• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    MATHES
    MATHES --- ---
    ASYD: tohle uz prave nefunguje:(
    ASYD
    ASYD --- ---
    MATHES: ale jako ty karty jsou krasny to jo.... ale proste tak marnivej nejsem

    nejlepsi na tom je (a ano, toto uz je full autist mode) ze kdyz ten land (asi to bude i u spellu) ches zahrat tak se ti to jakoze nataci perspektivne jak s tou kartou kurzorem manipulujes, takze pseudo 3d karta - koukni do videa v clanku [ ASYD @ MAGIC THE GATHERING : Ban & Restricted list update - it's ok guys ]
    ASYD
    ASYD --- ---
    a tady jeden borderline cheat na ktery se moc moc tesim az si to zas spustim (dela se to pomoci importu decku)

    MTGA Basic Land Art - Album on Imgur
    https://imgur.com/a/4CuRSzQ
    ASYD
    ASYD --- ---
    MATHES: you're welcome

    How To Use Any Basic Land Art You Want In MTG Arena!
    https://www.youtube.com/watch?v=dC2QXGJPfbM
    MATHES
    MATHES --- ---
    ASYD: ja vim, ze jsem hroznej Timmy, ale ta foundry vypada extremne libove...

    kazdopadne kdy dostaneme full art basicy za nejakou poplatek?
    ASYD
    ASYD --- ---
    MTG Arena: State of the Beta – March 2019 | MAGIC: THE GATHERING
    https://magic.wizards.com/en/articles/archive/magic-digital/mtg-arena-state-beta-march-2019-03-20
    ASYD
    ASYD --- ---
    ale mimo to by tam ted mely byt practice matches (?)
    a taky nakej novej single player progress challenge nebo co
    ASYD
    ASYD --- ---
    naprosto k hovnu

    za 3k gemu budes mit tohle :D

    OLA44
    OLA44 --- ---
    Jsem ted spustil Arenu a 2.31 GB download...uz to nekdo mate up to date? Nejake, alespon k dobremu, zmeny ? :)
    LUKEH
    LUKEH --- ---
    RORSCHACH: tady se myslí spíš něco jakože ve třetím boosteru zatahneš nějaký bomb rare místo nějaké karty pro sebe, ne že cíleně hate draftuješ během celého draftu, to se nedělá fakt nikdy, protože bys nepostavil vlastní deck.

    LUKEH: jsem si na 95% jistý že to bylo z přípravy na individuální PT, možná ale i ze streamu.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    Taky v BO1 formatu (kdyz mluvime o te arene, ktera to dost tlaci) neexistuje neco jako "sideboard karta" takze kdyby se tam nedejboze hralo v BO1 podu tak tech prilezitosti na hate draft bude o poznani vic
    RORSCHACH
    RORSCHACH --- ---
    Ono se to taky dost může lišit podle toho, v jakym je člověk zrovna boosteru, co je to za formát a jakej typ turnaje hrajete (jestli se nepletu, tak někdy už člověk před draftem ví proti komu bude hrát první hru). Podle mě hlavní důvod proč nehatedraftovat, je snaha motivovat vaše soupeře, aby vypadli z vašeho archetypu/barev.
    MATHES
    MATHES --- ---
    LUKEH: Mas omacku? Mam pocit, ze tenhle clanek jsem cetl, ale ze to bylo v kontextu team GP a ze tam tohle rikal o team draftu a ne normalnim draftu
    LUKEH
    LUKEH --- ---
    Hlavně lidi to hate draftováí strašně podceňujou, možná i protože se v online už dávno nehraje proti stejným soupeřům proti kterým se draftuje. Tohle témě měl v nějakým článku dobře rozepsaný Nassif na channellfireball, bylo to v podstatě přesně opak tohodle:
    MATHES :)

    Záleží jak silná je ta sideboard karta nebo průměrná karta do tvého decku, sice ti může pomoct až ve třech matchupech, ale u side karet to je nereálné a u průměrnbých maindeck karet zase tak moc nepomůže. Naopak bombu od soupeře potkáš max v jednom matchuou, ale může ti ho úplně dojebat. Pořadí spíš bylo:
    1)nadprůměrná karta do mého decku
    2)hate draft bomby
    3)průměrné karty do mého decku/ok soideboardy karty
    4)hate draft nadprůměrné karty pro soupeře
    ....

    Tzn nebudu moc hate draftovat něco jako zabíjení nebo dobrý účku, toho se zase nebojím tolik abych si oslabil vlastní deck, ale bombu hate draftnout je pořád správná startegie.
    MATHES
    MATHES --- ---
    KUTAS: ano ma - ale jenom v team draftu:)

    MATEEJ: od ty doby MTG uslo velkej kus cesty (v limited obzvlast) a troufam si rict, ze standard je, ze hate-draftujes jen v pripade, ze nemas v boosteru kartu do decku/sideboardu (ano SB karta ma vetsi "value" nez hate draftovani).

    V podstate jde o to, ze karta
    1) kterou vezmes (a muzes ji hrat), ti muze pomoct vyhrat az 3 kola.
    2) kterou nekomu vysvacis, ti "muze pomoct vyhrat" maximalne jedno kolo.

    A protoze 3 je vic nez 1, je vzdycky lepsi vylepsovat svuj deck, nez se snazis oslabit cizi:)

    (navic od je obecne v setech vic fixace, nez bejvalo, takze se daj off color bomby lip splashovat)
    RORSCHACH
    RORSCHACH --- ---
    MATEEJ: No proti 90. letem se limited dost změnil, dřív to byla kupa irelevantních karet a občas nějaká limited bomba, která vyřešila celou hru. Teď se to dost srovnalo, velká většina karet je na limited hratelná a hlavně potvory jsou mnohem lepší.
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    RORSCHACH: Jasně, ale já si nebyl jistej, jestli to do tohohle formátu nějak neposunuli, i když v onlinu je samozřejmě dost nepraktickej.
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    KUTAS: Hele já to naposled hrál někdy v 90. letech, možná se to od tý doby změnilo, ale tehdy to bylo relativně běžný. Třeba u Fireballu bych vážně nechtěl, aby ho měl v decku někdo, s kým sedím u stolu - tím spíš, že u draftu se stává (nebo přinejmenším stávalo), že se hra zapikuje (případně se k tomu dá i směřovat), a masivní Fireball do hráče to jistí. Už si nevybavuju, jaký další karty jsme tehdy takhle brali vyjma direct damage, asi velký lítačky, samozřejmě vždycky záleželo na kontextu karet, co člověk zrovna držel v ruce. Ale je možný, že dneska už to nedává smysl.
    OBOJETNIK
    OBOJETNIK --- ---
    MATHES: jak to je ve skutečnosti nevím, ale nezdá se mně, že by to bylo podle lidí; protože jinak by nemohly chodit tak pozdě některý common bomby typu Sauroform Hybrid nebo Grasping Thrull... Nehledě na to, že se zdá, že boti úplně ignorujou "gate" deck jako archetyp - píšu teda celou dobu o RNA, jiný sety jsem tak hodně nedraftil.
    MATHES
    MATHES --- ---
    OBOJETNIK: mam za to, ze boti draftujou podle algoritmu, kterej se aktualizuje datma "jak draftujou lidi" a protoze skoro nikdo dual dal neposle, tak je neposilaj ani boti
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam