• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    spoiler - klikni sem


    PROMO KODY DO MTG ARENA NA NASTENCE

    ODKAZY NA ZAJIMAVE ZDROJE INFORMACI O MTG NA HOME

    Jestli chces neco sehnat / prodat / vymenit, tak ses tu spatne a nasleduj odkaz nize.

    [ MAGIC THE GATHERING: Nákup / Prodej / Výměna ]

    Zajimaji te storyline? Chtel by sis precist pozadi jednotlivych sad? Pokracuj prosim ZDE

    NYX MtG Arena IDs na NÁSTĚNCE
    rozbalit záhlaví
    STSUNG_NAVANA
    STSUNG_NAVANA --- ---
    WRATA: prima challenge je od ctvrtka
    WRATA
    WRATA --- ---
    JULIAN: Friendi a dueling by meli byt tenhle tyden dokonce. Aspon podle toho co jsem zahledl na FBl
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    ja uz vault jednou otevrel, ale souhlasi mze to chce lepsi reseni. udajne na nem prauji, plus nekdy tenhle mesic by uz meli fungovat friendi a dueling
    RORSCHACH
    RORSCHACH --- ---
    MATHES: když ji naplníš, tak ti to vyskočí
    ASYD
    ASYD --- ---
    pockej si az skonci beta
    MATHES
    MATHES --- ---
    JJOXER: ee wildcards se ti nabiji za kazdej otevrenej booster
    RORSCHACH: a vault existuje a da se otevirat? jak se da otevrit, kdyz nevim, kde je?:D
    JJOXER
    JJOXER --- ---
    MATHES: No ja mel zato, ze kdyz otevres kartu kterou uz mas, tak se ti z toho nabiji wildcars, ze kterych potom muzes craftit co chces.
    RORSCHACH
    RORSCHACH --- ---
    MATHES: jde do vaultu, ale ten vault není vidět :) pohybovalo se to tak pomalu, že ho radši uklidili pryč :D
    MATHES
    MATHES --- ---
    JJOXER: jaky tokeny? ja jsem doted nepochpil a nevyguglil kam jde 5. kopie. mel jsem za to, ze jde do vaultu, ale ten v UI nikde nevidim.

    free packs per week jsou 3 v ramci toho tydenniho hraciho questu, nejsem si jistej na co narazis
    JJOXER
    JJOXER --- ---
    JANDOS: akorat teda spares v mtga delaji tokeny a ty free packs per week jsou trosku jinde.
    RORSCHACH
    RORSCHACH --- ---
    Pro mě tenhle Pro Tour hlavně "coverage" potvrzení, že Dezani je přesně to, co se o něm říká. Sledoval jsem jeho poslední hry ve swiss části a jenom co jsem viděl, tak se dvakrát pokoušel mentorovat někam, kam mentorovat nemohl. Když dělá tohle uplně v klidu pod kamerou na Pro Touru, tak jak pak asi vypadají jeho normální hry ...
    YETTY
    YETTY --- ---
    ICARUS: Zajímal by mě důvod toho muliganu. Já osobně bych to radši keepnul. Je to pan hráč, takže důvod proto měl určitě. Jsem zvědavý jestli to vysvětlí na svém kanále...
    WRATA
    WRATA --- ---
    JANDOS: Nevim jestli ma smysl takhle to srovnavat. Preci jen Arena i Artifact jeste nejsou venku z bety takze se tam muze lecos zmenit. Navic Artifact stoji 18€ zatimco ostatni jsou "F2P"
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    MATHES: JANDOS: Neviděl jsem má cenu koukat se na záznam na Twitch, nebo jen TOP8?
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    MATHES: Ze zmulliganoval tech uvodnich 7, kde mel hawka, lorda a 5 landu jsem se trosku divil - ale na play asi chces krivku.
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    Super Pro Tour
    YETTY
    YETTY --- ---
    MATHES: Koukal jsem jak blázen! To bych nepřál nikomu...
    MATHES
    MATHES --- ---
    Mull do 4 v 5. hre finále PT...
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    Ja vedel ze na TOP 8 s LSv se vyplati divat, posledni hra semifinale naprosta dokonalost:))
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    Rudy umi mluvit, to kazdopadne. Ne ze bych ten jeho kanal musel obsahove, ale aspon pusobi jako clovek s kterym by sis v klidu pokecal.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam