• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    HOBORG: v zasade jo a pak eventy... Ale vylozene turnajovej system tam zadnej neni... Jako kdyby neco takovyho implementovali, tak by to bylo uplne dokonaly a hlavne, zadna jina Online CG to afaik nema (kdyz nepocitame Magic Online)
    HOBORG
    HOBORG --- ---
    tak jsem si pustil po delsi pauze Arenu a rozjel sealed deck. mam to celkem slusny, bolas a liliana :)

    co by me ale zajimalo jsou najaky maly turnaje. pochopil jsem ze zadnej tournament klient tam porad neni, tak nevim jak to presne probiha, kde se to organizuje.. je tam vubec neco? nebo jen ten blbej top 1000 mythic grind?
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    ICARUS: Je to asi i důsledek toho jak začali cpát prachy do arény a zrušili hromadu výhod pro hráčům a podle mě v těch podmínkách co jsou teď je skoro nemožný se tim živit když nejsi mezi těmi pár vyvolenými. Takže asi i vyšší tlak na to se tam nějak udržet, což samozřejmě podvádění neomlouvá ale sami wizardi timhle dělaj dost hustou atmosferu bych řekl těm profi hráčům.
    MATHES
    MATHES --- ---
    ICARUS: jak konstatoval kamarad - 2016 Hall of Shame

    HALL OF FAME 2016 VOTING RESULTS | MAGIC: THE GATHERING
    https://magic.wizards.com/...ts?fbclid=IwAR0Z_oLbRzrLudqYPUvrOy8URbR3cUyKBthNEL1YbxNdjzox6rw4S6S3kW0
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    MAKROBIJEC: shit one drop a jen dva two dropy ke dvoum makeshift battalionum a dvoum ajanim nezni jako upln enejlepsi plan hele:))
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    ROBIN_SNNS: Despark
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    ROBIN_SNNS: Spark harvest, price of betrayal
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    ROBIN_SNNS: BB elderspell
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    Přišel se sparkem kromě spousty planeswalkerů i nějaký zabiják určený na ně? Zatím jsem narazila pouze na 2U No return counter...
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    Wizardi zkrouhnou pulku kompetetivniho magicu, jen aby teda byla konecne nejaka MPL a rozumny ceny pro hrace, kdyz uz si to hraci vybreceli. A pak Rei Sato zkousi podvadet na GPcku. A pak musi Turtenwalda z MPL radsi rovnou vyhodit, protoze se provali, ze dlouha leta obtezoval zeny. A ted dostane Yuuya Watanabe DQ z MC za oznaceny obaly.

    Nedivil bych se, kdyby za tyden prislo nejake prohlaseni ze celou MPL radsi rusi.
    MATHES
    MATHES --- ---
    ze to pojmeme az takhle doslovne jsem necekal

    MATHES
    MATHES --- ---
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    MATHES: Ja 1 MR a popnul jsem teda vault behem draftu grn predtim nez pustili sealed, takze relativne cajk.
    MATHES
    MATHES --- ---
    PSYCHO: ja otevrel neco pres 60 boosteru (zatim jen skrz sealed deck - goldy setrim na drafty) a dostal jsem z toho cely 3 mythicy a jeden mythic wc :/
    WRATA
    WRATA --- ---
    PSYCHO: 40, 3x Jack
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    PSYCHO: nojo, to uz ted tak nevadi, s vyresenym 5th copy problemem. driv nebo pozdejc bys ten playset stejne naotviral, jestli te to utesi :)

    to ja kdyz otviral boostery jeste pred zmenou, tak se mi podarilo v prvnich asi 20i mythicich otevrit 5x Naru Mehu, pana teplousu. reknu ti, ze jsem brecel jeste dlouho po tom :D
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    Tak jsem zatim otevrel 12 WAR boosteru, a jako vim, ze nic moc, jen jsem vam chtel rict, ze uz mam playset Elderspellu :D No nemam ja stesti? :((
    JJOXER
    JJOXER --- ---
    MAKROBIJEC: chapu to spravne ze stale hrajes MTGO?
    MAKROBIJEC
    MAKROBIJEC --- ---
    4-1 comp.league na doposud nejlepší online platformě pro magic. Prohra v pátém kole proti 6th turn Lili v obou hrách -_- (tomu předcházely nejlepší céčka a účka v UB barvách...)

    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    OBOJETNIK: Ja postavil hezkej sealed a prvni hra jak po masle, druha taky a pak jsem 3x po sobe videl Oketru a bbkthxbye
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam