• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    HEERO
    HEERO --- ---
    Nestává se vam nekomu u areny, ze jakmile vyjde aktualizace, tak vam to znovu stahuje a instaluje celou hru?
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    WIRUSS: neni spoiler: je pravda, ze pokud bych měl plán jak se stát super-being tím, že vyharvestuju PW sparks, tak je svolat do jedne sféry, uzamčít ji před únikem, povolat tam brutální armádu nemrtvych pod vedením PW generála, abych vyvolal chaos a měl čas na Elder spell nezni jako špatný nápad :D ale že po tom celou věc jenom spustím, sedím na místě a nechám nějakou bandu břídilů obsadit a zničit klíčové taktické body a nevšimnu si že si generál dělá pomalu co chce, tak to je prostě geniální až na půdu:) ale nečetl jsem, tak je možný že to tak není a jen to tak pusobi z té zkratky :)
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    War of the Spark on Audible.com
    War of the Spark: Ravnica (Magic: The Gathering) (Audiobook) by Greg Weisman | Audible.com
    https://www.audible.com/...pf_rd_p=e81b7c27-6880-467a-b5a7-13cef5d729fe&pf_rd_r=3EV02XEMNKQ84KJ1QA6Q
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    JOHNNYCAGE: Já většinou nějdřív vyzkouším a teprve až se mi to líbí, tak koupím na audible, ovšem někdy to ani není možné, protože některé knížky jsou region-locked. A mimochodem, standardní cena audioknihy bez členské slevy je 33.88 USD
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    ROBIN_SNNS: nebylo by lepší si to za pár dolarů koupit a podpořit tvůrce? stojí to asi jako lístek do kina tak mi stahování z torrentu přijde trošku jako píčovina.
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    NECRO_BUTCHER
    NECRO_BUTCHER --- ---
    zdravim, v kolik by měli spustit prevko na tý areně dneska?
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    MATHES: Uz dlouho jsem se tak nepobavil, diky! :D
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    _DOMINIK_: tady je audiobook
    War of the Spark: Ravnica (Magic: The Gathering) - Greg Weisman Audiobook Online Download, Free Audio Book Torrent, 125616
    http://audiobookbay.nl/audio-books/war-of-the-spark-ravnica-magic-the-gathering-greg-weisman/
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    ACHERON: to by mě fakt zajímalo co tam Mathes napsal, Bolas se připravil dost dobře, celej Gatewatch se chová retardovaně už několik sad a měli kurva štěstí. Jediný co nedává smysl je proč je Bolas nepozabíjel už na Amonkhetu.
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    ACHERON: No pokud vezmeš, kompletní přípravu tohoto plánu (x edic), tak to byl spiše promyšlený plán, než dětský... Jen jeho povaha podceňování vítězila...
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    MATHES: díky moc, je Nicol Bolas tedy dle předpokladů vytvořil plán hodný třináctiletýho puberťáka (pod slovem geniální si představuju trochu něco jiného), ale jinak jsi to sepsal hrozně vtipně a díky za ten čas s tím :)

    trochu jsem se těšil, že tahle edice bude trochu zlom do jijé storyline a moc to nevypadá...
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    ASYD: si ještě počkej, až Hasbro koupí Disney hned po tom, co bude vypadat, že by z těch scénářů s Netflixem něco mohlo být...
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    MATHES: díky
    MATHES
    MATHES --- ---
    ICARUS: uprimne prvni pulka je naprosto skvela, druha je slusna, ale mistama to fakt boli - kdyz to clovek hlta, tak si to moc neuvedomuje, ale kdyz jsem si hledal pasaze, kdyz jsem psal ten super dlouhej post, tak to mistama fakt extremne hapruje.

    treba vam tady muzu asi v klidu vyspoilovat, ze Sorin a Nahiri se mihnou v knizce presne 2x a viditelne jsou tam zmineny jen proto, ze tam zmineny bejt musej
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    MATHES: Tyjo, po tom, co jsem si precetl tenhle diss: https://www.reddit.com/r/magicTCG/comments/bgpage/my_totally_biased_and_spoilerheavy_review_of_the/ si to asi budu muset snad sam precist :)
    MATHES
    MATHES --- ---
    WRATA: takze bych ti mohl rict, ze ne, ze to sestreleni gideona z pegase ma na svedomi sip :)
    MATHES
    MATHES --- ---
    WRATA: ne, nema. narozdil od toho jak je to na kartach bohove nemaj zadnou free will - jsou to zombie. v knizce tu strelu dela Lilina "skrz oketru"

    WRATA
    WRATA --- ---
    MATHES: Dik, takhle bohate staci. Jenom to sestreleni Gideona z pegase ma na svedomi Oketra. http://mythicspoiler.com/war/cards/divinearrow.html
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam