• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    spoiler - klikni sem


    PROMO KODY DO MTG ARENA NA NASTENCE

    ODKAZY NA ZAJIMAVE ZDROJE INFORMACI O MTG NA HOME

    Jestli chces neco sehnat / prodat / vymenit, tak ses tu spatne a nasleduj odkaz nize.

    [ MAGIC THE GATHERING: Nákup / Prodej / Výměna ]

    Zajimaji te storyline? Chtel by sis precist pozadi jednotlivych sad? Pokracuj prosim ZDE

    NYX MtG Arena IDs na NÁSTĚNCE
    rozbalit záhlaví
    WRATA
    WRATA --- ---
    JJOXER: PSYCHO: Dle toho wordingu bys nejdriv mel dostat dmg a pak teprve das emeperiona do hry. Je to naschval napsany obracene nez Madcap Experiment
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    PSYCHO: Jo takhle, ty myslis, ze vytahnes celej hrob a on te ochrani pred smrti... Tak to pak ne no :D
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    WRATA: taky at to ctu jak chci, tak to funguje... A gatherer taky mlci.
    JJOXER
    JJOXER --- ---
    WRATA: Proc by to nefungovalo?
    - deals damage equal to ...
    - your life total cannot change
    WRATA
    WRATA --- ---
    MATHES: RORSCHACH: Ja jsem se docela bal modernovyho komba s Platinum Emperyonem ale nastesti je to napsany tak ze to nefunguje :)
    MATHES
    MATHES --- ---
    RORSCHACH: command the dreadhore je jednokaretni kombo. k tomu nic dalsiho nepotrebujes:D

    teda jo... 6 many...
    RORSCHACH
    RORSCHACH --- ---
    TOTALLYDIZZIED: jj, zatím nejlepší kombinace mi příjde Command the Dreadhorde + The Wanderer, snad si to někdy zahraju :)
    WRATA
    WRATA --- ---
    AGENTCOOPER: Me stacil jeden, 17 loyality easy AF :)
    ASYD
    ASYD --- ---
    CHOBOT: a skoncil na chvoste :(
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    TOTALLYDIZZIED: kolega nadraftil mono blue mill s dvěma jackama. Ještě nikdy jsem nikomu tak strašně nezáviděl deck.
    A ještě k tomu mi ten parchant seděl po pravici a oba jacky, plus další modrý bomby, mi vysvačil :(
    TOTALLYDIZZIED
    TOTALLYDIZZIED --- ---
    CHOBOT: tady je naprosto off the charts a to je na tom to skvělý, protože pak prostě musíš vyhrát jinak než na bomby, když je mají všichni. A tudíž nad tím fakt přemýšlet.

    Poslední draft jsem měl UB control se 4 bytostma a 5 PW. Dlouho jsem si tak skvěle nezahrál, byly to táhlý hry, nad kterejma jsem si zavařil mozek.

    Už jen to, že i takovej nuznej Teyo jen tak mimochodem podělá Ashioka, nebo Dovin v kombinaci s Kasminou zdraží velkou část interakce o tři many? Tibalt, kterej vypíná life gain, je naprosto skvělej do rychlejšího decku. Nebo i ten blbej WW flyer, co podělá rampu (zakazuje cílit landy).

    Skoro každá karta, která tady něco dělá, je dobrá sama o sobě, ale zároveň neskutečná proti xy bombám.

    Já v MTG vždycky hledal šílený play a synergie. A tohle je fakt snovej set
    MATHES
    MATHES --- ---
    RUI: ok, ale ja si uprimne nemyslim, ze je to bud a nebo, ale ze se potkali oba faktory. WOTC ma snizenou vyrobu a poptavka je vyssi nez u predchozich setu.

    Uprimne nevim kdy naposled vysel set, u kteryho i ja sam premejslim, ze si koupim display na nekdy za dlouho, protoze je to fakt tak strasne skvely.
    RUI
    RUI --- ---
    MATHES: Možná jsem to napsal nesrozumitelně, omlouvám se. Není to ale tak, že by WotC cíleně "použili o tiskárnu míň" - to nebylo rozhodnutí WotC, ale technické problémy.

    Podle všeho jedna z tiskáren, které WotC normálně používají, je mimo provoz - proto WotC stihli natisknout méně produktu než plánovali. Sada se prodává plus minus stejně jako jiné sady, akorát je jí v distribuci méně (chybí část, co měla být natištěna touto tiskárnou). Takže fakt, že je WAR na pultech obchodů vyprodaná, neznamená, že by po ní byla vyšší poptávka než po jiných sadách - znamená to, že je z technických důvodů dočasně nižší nabídka.
    MATHES
    MATHES --- ---
    Na jednu stranu ano - v sade jsou fakt neskutecne OP veci.

    Na druhou stranu mam pocit, ze baliky se kterejma jsem neco uhral tak nebyli postaveny na "lizni bombu a vyhraj" ale byly to (i) hodne hodne synergicky decky - tj v podstate vschny karty delaj neco s counterema.
    MATHES
    MATHES --- ---
    RUI: "wotc pouzili o tiskarnu min, takze nebyl vyssi zajem"

    jinymi slovy - wotc cekalo, ze se toho proda min, tak pouzili o tiskarnu min, ale neni to proto, ze by byl vyssi zajem.

    precti si to znova a pomalu:))
    RUI
    RUI --- ---
    JOHNNYCAGE: Jen drobnost: sada prý není v obchodech vyprodaná pro nadměrný zájem, ale do distribuce jí šlo méně než obvykle. Sadu údajně tiskne o jednu tiskárnu méně než obvykle a WotC tak nestihli připravit před uvedením dost produktu. Takže současná nedostupnost neznačí, že by o WAR byl výrazně vyšší zájem.
    FORACE
    FORACE --- ---
    ja hral zatim jenom jeden draft a prislo mi to bozi :)
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    Taky se musim přidat ke chvále, sada mi na limited přijde skvělá.
    Připomíná mi to klasickou věčnou nespokojenost některých lidí. Buď je powerlevel sady moc nízkej, nebo moc vysokej.
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    TOTALLYDIZZIED: přesně! discard za 3 s amassem je naprosto geniální v týhle sadě a je právě dost potřeba přehodnotit power level všeho co člověk zná a to asi někomu přijde otravný, mě to přijde super. A bez modrý se hrát občas dá, když hraješ černou :D
    TOTALLYDIZZIED
    TOTALLYDIZZIED --- ---
    JOHNNYCAGE: skoro jakákoliv barevná kombinace, pokud je alespoň jedna barva modrá:D ale s tou kostkou máš pravdu, daj se tam vykouzlit naprostý zvěrstva a hlavně, ač se to nezdá, všechny karty (i ty největší bomby) maj k sobě nějaký odpovědi (jak je najednou dobrej discard:)
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    LUKEH: imho nejzábavnější sada za poslední roky, myslel sem že Dominarii jen tak netrumfnou ale tohle je bomba. jak se někomu může kvuli tomu rozpadnout skupina opravdu nechápu :)

    na každou kartu jsou tam odpovědi a musíš holt počítat s tim že každej soupeř nějakou bombu mít bude. Vyndávat z boosterů nejlepší (nejzábavnější) karty mi nepřijde jako dobrý řešení. Spousta úček je tak silných že to ty réra nějak vyváží a karty co vyhrajou hru samy od sebe byly v každym setu i když ne v takovym počtu. Jasně, fakt se stává že soupeř položí Oketru (Ugina, Lilianu atd), ty na ni nic nemáš a můžeš to rovnou zabalit. Ale jinak mi většina her připomíná spíš nějakou kostku, dějou se tam fakt zajímavý věci a dá se draftovat skoro jakákoliv barevná kombinace.

    To že jsou komplet vyprodaný boxy na krámech značí že to asi udělali dobře protože to jsme se standardovou sadou ještě nezažil, spousta hratelných karet na jíných formátech + je to fakt prdel.
    RORSCHACH
    RORSCHACH --- ---
    LUKEH: Tak ten větší power level podle mě není nezbytně špatně. U Masters setů to taky funguje. Každopádně je to dost netradiční sada. Jsem zvědavej s čím teď příjdou v M20, aby si to vůbec někdo kupoval.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam