• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    spoiler - klikni sem


    PROMO KODY DO MTG ARENA NA NASTENCE

    ODKAZY NA ZAJIMAVE ZDROJE INFORMACI O MTG NA HOME

    Jestli chces neco sehnat / prodat / vymenit, tak ses tu spatne a nasleduj odkaz nize.

    [ MAGIC THE GATHERING: Nákup / Prodej / Výměna ]

    Zajimaji te storyline? Chtel by sis precist pozadi jednotlivych sad? Pokracuj prosim ZDE

    NYX MtG Arena IDs na NÁSTĚNCE
    rozbalit záhlaví
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    RORSCHACH: to nikdy neudělají, pokud budou mit na hre financni zajem, protože relativni cenová stabilita MtG i v aktualnich setech je dana důvěrou v nějaké obecné principy, mezi nimiž je např. i množství karet v obehu doplnujici udaj o vzácnosti. Kdyby tato důvěra nebyla, byl by hrozny chaos v tom co ma jakoi smennou hodnotu
    RORSCHACH
    RORSCHACH --- ---
    AGENTCOOPER: V reserved listu je napsáno, že nevydají funkčně identické karty. Každopádně to je podle mě dost jedno, protože o nějaký právní vymahatelnosti toho slibu dost pochybuju. Už s ohledem na to, že se ten reserved list několikrát změnil a nic se nestalo. Další věc je, že v reserved listu je napsáno, že se to týká "tournament legal cards", takže podle mě klidně můžou "předat" formáty jako Vintage a Legacy komunitě (jako je třeba EDH), výjmout je z DCI a rázem to můžou všechno vytisknout :)
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    WOLFBANE: Naprostá blbost, jediný rozumný důvod je ten pokles ceny, to by jen ukázalo, jak je cena uměle nadsazená... Nové obrázky by byli právě skvělé, jelikož by to nesnižovalo cenu tolik... Právě na MTGO je nádherně vidět, že Revised list je naprosto k prdu z hlediska samotné hry...
    WOLFBANE
    WOLFBANE --- ---
    RUI: rad se v edh mastim na tom ze hraju stary kusy co moc lidi nema a trochu by mne i mrzel pokles ceny :D ale hlavne reprint starejch kusu v novym designu a urcite i s novejma hnusnejma obrazkama by byla hereze nejvyssiho stupne (staci mi ze se na to musim koukat na mtgo).
    RUI
    RUI --- ---
    WOLFBANE: Můžu se pro zajímavost zeptat proč? Pro obchod nebo sběratelství?
    SKUNK23
    SKUNK23 --- ---



    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    Tak pro mě poslední dvě forsáže spíše zklamáním, ale ty slivery fakt můžu :-)



    WOLFBANE
    WOLFBANE --- ---
    WRATA: ja bych to treba nepodporil :D
    MATHES
    MATHES --- ---
    tohle je hrozne libovej design

    MATHES
    MATHES --- ---
    MATHES
    MATHES --- ---
    MATHES
    MATHES --- ---
    huh

    WRATA
    WRATA --- ---
    RUI: Myslim ze na svete neexistuje hrac kterej by zruseni reserved listu nepodporil. Problem je v tom ze ty zaloby by asi Wizardy smazalo z povrchu zemskeho a to Hasbro nedovoli :)
    MIKEE
    MIKEE --- ---
    MATHES: trvalo mi par desitek vterin nez mi to doslo ;)
    MATHES
    MATHES --- ---
    Kdepak, jsi moc pomalé kuře Marengo, moc pomalé na Kocoura.
    MATHES
    MATHES --- ---
    MIKEE: matka umi chranit sebe, giver ne.
    MATHES
    MATHES --- ---
    VRBIK: ehm? matka je o nekolik trid lepsi
    VRBIK
    VRBIK --- ---
    YETTY: chudák Mother of Runes :(
    MATHES
    MATHES --- ---
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    WIRUSS: ... kterýho fakt odhalil jako spoil kartu Jůza :)
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    Nový Juzam ;-)



    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam