• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    MATHES: ale tu byla řeč o hraní přes vzdálenou plochu na mobilu, ty tu do toho tahas hraní her po netu, trochu hrušky/jablka, ne?
    MATHES
    MATHES --- ---
    JULIAN: ohledne zrani dat - pokud to clovek nedela kazdej den x hodin a ma normalni datovej limit, tak si myslim, ze nebude problem
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    MATHES: a co to má teda společnýho s hraním mtga na mobilu v metru přes PC doma???
    MATHES
    MATHES --- ---
    JULIAN: tusim, ze to bylo Ring of Elysium (battle royale shooter)
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    Jestli mtga na PC přes net z mobilu, tak to je sice hezký ale o tom tu vůbec nebyla řeč....
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    MATHES: Hodky a půl hrál co?
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    RDP žere daleko méně než stream videa...
    MATHES
    MATHES --- ---
    JULIAN: kdyz mi doma vypadnul net, tak jsem si dal v jeden den dvouhodinovou videokonferenci a pak hodku a pul hral na pripojeniz telefonu a sezralo mi to cely asi giga a pul dat. giga a ctvrt byl ten conf call:)
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    JULIAN: Tak zere to cca stejne jako streamovani videa z yt/twitche. Pokud mas nizsi rozliseni, tak to asi nebude tak strasny. On ten signal je hlavne jen mezi muzeem a roztylama, takze ne moc casu na hru. Proto mi to taky neprijde jako moc pravdepodobna varianta, nicmene mozne to je, proto to zminuju.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    ICARUS: fakt? Cckem nejezdím, ale dost cool. Nicméně jak reálné to je hrát přes vzdálenou plochu na datech, to žere jak prase ne? U karetky asi nevadí že to nefrci zrovna svižně, ale i tak. Já to jednou zkoušel doma na WiFi když jsem byl línej vylézt z postele a ovládá se to jakože dost dobre jedním prstem, rozhodně to jde, ale na hraní v metru či jinde ve městě mi ti přijde značne nepraktické
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    JULIAN: Tak na cecku je ted uz signal, ne?
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    ICARUS: v metru těžko....
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    MATEEJ: Mohl mit vzdalenou plochu a hrat Arenu z pocitace. Kdysi jsem takto v drevnich dobach hraval Hearthstone, kdyz jeste nebyla mobilni verze.
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    V metru jsem viděl chlapíka, jak hraje MTG na mobilu, mohlo to být něco jiného než Duels?
    WENOUSH
    WENOUSH --- ---
    WENOUSH: p.s. Nakonec se to týká i dneška (24.1.), ale pro jistotu se ozvěte do zprávy, pokud byste chtěli dorazit.
    WENOUSH
    WENOUSH --- ---
    Konečně se nám ustálil herní kalendář - [ Čajový klub U Hedvábné chobotnice ]

    Druhý a čtvrtý čtvrtek v měsíci pravidelné hraní převážně EDH (krom rozkolísaného casual power levelu chceme i vyloženě podporovat začátečníky).

    Jednou za čas pořádáme i speciálně zaměřené non-EDH akce (cube, tiny leaders, pauper)
    HLOH
    HLOH --- ---
    Kqz-kyGa-3Ra = ještě nepoužitý kód na free draft do Areny, kdyby měl někdo zájem a ještě neměl odehráno (limit one per account).
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    Obecne ty enchanty jsou na limited strašně OP, páč kdo na to má removal, že. Dřív to bývaly situační karty ale teď je to casto wincon
    ASYD
    ASYD --- ---
    Zacina vystrkovat ruzky uz i v constructed na dvojce
    MATHES
    MATHES --- ---
    TRPASLICE: rhytm je podobnej problem jako ta inherritance - v setu je hrozne malo removalu na enchaky (jedno zeleny rero, mortify a ten W spell se scry)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam