• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    SKUNK23
    SKUNK23 --- ---
    3 free boostry na eccount do Areny "PlayAllegiance" bez uvozovek.
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    JEENA: ok, díky.
    JEENA
    JEENA --- ---
    VESPER_INDIGO: Jj, dokud platí ta schopnost (do konce kola), tak je creature
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    Když se Planeswalker: Gideon, Martial Paragon postaví do útoku za svoji nula cost ability a popis říká: "Becomes 5/5 creature, indestructible, who is still the planeswalker until end of the turn." můžu ho vrátit soupeři do ruky instantem, který říká: "Vrať taplou creature hráči do ruky."?
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Azorius vole jsem myslel, proti Simic hraju.

    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Mám karty tak za 4k a většinu hraju. :D
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    BURKHAR: Trotl, sorry:D
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    PREVRACENY: Prevko. ;)
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    BURKHAR: Lol, jak je to možné?
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Tož jdeme draftit hezky v osmi. A jaká je vaše sobota?

    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    Hraje se někdy někde v Praze hospodský commander? Kdyžtak prosím --> pošta.
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    Rare je nepříjemné hlavně protože jsou třeba landy, takže 8+ karet, což po té co si vytvoříš základ i jde, ale osobně bych ocenil rozložení mythic wildkarty na 2 gold či výměnu 8 rare za wildcard...
    WRATA
    WRATA --- ---
    WRATA: Tak ne, Ravager Wurm asi budu chtit, ale maximalne 2-3 kusy takze jsem stejne safe
    WRATA
    WRATA --- ---
    WHITEANGEL: Ted mam 5 v zasobe, v Ali nevychazi nic co bych chtel z mythicu. Rare mam tezkej nedostatek
    WHITEANGEL
    WHITEANGEL --- ---
    WRATA: Oni te casem zacnou trapit :D
    WRATA
    WRATA --- ---
    ICARUS: Uprimne me mythic wildcards netrapi tolik jako rare. Beznej deck ma mozna 8 mythic karet ale treba 30 rare
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    slusnej nerf, klobouk dolu
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    MATHES: Nepodcenuj Vecneho Zida WotC. https://www.reddit.com/...agicArena/comments/ag0xj5/numbers_on_changes_to_constructed_event_rewards/

    tl;dr: event payouty jsou vyrazne nerfunty, zejmena ziskavani mythic wildcards.
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    NYRLEM: Nepochopil jsem to z toho jako prevod. Rikali also. Takze by me zajimalo jestli to budou 2 laddery (coz pochybuju) nebo budou v jednom namichany lidi z bo1 a bo3
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    ASYD: recyklace karet porad nic moc, ale prevod ranked na bo3 je super skok ..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam