• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    MATHES: ja narazil na orzhov aggro s nekolikanasobnou inheritanci zatim jednou a prejel jsem to celkem snadno. asi to ale bude na sealedu daleko lepsi nez na draftu (hral jsem jen drafty), nemluve o tom, ze si netroufnu soudit po jednom matchi. me to ale prijde drahy a pomaly...
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    _DOMINIK_: Dodám, že jsem oba Ozrhov balíky naprosto nekompromisně ustál ze startu, a pak si je vodil, jak loutky, abych je pak dokutal armádou lítajících sviní (vigilance ftw).
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    _DOMINIK_: Tady dle mých zkušeností ze sobotního draftu nesouhlasím. Azorius je sice pomalejší, ale co jsem s tím balíkem i včera při friendly dohrávkách byl schopnej uhrát, to se cení. Jo, je to control, jo, je to pomalý, ale vole, má to odpověď na všechno, skoro jako já! ;)
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    ja mam zkusenosti z mtg arena draftu a za me je nejlepsi simic a gruul - nejlepsi komony a silny bytosti po krivce. nejslabsi mi prijde azorius. orzhov a rakdos se placaj nekde uprostred

    orzhov enchantment je (neprekvapive :) ) naprosto prisnej - vyhral jsem vsechny hry, kde jsem ho zacastil

    jinak jeden postreh za me - asi nejpodcenovanejsi (tzn v arena draftech ho budete bezne dostavat ke konci packu, neni nutny brat brzo) komona je ten orzhov 1/2 deathtouch kocicak za jedna. ty nejlepsi decky (coz jsou imho ty zeleny) totiz maji tendenci velmi rychle ovladnout hru silnyma pozemnima pasikama. a kocicak je umi drzet na uzde zatimco vase predrazeny letadylka se to pak snazi umlatit "horem"
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    KVIIIK: Jj, ti kanci apod. jsou strašný zlo. Navíc v té edici vlastně není skoro žádný mana destroy.
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    Na MTG Arena je teď půlka decků Gruul, a to je fakt smrt v pátým kole a nedá se s tim nic moc dělat.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    AGENTCOOPER: Je to rychlý, Rakdos je strašnej overkill, Orzhov a Gruul je hodně rychlej, muj Azorius je super na late game, Simic mi přijde nejslabší.
    ASYD
    ASYD --- ---
    jo to hral kazdej
    a teda ten mini-Elesh WB enchak je krutej
    MATHES
    MATHES --- ---
    AGENTCOOPER: Na nasem privatnim prevku s 10ti lidma mel 4-0 simic, 3-1 pak orzhov, gruul a azorius.

    mne pripada nejlepsi orzhov, ale je to klasicky docela tesny.

    Nicmene Ill-Gotten Inheritence je na limited extremne nechutny:D
    ASYD
    ASYD --- ---
    Orzhov ma nejvetsi bombice
    SKUNK23
    SKUNK23 --- ---
    3 free boostry na eccount do Areny "PlayAllegiance" bez uvozovek.
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    JEENA: ok, díky.
    JEENA
    JEENA --- ---
    VESPER_INDIGO: Jj, dokud platí ta schopnost (do konce kola), tak je creature
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    Když se Planeswalker: Gideon, Martial Paragon postaví do útoku za svoji nula cost ability a popis říká: "Becomes 5/5 creature, indestructible, who is still the planeswalker until end of the turn." můžu ho vrátit soupeři do ruky instantem, který říká: "Vrať taplou creature hráči do ruky."?
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Azorius vole jsem myslel, proti Simic hraju.

    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Mám karty tak za 4k a většinu hraju. :D
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    BURKHAR: Trotl, sorry:D
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    PREVRACENY: Prevko. ;)
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    BURKHAR: Lol, jak je to možné?
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Tož jdeme draftit hezky v osmi. A jaká je vaše sobota?

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam