• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    ASYD
    ASYD --- ---
    + nazivo to neni F2P
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    NYRLEM: No nevím, já jsem právě díky Aréně, takřka přestal chodit na dvojkové turnaje a chodím jen na Modern a Pauper...
    MATHES
    MATHES --- ---
    NYRLEM: HS jsem naposled zapnul par tydnu zpatky, nacetl se mi main screen, chvilku jsem na to koukal, vypnul a zapnul arenu:D
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    MATHES: to mam podobne .. sice este porad delam q na hs, ale jen kvuli tomu, ze arena neni na mobilu :D podle me ta hra pritahne hodne lidi na turnaje na standard ..
    MATHES
    MATHES --- ---
    KUTAS: chapu te. od ty doby co mam arenu, tak jsem se na vsechny ostatni CG vykaslal, protoze jsem zjistil, ze jsem vlastne jen ve svym zivote potreboval "modo light" klienta
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    ICARUS: V patek jsem si poridil 1 deck a nedohral hru. Prijde mi to jako idealni hra na comp, nema to moc slozite pravidla. Nejsou tam landy, coz je fajn, ale zase mi chybi skladani balicku. Zabava to muze byt minimalne nejakou dobu dobra a to jsem teda hodne konzerva a nedam na mtg dopustit.
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    JULIAN: Diky, koukam ze v mephitu se hraje v pondeli, coz nestiham, skoda. Zkousel ten Keyforge nekdo? Je to hratelne?
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    ICARUS: nějaký release eventy byly v mephitu a svetdeskovychher myslím, ale jestli se potom schází nějaká komunita někde pravidelně, netusim.
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    Nevi nekdo, kde se v Praze hraje Keyforge?
    WRATA
    WRATA --- ---
    WIRUSS: Hele zase tolik se tomu modernu nevenuju abych do toho ted chtel vrazet takovy kvanta penez. Na hrani mam pristup k burnu a budu davat dohromady titanshift coz deck kterej me hodne bavi a neni nesmyslne drahej
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    WRATA: Tak co nemáš to rychle dokup, jelikož třeba leyline, canopky a fast landy zase půjdou nahoru. Taky mě to překvapilo, to samé Bridge deck.

    JANDOS: no tak já má objednaný jeden box v Nájadě, tam je za 6,5k asi nejlevnější, doufal jsem v pěkné commonky a učka, pak bych asi vzal i druhý, ale takto spíše asi ne. Max nakoupí ještě nějaké bosstery, jelikož pokud si to znásobíš a koupíš jen boostery jsi o litr méně, to platíš za spešl booster...
    ASYD
    ASYD --- ---
    you are gay
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    WIRUSS: Porad premejslim jestli koupit box a ten rozdraftovat s kamosema nebo ne. EV+ v cene karet pro constructed to obviously nebude pokud tam clovek neotevre lotery Lilianu apod. Ale drafty bych dal.

    Jinak se me libi ten Bitterblossom art, asi si ho koupim i kdyz na ten puvodni to porad nema :) Miluju vsechno kolem lorwynu a faeries.
    WRATA
    WRATA --- ---
    WIRUSS: Tezky zklamani. Zminovana lore a Manamofoza by potrebovali reprint jako sul, docela bych uvital i tron zeme s nejakym novym artem. WTF repint skoro komplet boggles decku tomu dal korunu a na prazskem GPcku to vidim na farnebu side eventu
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    Koukám, že tu ani nikdo nekomentuje full spoiler... Tak co Vám schází? Za mě fast landy, swordy, bob, commandy, leylajny, úplně promrhali možnost reprint předražených U jako goblin lore či starých commonek do pauperu... Docela mě překvapilo, že nereprintli nic do affinity, trochu si říkám, zda nezabanují mox...
    MATHES
    MATHES --- ---
    ICARUS: a nebyl to lepsi tiny leader?:)
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    WIRUSS: Hlavne ten high priest mi prijde ze ma dost velkej powerlevel na pauper
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    Jinak pro hráče pauperu, pár věcí co se zatím stalo commonkama... Zajímalo by mě, jak se projeví ten foil, přeci jen do delvera kde si zatapovanej s gushem vrátíš 2 islandy a další kartu a kántruješ klidně dvě kouzla, sic za cenu 4 karet to nezní nepoužitelně...

    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    Tak tento obrázek je dle mého fakt super ;-)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam