• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    JEENA
    JEENA --- ---
    JEENA
    JEENA --- ---
    JEENA
    JEENA --- ---


    něco jako:

    Biomancer's Pet
    GU
    Creature - Mutant

    Activated abilties of creatures under your control cost 2 less to activate. This cannot reduce the cost of such abilities bellow 1.

    'tap': The next time target creature would use the Adapt ability this turn, it uses it as if there were no +1/+1 counters on it.

    2/2
    V0IT
    V0IT --- ---
    tohle mě pobavilo - Llanowar Vampire

    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    MATHES: Dobrý, já ho neznám, jen jsem odpovídal na jasně položenou otázku. A divil by ses, kolil lidí etb trigger a cast trigger nerozlišuje. To je vše.
    MATHES
    MATHES --- ---
    PREVRACENY: prestoze to tak muze vypadat, na to se RASTASHAMAN neptal. krom tebe vsichni pochopili, ze se pta na tu ETB abilitu, jen svuj dotaz formuloval nepresne.
    ASYD
    ASYD --- ---
    Stfu bobe
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    WRATA: Možná vidím blbě, ale je tam napsáno:
    "purphuros je ve hre a castim keranose. udelim dmg souperi?"
    Odpověď: "Při castu Keranose ne, pouze při jeho etb, pokud splníš devotion."

    Už si rozumíme? Není to cast trigger.
    WRATA
    WRATA --- ---
    PREVRACENY: Pokud budes splnovat pozadavek na devotion tak Keranos bude bytosti a tim padem muzes spustit etb trigger
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    JOHNNYCAGE: Ano, ale až na etb, ne na castu. Podívej se znova na jeho dotaz.
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    PREVRACENY: Pokud máš devotion na to aby byl Keranos potvora když ho hraješ, tak dá Purphoros dmg
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    WRATA: Co s tím má devotion společného. Purphoros nemá cast trigger, ale etb trigger.
    WRATA
    WRATA --- ---
    RASTASHAMAN: Pokud mas devotion tak ano, jinak ne a scepter rika cast takze vytvoris token
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    RASTASHAMAN: Ad Keranos - ne
    RASTASHAMAN
    RASTASHAMAN --- ---
    preju vsem spoustu magicovych uspechu a tak vůbec. a hned se na par věci ohledne edh zeptam.
    - purphuros je ve hre a castim keranose. udelim dmg souperi?
    - castim spell z isochron scepter, polozim si token když kontroluju young pyromancera?
    dik za info.
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    MATHES: přidal sem tam sebe.

    Btw je to selfedit, čili kdo chcete, dejte se na nástěnku se svym ID
    ASYD
    ASYD --- ---
    Proc si to nevypnete?
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    MAKROBIJEC: osobně souhlasím s tou poznámkou o vzhledu - tam si fakt mohli dát víc záležet, ty hrací desky je fakt že vypadají hnusně a některý ty rádoby epický animace jsou fakt na zvraceni, spolu s blbejma a neustále stejnejma kydama PW je to opruz co to dost zdržuje akorát.
    Nicméně to UI pořád docela často menej a zlepšují, IMHO jdou správnou cestou a časem to snad bude velmi dobré. Od closed bety to udělalo slušnější krok
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    MATHES: nemůžu ti napsat nic jiného než co už jsem jednou napsal. Nic v tom směru co jsi rypal jsem nepsal, nevím kde to v mém textu vidíš. Z mé strany vidím že nemáš zájem se o tom bavit jinak než "všechno je nahovno", tak to nechme plavat, nemá to cenu
    WRATA
    WRATA --- ---
    MAKROBIJEC: Tak to mas smulu protoze to se opravdu nestane. Cilovka nejsou bezni hraci kteri uz treba hraji na MTGO ale presne ti lidi co hraji prevazne kitchen magic kde je dlouhodoba sance ze do toho narvou vic penez.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam