• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    MAKROBIJEC: netušim, za mě čim víc tim líp :-D
    WHITEANGEL
    WHITEANGEL --- ---
    MAKROBIJEC: Tezzeret je Rare ne ?
    ASYD
    ASYD --- ---
    MAKROBIJEC
    MAKROBIJEC --- ---
    JOHNNYCAGE: neměli být jenom 3 mythicPW ? Liliana, bolas, tezzeret?
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    WHITEANGEL: no tayk si nemyslim že monowhite je teď tak slabej aby potřeboval Gideona na steroidech :-) slušnej řezník
    WHITEANGEL
    WHITEANGEL --- ---
    Možná by bylo fajn hodit na nástěnku kdo nestihl. Pokud víte ještě o něčem tak přispějte.

    FoilFungus - Premium Deathbloom Thalli

    ParallaxPotion - Premium Revitalize

    PlayAllegiance - 3 packs of Ravnica Allegiance

    PlayRavnica - 3 packs of Guilds of Ravnica

    ShinyGoblinPirate - Premium Fanatical Firebrand

    SparkleDruid - Premium Druid of the Cowl

    STARTERSTYLES - Arena card sleeves and premium versions of Luminous Bonds, Divination (M19), Doomed Dissenter, Viashino Pyromancer, Llanowar Elves (M19), and Meteor Golem

    SuperScry (or PremiumScry) - Premium Opt (IXL)
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    WHITEANGEL: Uz chapu, proc se vydal ten edict na planeswalkery.
    WHITEANGEL
    WHITEANGEL --- ---
    WHITEANGEL: Koukám 4x Vraska´s Contemp poletí nahoru :D
    WHITEANGEL
    WHITEANGEL --- ---
    JOHNNYCAGE: Toje trošku mimo ne ? :D
    WHITEANGEL
    WHITEANGEL --- ---
    Lidi který mě bavily : Rozhodně Nassif a Asian Avenger jako jediný nehráli kombo Aggro/Aggro nebo Aggro/Control. Nassif měl teda ultra smůlu vtop 16 tomu jsem to přál.

    A pak mi uvízl v paměti Grzegorz Kowalski kterej dokázal vyhrát po tom co dal Mulligan na 5 a ještě dostal Ego na Teferi.
    ASYD
    ASYD --- ---
    to bude do monoW velka pohudka
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    Really? :-O

    WHITEANGEL
    WHITEANGEL --- ---
    FORACE: No je pravda že spousta těch matchů byla total coin flip což je samozřejmě smutný.
    FORACE
    FORACE --- ---
    navic s BO1 je to jeste min o skillu, aspon me to tak prijde...vetsina tech zapasu o vikendu byla celkem nuda :/
    WHITEANGEL
    WHITEANGEL --- ---
    ICARUS: Tak za Finkla jsem hrál ještě papírovej Magic a to jaké topdecky předvedl ve GP ve Vídni kde jsem ho viděl na živo neměli se skillem nic společného :D

    Ale jasně chápu co chceš říct.
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    ICARUS: Nicmene tuhle teorii mi trosku nabourava treba LSV, nebo Carvalho :D
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    Ale tady se uz obecne dostavame ke vztahu stesti, skillu a turnajovych vysledku. Podle me v soucasne dobre vic nez kdy predtim (zejmena diky vysokemu prumernemu skillu top hracu) plati, ze skill te dostane do takove pozice, kdy proste musis v to stesti doufat. Doba, kdy lidi jako Finkel a Budde konzistentne vyhravali, protoze meli proste vetsi skill nez zbytek sveta, je davno pryc.
    WHITEANGEL
    WHITEANGEL --- ---
    ICARUS: Ono to bxlo trošku jinak popisuje to vtom rozhovoru ale ano máš z části pravdu den před tím měl streak 11-0.

    článek kdyžtak : http://www.cmus.cz/.../rozhovor-s-ondrou-straskym-o-kvalifikaci-na-mtg-arena-invitational_11421.html
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    WHITEANGEL: Tak ono to bude taky chtit trosku stesticka, aby to rozlozeni vyhernich her bylo spravny. Tusim ze Straca posledni den sezony dal neco jako 15-0 v bo3 zapasech, coz ho do te topky dostalo a pak uz mel stesti, ze spadl jen na rank 7.
    WHITEANGEL
    WHITEANGEL --- ---
    Diamond je relativne easy oproti top 100 v Mythic.

    Shahar Shenhar minulý měsíc na streamu řekl že odehral za poslední měsíc více jak 1000 her Areny a nebyl vtom 100.

    Proto mě to přijde divné.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam