• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    spoiler - klikni sem


    PROMO KODY DO MTG ARENA NA NASTENCE

    ODKAZY NA ZAJIMAVE ZDROJE INFORMACI O MTG NA HOME

    Jestli chces neco sehnat / prodat / vymenit, tak ses tu spatne a nasleduj odkaz nize.

    [ MAGIC THE GATHERING: Nákup / Prodej / Výměna ]

    Zajimaji te storyline? Chtel by sis precist pozadi jednotlivych sad? Pokracuj prosim ZDE

    NYX MtG Arena IDs na NÁSTĚNCE
    rozbalit záhlaví
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    WHITEANGEL: rekl bych ze dost podcenujes znalost pravidel prumerneho hrace, co je to ETB trigger a ze na nej jde reagovat dneska uz snad vi kazdy, kdo to hral dyl nez jeden mesic.
    SKUNK23
    SKUNK23 --- ---
    WHITEANGEL:Lidi sou bohuzel takovy, ze maj potrebu vojebavat pravidla, aby dosahli sveho cile(vyhry). A jestli si myslis, ze to v Arene nebude jinak, tak si hodne velkej optimista. Vsechny online hry sou zahlceny lidma co cheatujou a neboj se nic ze to v Arene taky nebude chybet. Predpokladam ze je otazkou casu kdy nekdo napise programek, kterej uvidi souperum do ruky, necha te nastavit si na top knihovny pekne co potrebujes atd.... a combo internet+prachy+wildcard = jakykoliv deck co kdo vymysli. Omezeni z papiru ti odpada jelikoz tam to stoji furu penez, oproti arene kde te to vyjde na par supu. Nevim jak vy ale ja v ranked narazim jenom na 4 druhy decku v mirnych obmenach, protoze je samozrejme snadne se mrknout na internetech na top win decky a pak si je tam skoro zdarma postavit.
    WHITEANGEL
    WHITEANGEL --- ---
    ICARUS: Ano je to opravdu radu let zpet cca rok 96-02. Ale nechci soudit jestli lze nebo ne. Poukazuji nato ze je to vubec mozne. Duvod proc jsem zacal hrat zpet Magic je ze vysla Arena tam se ti nic takoveho stat nemuze a pokud ano je to tva chyba. Nerikam ze Arena je bez chyb, client dost casto pada a nektere combo decky se nedaji hrat ale porad je to beta a vypada to ze to stim mysli vazne. Celkove si myslim ze je to krok vpred a Magicu to prinese daleko vetsi popularitu nez ted, mozna se dockame a nejakeho zjednodusseni pravidel ktere pritahne mladsi hrace a opet zvyssi popularitu.

    Dam priklad co se me konkretne nelibi aby jsme se pochopily : Nedavno se tu probirala nova potvora z Allegience tusim neco jako 3UU 4/5 kdyz prijde udela dva 0/2 tokeny a ma hexproof pokud jsou tokeny ve hre. Resil se tu triger kdy ty muzes danou potvoru zabit driv nez ten hexproof dostane.

    Na papirovem Magicu cca 80% lidi nebude mit potuchy ze to vubec pujde. V Arene je to jasne clear protoze triger se ti automaticky da na stack a ty vidis ze dana potvora hexproof nema.
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    WHITEANGEL: hele nevim, osobne jsem se teda jeste nesetkal s nejakym masovym ochcavanim pravidel, a to mam za sebou par rptq a gp side event. nevim, jaka byla situace pred X lety, ale dneska mi to prijde celkem ok. osobne jsem se divil, ze ten japonec za tohle dostal diss, cekal bych maximalne game loss. nejspis tam musel judgum nekde zalhat, to je snad jediny zpusob, jak dostat dq.
    WHITEANGEL
    WHITEANGEL --- ---
    ASYD: Presne kvuli tomuhle jsem prestal hrat papirovej magic. Nekteri lide si z vlastniho vykladu pravidel u nas udelali docela zajimavej byznys... Nemluve o lidech co trenovali primarne rozmichavani decku je smutne ze se tohle deje i dnes trpi tim cela hra...
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    WRATA: Já to vídam každý týden. Zrovna teď se mi kamarád chlubil, jak si vypimpil svůj selesnya deck a koupil do něj 4 toppery za 3,5 litru. A to prosím do casual decku.
    WRATA
    WRATA --- ---
    PREVRACENY: Uplne vidim jak casual commander hrac dava 5 litru za 8 karet kdyz za to muze mit dalsi deck....
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    WRATA: Takže 2 z 8 se nehrajou. A Jaru si v monoredu dokážu představit. A jinak mluvím o casual EDH.
    WRATA
    WRATA --- ---
    PREVRACENY: Jaja se nehraje, Domri je dost slabota takze dost pochybuju ze si najde misto
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    WIRUSS: Co to povídáš? Hrajou se skoro všichni.
    ASYD
    ASYD --- ---
    MATHES
    MATHES --- ---
    WHITEANGEL: reprint PW? tak to by bylo poprve.
    WHITEANGEL
    WHITEANGEL --- ---
    JEENA: jj taky ocekavam ze bude v Allegience.
    JEENA
    JEENA --- ---
    WHITEANGEL: Standard playable budou jen ti, co jsou sami o sobe na standardu
    WHITEANGEL
    WHITEANGEL --- ---
    Ten Ajani do Selesnya Tokens bude dobrej.
    ASYD
    ASYD --- ---
    + hasbro abych nebyl unfer
    ASYD
    ASYD --- ---
    wotc greed is truly eternal
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    Tohle jsou další PW z Mythic Edition, tentokráte nic moc, max. ten Dack a Karn se hrají...

    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    JANDOS: Přemýšlím, zda se to vejde do Azorius Spirotů a spíše si myslím, že ne... Ale design je pěkný...

    Jinak nová Judge proma:



    MATHES
    MATHES --- ---
    ja jsem vcera v arene nahodou narazil na tohle, na coz jsem uz uplne zapomnel, nicmene vzhledem k mnozstvi spiritu (afterlife wink wink) by mozna mohla prijit jeho chvile

    WHITEANGEL
    WHITEANGEL --- ---
    JANDOS: Toje hodně přísný.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam