• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    spoiler - klikni sem


    PROMO KODY DO MTG ARENA NA NASTENCE

    ODKAZY NA ZAJIMAVE ZDROJE INFORMACI O MTG NA HOME

    Jestli chces neco sehnat / prodat / vymenit, tak ses tu spatne a nasleduj odkaz nize.

    [ MAGIC THE GATHERING: Nákup / Prodej / Výměna ]

    Zajimaji te storyline? Chtel by sis precist pozadi jednotlivych sad? Pokracuj prosim ZDE

    NYX MtG Arena IDs na NÁSTĚNCE
    rozbalit záhlaví
    JJOXER
    JJOXER --- ---
    WRATA: aha, ok (: ja to bral ze pokud ho uz mas ve hre
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    WRATA: Jo, to uz jsme vyresili, nicmene Platinum Angel te zachrani, takze kasli na emperiona a pracuj s Andelem :D
    WRATA
    WRATA --- ---
    JJOXER: PSYCHO: Dle toho wordingu bys nejdriv mel dostat dmg a pak teprve das emeperiona do hry. Je to naschval napsany obracene nez Madcap Experiment
    MATHES
    MATHES --- ---
    PSYCHO: ty to chces prezit a pak zabit soupere utokem, to je zbytecne riskantni - ja ho chci zabit tim kombem:D
    MATHES
    MATHES --- ---
    na legacy by se dal step 1 zvladnout pres burried alive a step 3 daleko rychleji diky ritualum:D
    MATHES
    MATHES --- ---
    nicmene nejakej theory craft pri pondelku

    Step 1 - do hrobu dostat
    Magus of Mirror
    2x Platinum Angel

    Step 2 - do hry dostat teferiho

    Step 3 - v souperove endstepu pres teferiho +1 zahrat command the dreadhore na maguse a oba platinaky (za 20 zivotu presne)

    Step 4 - v upkeepu odpalit maguse

    Diky teferimu souper nemuze nijak reagovat, takze umira
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    MATHES: Nebo potom Arbiter of Knollridge, nebo jeste lip Resolute Archangel a hrat to na Andely. Kazdopadne vymyslet by to slo. Asi. Modern jde uplne mimo me :)
    MATHES
    MATHES --- ---
    bohuzel asi jedina bytost co to umi je tenhle pan


    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    MATHES: Presne :)
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    PSYCHO: Na druhou stranu to ale funguje s Platinum Angelem :D A jestli nekde beha neco co rika exchange life total s nozickama, tak by to byla neuveritelna prdel :D
    MATHES
    MATHES --- ---
    nefunguje vytahnout emperyona z hrobu a prezit...

    ... ale s platinum angelem, to funguje, ne?
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    PSYCHO: Jo takhle, ty myslis, ze vytahnes celej hrob a on te ochrani pred smrti... Tak to pak ne no :D
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    WRATA: taky at to ctu jak chci, tak to funguje... A gatherer taky mlci.
    JJOXER
    JJOXER --- ---
    WRATA: Proc by to nefungovalo?
    - deals damage equal to ...
    - your life total cannot change
    WRATA
    WRATA --- ---
    MATHES: RORSCHACH: Ja jsem se docela bal modernovyho komba s Platinum Emperyonem ale nastesti je to napsany tak ze to nefunguje :)
    MATHES
    MATHES --- ---
    RORSCHACH: command the dreadhore je jednokaretni kombo. k tomu nic dalsiho nepotrebujes:D

    teda jo... 6 many...
    RORSCHACH
    RORSCHACH --- ---
    TOTALLYDIZZIED: jj, zatím nejlepší kombinace mi příjde Command the Dreadhorde + The Wanderer, snad si to někdy zahraju :)
    WRATA
    WRATA --- ---
    AGENTCOOPER: Me stacil jeden, 17 loyality easy AF :)
    ASYD
    ASYD --- ---
    CHOBOT: a skoncil na chvoste :(
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    TOTALLYDIZZIED: kolega nadraftil mono blue mill s dvěma jackama. Ještě nikdy jsem nikomu tak strašně nezáviděl deck.
    A ještě k tomu mi ten parchant seděl po pravici a oba jacky, plus další modrý bomby, mi vysvačil :(
    TOTALLYDIZZIED
    TOTALLYDIZZIED --- ---
    CHOBOT: tady je naprosto off the charts a to je na tom to skvělý, protože pak prostě musíš vyhrát jinak než na bomby, když je mají všichni. A tudíž nad tím fakt přemýšlet.

    Poslední draft jsem měl UB control se 4 bytostma a 5 PW. Dlouho jsem si tak skvěle nezahrál, byly to táhlý hry, nad kterejma jsem si zavařil mozek.

    Už jen to, že i takovej nuznej Teyo jen tak mimochodem podělá Ashioka, nebo Dovin v kombinaci s Kasminou zdraží velkou část interakce o tři many? Tibalt, kterej vypíná life gain, je naprosto skvělej do rychlejšího decku. Nebo i ten blbej WW flyer, co podělá rampu (zakazuje cílit landy).

    Skoro každá karta, která tady něco dělá, je dobrá sama o sobě, ale zároveň neskutečná proti xy bombám.

    Já v MTG vždycky hledal šílený play a synergie. A tohle je fakt snovej set
    MATHES
    MATHES --- ---
    RUI: ok, ale ja si uprimne nemyslim, ze je to bud a nebo, ale ze se potkali oba faktory. WOTC ma snizenou vyrobu a poptavka je vyssi nez u predchozich setu.

    Uprimne nevim kdy naposled vysel set, u kteryho i ja sam premejslim, ze si koupim display na nekdy za dlouho, protoze je to fakt tak strasne skvely.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam