• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    LUKEH
    LUKEH --- ---
    STRANGERD: ten draft na Areně je příšernej no.
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    Obcas jsou ti arena boti fakt moc hodny, dost pochybuju ze proti lidem bych mohl mit v jednom decku domri, kiora, samut, nahiri, jaya, arlinn a navrch ugina:D
    MANZONER
    MANZONER --- ---
    RASTASHAMAN: Nahoď token ;)
    RASTASHAMAN
    RASTASHAMAN --- ---
    ja si kreslil tokeny sam, ale uz me to dlouho nebavi….
    RORSCHACH
    RORSCHACH --- ---
    uklidněte se lidi :) v Najádě už booster boxy WAR nemají a v Rytíři si přihodili 400 Kč na jeden ...
    FORACE
    FORACE --- ---
    WIRUSS: jo taky ji chci do Ephary, bohuzel sla z 139->249->399 :/
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    KVIIIK: taky jsem se divil, no snad zase spadne, chci ji do EDH :-)
    MATHES
    MATHES --- ---
    huh? takze kdyz jsem tak trochu omylem vycraftil dve v arene tak to nebyl uplne dementni napad?:D
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    KVIIIK: Bant ma vysledky a vychazeji shillovaci clanky jak je Oketra super.
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    Oketra od včerejška zdražila o tři kila. Co se kua stalo?
    MATHES
    MATHES --- ---
    ACHERON: když si k tomu vezmeš i tabulovej marker, tak si muzes udelat jen "sablony" tokenu a vzdycky si tam vyplnit co potrebujes a pak to smazat kusem kapesniku, nebo tak:)
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    ACHERON: já už si ty tři ptáčky naklikal jako kusovky :D
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    SCHEEZE: jo, to je super nápad, kterej mě dřív nenapadl - prostě si vytisknout proxy, to u tokenů asi nikdo řešit nebude :D
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    já jsem pro ty karty. Jen jsem hledal řešení pro situace když mám těch tokenů fakt hodně na stole. Takže se dvěma kartama a nějakým counterem to myslím až tak špatné není ne? Stejně jsou potřeba nějaké značky pro planeswalkery a stage sagas a další. Nebo když mi někdo vykouzlil nějaký enchatement pomocí ability, také to chci nějak označit. Uvidím jak to bude fungovat. Něco si kdyžtak natisknu na 3D tiskárně a uvidím jak to bude vyhovovat protihráčům.
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    PUNKEJT: Spíše je někdy problém, aby se ti to vešlo do krabičky ;-)
    PUNKEJT
    PUNKEJT --- ---
    Přijde mi že pro constructed decky, který stoje tisíce peněz, už je fakt to nejmenší mít vedle 10 ruznejch neobalenejch tokenu, co hraju.
    V limited se ty tokeny zpravidla někde valí na stole, protože se to rozbalilo.
    A jak někdo psal, tak bloček je super, protože to přesně reprezentuje to co má.
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    Já osobně moc nemusím, když někdo jako token používá countery, nebo kostky. Vždycky mě sere, když v dlouhém multiplayeru zaútočím na hráče s prázdným boardem a on vezme kostku, která leží asi 5 cm od zásobárny kostek a řekne "blokuju čtyřičtyřkou", která tam vznikla kdysi.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    ICARUS: me nejvic "hardcore" prislo kdyz jsem byl na limited a typek kdyz potreboval token, tak vzal kartu co mu zbyla bokem a normalne ji roztrhal na kousicky. Chvili jsem na to navericne ziral nez jsem si uvedomil ze to bylo asi nejake Ccko
    WRATA
    WRATA --- ---
    ICARUS: Proste symbolicke startovne. Misto penez das token
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    WRATA: A jaky to ma ucel?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam