• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    NECRO_BUTCHER
    NECRO_BUTCHER --- ---
    ASYD: naprosto souhlasim, karn, ral-zalek a další věci který řešej "non-momir" věci jdou první pryč.. to si radši nechám land na momir příšery.. zacyklenost bohužel nastává někdy na 8-9 maně, kdy to sere jenom jednu(?) kartu dokola..

    Takže momir s výhodou (btw. Anagarath v tomhle modu je docela cool), ale pořád se to musí hrát jako momir..

    Za mě ok..

    RORSCHACH
    RORSCHACH --- ---
    Rozhodně je dobře, že zkouší nějaký "digital only" formáty. To je to co mě nejvíc sralo na MODU, jejich neschopnost využít tu možnost, co má digitální hra proti papíru.
    ASYD
    ASYD --- ---
    MATHES: Bolas, Karn a Tamyo jsou prvni PWs co zahazuju v tomhle modu
    MATHES
    MATHES --- ---
    Reknte mi, kde jinde ma clovek zjistit, jak zabavny je mit hodne many a na stole bolase, ajaniho a tamiyo?
    MATHES
    MATHES --- ---
    JULIAN: je to lepsi nez normalni momir imho
    OLA44
    OLA44 --- ---
    taky mi to prijde nezabavny, tohle spis patri do HS ;) MtG ma u mne kvality jinde
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    Není to zábavný. Je to ještě větší RNG než obyč momir
    MATHES
    MATHES --- ---
    V arene zacala prvni cast Ravnica eventu - momir se vsema planeswalkerama z WAR. je to prekvapive zabavny:)
    MATHES
    MATHES --- ---
    MATHES
    MATHES --- ---
    awww

    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    YETTY: Souly jsou lepší, ale tohle je základ do Pauperu, navíc na limited se to hrát bude ;-)

    ACHERON
    ACHERON --- ---
    RORSCHACH: to nikdy neudělají, pokud budou mit na hre financni zajem, protože relativni cenová stabilita MtG i v aktualnich setech je dana důvěrou v nějaké obecné principy, mezi nimiž je např. i množství karet v obehu doplnujici udaj o vzácnosti. Kdyby tato důvěra nebyla, byl by hrozny chaos v tom co ma jakoi smennou hodnotu
    MANZONER
    MANZONER --- ---
    JJOXER: Nikoli, ale ten art je skvělej. To nezaspřeš. ;)
    YETTY
    YETTY --- ---
    Lingering Souls
    VS
    Battle Screech

    Sorcery
    Create two 1/1 white Bird creature tokens with flying.

    Flashback - Tap three untapped white creatures you control. (You may cast this card from your graveyard for its flashback cost. Then exile it.)
    MATHES
    MATHES --- ---
    YETTY
    YETTY --- ---
    Budou lítat meče!
    JEENA
    JEENA --- ---
    ASYD
    ASYD --- ---
    JJOXER
    JJOXER --- ---
    ASYD: jsem sam komu prijde spojeni zombie ninja jako oxymoron?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam