• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    ACHERON: Prostě v duelu a na turnaji, proč by nemohli být "hráči s otravným monoblue"?
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    WRATA: Decklisty nejsou povinné ale top8 je prý dodají, pak to sem postnu ;-)
    WRATA
    WRATA --- ---
    By me zajmali nektery ty decklisty docela
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    PREVRACENY: Nene já jenom poskytuju prostor :) Organizuje to Mirek Váňa a Jakub Vinni. Tentokrát už to vypadalo jak na GP, pairingy do mobilu přes QR kód, judge, result slipy... husty :_)
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    JOHNNYCAGE: Hezký, pěkná úcast. To si pořádal ty?
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    ACHERON: to je taky hláška nesmyslná teda. kdyby se snížil počet životů na 10 byl by taky problém hráči co hrajou fritku, kterých by bylo najednou 90%, nebo špatně vybalancovanej formát?
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    JOHNNYCAGE: problém s otravným monoblue jsou hráči s otravným monoblue. Na druhou stranu alespoň za mě se s tím dá pracovat a zase takovej automatic win to není
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    WRATA: na Barala si každej už zvyknul a navíc po jeho banu akorát všichni úchyláci prohodili Barala s Teferim a ten deck je snad ještě lepší, takže problém s otravnym monoblue to vůbec nevyřešilo. Vannifara sem v akci neviděl, ale věřim že by mě nesral tolik jako tupá fritka kterou neřešej vůbec.
    WRATA
    WRATA --- ---
    JOHNNYCAGE: Treba prave zabanovanej Baral a Vaniffar? Winter orb a Staze taky nejsou uplne cool
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    WRATA: jaký třeba na duel commanderu? napadá mě už jen Teferi a balance :-D
    WRATA
    WRATA --- ---
    JOHNNYCAGE: Kari rakovina? Jsou horsi veci
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    JOHNNYCAGE: Naštěstí ve finále prohrála Kari s Youriko, aspoň že tak...
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    Snapshot metagame ze sobotního commanderu... je vidět že rakovině se stále daří :D #banykhovnu

    WRATA
    WRATA --- ---
    WIRUSS: Jo ty by taky nebyly od veci. Ale to uz by bylo moc op ;)
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    WRATA: plus mirrodin fastlandy 8 karet by vlastně stačilo a nemuselo tam být nic jiného... :-)
    WRATA
    WRATA --- ---
    RUI: Jako ja si nemyslim ze to bude ciste jenom novy karty a reprint starsich karet ktery aktualne na formatu nejsou ale ze tam budou i klasicky modernovy reprinty. Idealni by bylo narvat tam minimalne enemy colored fetchky protoze to samotny jim zajisti prodeje jako svine :)
    RUI
    RUI --- ---
    WRATA: Aha, to je zajímavé. Ale stejně myslím, že časem k tomu dojde - říkali, v tomhle setu reprintují karty, co hráči chtěli, takže časem neodolají pokušení snadno vydělat. Navíc jim tu starost o sílu formátu nevěřím, když odbanovali Jace (díru do světa neudělal, ale otestováno to podle mě neměli ani náhodou).
    RUI
    RUI --- ---
    ICARUS: Bylo jasné, že legacy někdy musí umřít a všechno k tomu směřovalo - reserved list ostatně stvořil dva formáty tam, kde měl být jen jeden. Mohli zvolit buď tuhle variantu, nebo zrušení reserved listu, a logicky vybrali tu právně bezpečnější.

    Moc ale nesouhlasím s tím, že by se legačka modernu blížila. Modern moc neznám, ale Death's Shadow je na legacy podle mě o dost jiný balík - nejúspěšnější verze jsou v podstatě Grixis Control (Hymn to Tourach a způsoby, jak ji recyklovat) s Wastelandem a rychlým clockem, který Grixis Controlu tak chyběl.

    Bude zajímavé, jestli Wizardi legacy staply reprintnou všechny hned a nastolí nový pořádek velkým třeskem, nebo jestli to rozloží do dvou tří let.
    MAKROBIJEC
    MAKROBIJEC --- ---
    RUI: takže pauper bude "light legacy light" nebo legacy light^2 ?

    XPABLITO: msrp se zrušilo, takže na onlinu 7$, v reálu bžilion
    WRATA
    WRATA --- ---
    V tom introduction videu primo rekli ze nechteji legacy power lvl. Takze imho forsaz i wasteland tam nebude
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam