• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    ASYD: kdyby tam bylo místo token cretures, bylo by to celkem hratelný :-D
    MATHES
    MATHES --- ---
    "Košická Akroma"

    ASYD
    ASYD --- ---
    MATHES
    MATHES --- ---
    MATHES
    MATHES --- ---
    ASYD
    ASYD --- ---
    The Magic: The Gathering Arena Economy: How To Get The Best Value of Prize Support, Gems, Wildcards
    https://www.youtube.com/watch?v=2tjl8FOnRGo
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    PSYCHO: jako jo, ladder je na odměny též naprd, to nerozporuju. Hlavní f2p progress jsou ale dailies, na to můžeš hrát klidně nějakej funny Brew a nemusí tě (až tolik) stát winrate. Dřív když to v průměru vycházelo ze i za 0:3 jsi dostal rare/mythic za cca 850 goldů či tak nejak, to byly lepší časy :(
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    JULIAN: Ale zase pojd to srovnat s ladderem a dejme tomu, ze v prumeru uhrajes ten event na 4:3.

    Na splneni daily wins potrebujes event zahrat 4x, potom mas: +0 g event, +750 g daily, +500/750 g quest, +12 U+ ICR event, +6 C+ ICR daily
    Nebo teda das ranked a dostanes: +750 g daily, +500/750 g quest, +6 C+ ICR daily, +4 dilky do progressu na Ranked

    Za mne ty tri ICR lepsi jak dilek progressu, hlavne teda ze zacatku. Osobne hraju neco mezi, vetsinou se snazim udelat 1 rank denne a pak jdu na event 1-2x podle casu (ale zase je fakt, ze ja drzim lepsi prumer na eventu nez tech 4:3).

    Btw. Navic jsou jeste ICR jedinna cesta k tomu jak zislat (i kdyz malo) gemy mimo limited, ve kterym jsem treba ja hrozne marnej.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    PSYCHO: no právě, 50:50 nestačí a od té doby co masivně nerfli tu konverzi tak už to není moc ono. Uckove ICR jsou nahovno
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    JULIAN: break even je na 4 winech a mas k tomu 3 ICR.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    Ty constructed eventy už taky nejsou co bývaly, pokud nedáš 5 wins tak je to nic moc
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    MATHES: Takhle, samozrejme to smysl ma, ale v pomeru cena vykon je mnohem vyhodnejsi jet ten Event.

    Jinak rostouci obtiznost... v BO1 potkavas dokola 4 decky a vicemene jedes na automat. Osobne jsem nevidel rozdil mezi hrama v Gold 1 a Dia 2 (vys jsem nebyl, nebyl cas a prave ani chut jet dal).

    BO3 je uplne jiny pribeh, ale stejne ty odmeny za to nestoji a spis nez abych se hnal za nejakym virtualnim flex rankem, tak pojedu event, kde mam rewardy rychlejs a muzu z toho mit aspon dobrej pocit. Nehlede na to, ze za 2 tydny vyjde WAR a kazdej gold navic se hodi.
    MATHES
    MATHES --- ---
    PSYCHO: dzizs to je zas vyrok smh... proc nema smysl? co presne nema smysl na tom hrat s rostouci obtiznosti a progress trackingem?
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    VRBIK: Tak ranked uplne nema smysl, resp. dolizt do goldu a staci. Ja vetsinou taky vlastne jen farmim constructed event.
    VRBIK
    VRBIK --- ---
    MATHES: hraju jen tak. ranked jsem ani nikdy nezkusil :)
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    MATHES: tohle se mi libi moc :)
    RASTASHAMAN
    RASTASHAMAN --- ---
    děvkarin pobavil :D

    netocil senahodou nejaky cesky serial o mtg??
    MATHES
    MATHES --- ---
    VRBIK: hrajes ranked, nebo jen tak? v ranked zadny rozliseni neni jen v casual modu afaik
    VRBIK
    VRBIK --- ---
    MATHES: tak uz mam vetsi vzorek jenom s PCD deckama (cca 500 her) a uz jsem odehral hry proti esper kontrolum, rdw, deckum co meli jenom v zemich vic rarek nez ja v celym decku atd.. celkem nezanedbatelny mnozstvi totalne nezabavnejch her proti competive deckum. prijde mi to skoda, protoze arena je super a to jsem predchozich 20 let hral jenom papirovej mtg.
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    WRATA: ok, díky pane.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam