xmage uzivatelsky nejlepsi. nicmene arena asi muze byt dobrym kompromisem, az pridaj treba jeste ten autoyielding
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    ASYD: Hlavně když má píču a dejchá. To znamená v realitě Haste, Double Strike a Cycling.
    NECRO_BUTCHER
    NECRO_BUTCHER --- ---
    ad arena (vs. MODO): vono ani v tom MODO ten hráčskej set-up neni uplně user friendly v porovnání s živou hrou, co já vim.. ? hodně klikání a chybu v stackingu si člověk taky musí párkát ošhat, aby jí neudělal..

    Modo už nějakou dobu nehraju, ale kdyby jsme to měli porovnat tak bych možná i řekl, že může docházet k drobnému zlepšení .. prosím o názory. :-)

    Ta komplikovanost těch stacků a priorit je něco s čim tahle hra (nejen) v digitální verzi zápasí už od začátku, ne? :-)
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    Máte taky někdo problémy se spouštěním hry? Postihuje mne tenhle bug, ale ten redist nepomáhá...
    Stuck at Preparing Assets – MTG Arena
    https://mtgarena-support.wizards.com/hc/en-us/articles/360001144743-Stuck-at-Preparing-Assets
    ASYD
    ASYD --- ---
    Ploche milenky anebo radsi boubelate?
    RASTASHAMAN
    RASTASHAMAN --- ---
    takových nervu s hranim online :D takze ještě porad nenastal cas? porad se mam drzet realnych placatých milenek? ;-D
    MATHES
    MATHES --- ---
    Tu prioritu maj nedotazenou o tom zadna. Uz jsem parkrat hral ten copy target spell a vzdycky jsem si musel zapnout full control, ktera je sama o sobe dost matouci a pak si davat pozor na kazdy kliknuti, abych neprokliknul neco co nechci.
    AFRI
    AFRI --- ---
    _DOMINIK_: rozumim, muj aktualni pet-peeve je Legion Warboss, po jehoz resolvu to (bez full control) skipne do combatu, a hodi na stack token i kdyz mam na ruce nejaky burn a dostatek many :(
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    STRANGERD: jsou jeste nejaky klavesovy zkratky, ktery clovek musi znat, aby se to dalo plnohodnotne hrat? ja napriklad o tom ctrl+shift vubec nevedel. a pravidelne me vysirala napriklad grand warlord radha, se kterou jsem si nekolikrat zautocil s tim, ze si v declare attackers pres ni vygeneruju manu, ktera mi schazela na podstreleni souperova obrance. v takovou chvili vas sice arena necha vygenerovat manu, ale pak AUTOMATICKY SKIPNE FAZI do bloku, takze uz pak trapne zabijite blokujici bytost, misto toho abyste jeli za lethal :P

    nasel jsem tuhle (totalne neoficialni) stranku: https://mtgarena.community.gl/forums/threads/1118

    nicmene pro plnohodnotne hrani bych potreboval jeste minmalne autoyielding (a auto-yes/no) triggered abilit, jako je to v MTGO. nemluve o tom, ze je dost debilni, ze je tahle funkcionalita totalne skryta. cekal bych, ze kdyz clovek treba right-clickne nekam nahodne do stolu, tak se mu zobrazi menu s volbami typu "enable/disable full control", "pass priority" atd
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    JULIAN: tak odvolávám co jsem kdy řekl... jak skončil singleton, tak musím hrát constructed a prostě tam je potřeba nějakej ten booster koupit, aby člověk nabral wild cards a mohl složit něco jakž takž hratelnýho.
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    ROBIN_SNNS: schválně jsem si počítal krysama skóre... a vyšlo mě to na 6:3 (z těch 3 mi to spíš 2x vyloženě nepřišlo a 1x jsem byl prostě pomalej). U mě to bylo jednoduché - hrál jsem tokeniště, takže 2W = 2x 1/1 lifelink soldát nebo 1/1 co zdechne a pošle za sebe vojáka atd. Pak je způsob jednoduchý remove/destroy krysy jakmile ho máš v ruce.
    Jakmile jsem viděl úvodní ruku a proti mě zahranou krysu, tak jsem dával GG a většinou to protivník vzdal asi ve 4. kole.

    Nebo stačí třeba boros deck a skoro jedna potvora s First Strike :)
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    ROBIN_SNNS: kdyz mas dobrej mana curve, tak ty krysy das uplne v pohode. jeho karta nikdy nebude o moc lepsi nez x/1 shitka, v nejhorsim pripade to vytradujes uplne s cimkoliv. Jakejkoliv 2for1 removal to totalne zabiji. Hlavni vyhoda tech krys je v tom ze je to velice stabilni balik, ale imho je to proti dobre postavenemu baliku fakt slabe, pokud ti to dojde aspon prumerne
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam