• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    RASTASHAMAN
    RASTASHAMAN --- ---
    JULIAN: kdyby chodily dmg na stack tak je cely magic uplne jinde, cucaky šrotiš a sam jsi kral…..
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    IMHO si to pleteš s jinou situaci a to fanatic vs 2/2 bear, kde to mezi 6. až 9. edici šlo udělat že umřeli oba
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    DOOMGUY: kdyby chodil dmg na stack, tak co se tím změní?
    DOOMGUY
    DOOMGUY --- ---
    WRATA: diky! nejak matne jsem si pamatoval, ze tech sedmnact let zpatky mi rootwalla ty duely proti fanaticovi v RDWcku vyhravala. chtel jsem se ujistit, ze to chapu dobre, ze uz to nejde, jak nechodi dmg na stack.
    WRATA
    WRATA --- ---
    DOOMGUY: Pokud bys na ruce nemel spell ktery prida rootwalle aspon +0/+1 ale mel manu na zahrani tak nemuzes
    LUKEH
    LUKEH --- ---
    JULIAN: no to jsou dvě různé věci, kromě toho že na Areně strašně blbě draftujou ty boti, tak ještě aktuální sada není moc zábavnej draft formát. Nám se dokonce rozpadla draftovací skupina, která se scházela cca 8 let každé pondělí, protože nás to prostě nebaví.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    jo arena draft je hruza, ja vcera uvalil 35k goldu, dostal jsem se v limited ranku na gold a jako nijak extra me to nebavilo, krome toho ze je tam minimum mana fixingu tak PWcka to tam owni a je to dost o tom komu jich dojde driv vic/lepsi.
    DOOMGUY
    DOOMGUY --- ---
    noob question. utocim basking rootwallou. souper ma mogg fanatic. muzu to udelat nejak, aby rootwalla prezila? jestli to chapu dobre zautocim, souper blokne. pak bud oba zdechnou, nebo aktivuju pumpnuti rootwally, nacez souper zareaguje sacrificnutim fanatica a rootwalla zase umre.
    LUKEH
    LUKEH --- ---
    STRANGERD: ten draft na Areně je příšernej no.
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    Obcas jsou ti arena boti fakt moc hodny, dost pochybuju ze proti lidem bych mohl mit v jednom decku domri, kiora, samut, nahiri, jaya, arlinn a navrch ugina:D
    MANZONER
    MANZONER --- ---
    RASTASHAMAN: Nahoď token ;)
    RASTASHAMAN
    RASTASHAMAN --- ---
    ja si kreslil tokeny sam, ale uz me to dlouho nebavi….
    RORSCHACH
    RORSCHACH --- ---
    uklidněte se lidi :) v Najádě už booster boxy WAR nemají a v Rytíři si přihodili 400 Kč na jeden ...
    FORACE
    FORACE --- ---
    WIRUSS: jo taky ji chci do Ephary, bohuzel sla z 139->249->399 :/
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    KVIIIK: taky jsem se divil, no snad zase spadne, chci ji do EDH :-)
    MATHES
    MATHES --- ---
    huh? takze kdyz jsem tak trochu omylem vycraftil dve v arene tak to nebyl uplne dementni napad?:D
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    KVIIIK: Bant ma vysledky a vychazeji shillovaci clanky jak je Oketra super.
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    Oketra od včerejška zdražila o tři kila. Co se kua stalo?
    MATHES
    MATHES --- ---
    ACHERON: když si k tomu vezmeš i tabulovej marker, tak si muzes udelat jen "sablony" tokenu a vzdycky si tam vyplnit co potrebujes a pak to smazat kusem kapesniku, nebo tak:)
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    ACHERON: já už si ty tři ptáčky naklikal jako kusovky :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam