• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    ASYD
    ASYD --- ---
    MATHES
    MATHES --- ---
    TOTALLYDIZZIED: mne to udelal opponent. oba nas to zaskocilo:D
    TOTALLYDIZZIED
    TOTALLYDIZZIED --- ---
    MATHES: jako velmi pravděpodobně jsem udělal přesně tohle... ty taky?:D bylo to zhruba podobně špatný jako když mě fightil domri a já měl na stole wanderera. Týpek byl taky překvapenej
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    MATHES: Jo tohle jsem viděl na streamu tak 2x někoho udělat ;-)

    Goblin Champion {R}
    Creature — Goblin Warrior

    Haste

    Exalted (Whenever a creature you control attacks alone, that creature gets +1/+1 until end of turn.)

    0/1

    MATHES
    MATHES --- ---
    TOTALLYDIZZIED: ti reknu cos udelal. dal si -2 na Saheeli a jako target si vybral 4/4 zombie army token z Angratha:))
    ASYD
    ASYD --- ---
    EDH pauper nema banlist
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    my mame ve skupine postavenych docela dost pauper commanderu .. bez banlistu :)
    WRATA
    WRATA --- ---
    PREVRACENY: Do najady chodi kolem 10ti lidi a do rytire 6-8. Na GPcku byly pauperovy side eventy vzdycky hojne obsazeny
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    AGENTCOOPER: Zas tak hrozně ne, ale pokud si vezmeš, že všechny použitelnější Storm karty mají BAN a tohle se dá rozumně použít... Min dobrej side proti Burnu...

    JANDOS: Ano má, teoreticky nejglobálnější je - https://magic.wizards.com/en/game-info/gameplay/formats/pauper . Zároveň si občas herny dělají vlastní - https://herna.najada.cz/cs/clanky/pravidla-pro-allcommon/
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    JANDOS: Pauper se hraje?
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    WIRUSS: Pauper ma nejakej ban list ? :)
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    Zajímá mě, za jak dlouho tohle dostane ban na Pauperu :-)

    "OUCh—Oh it's quite nice actually" {1}{G}
    Instant

    You gain 3 life.

    Storm (When you cast this spell, copy it for each spell cast before it this turn. You may choose new targets for the copies.)

    WRATA
    WRATA --- ---
    MATHES: Souhlas, unchecked domri je silenej pruser. Ja mam jeste rad Ugina
    TOTALLYDIZZIED
    TOTALLYDIZZIED --- ---
    ICARUS: to kdybych si pamatoval že jo, ale je možný, že byla chyba na mý straně a kopíroval jsem nějakou blbinu, co na sobě měla countery... pak by to dávalo perfektní smysl:D
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    TOTALLYDIZZIED: A cos kopiroval?
    TOTALLYDIZZIED
    TOTALLYDIZZIED --- ---
    MATHES: Samut taky dost vládne

    nicméně jsem si jednou zahrál Saheeli, dal -2 a ten token okamžitě umřel, tak jsem se chtěl zeptat, tokeny se nedaj kopčit? Blbost ne? Nebo to prostě byl bug?
    MATHES
    MATHES --- ---
    ASYD: ne, zahazujou se karn, ashiok a ral zarek. Tamiyo ma sice dost jalovou +1 ale vraci z hrobu walkery. zahazovat jen tak bolase mi prijde jako uplnej ulet.

    WRATA: huatli umi bejt random insane, kdyz k tomu trefis vhodny bytosti. ono trefit random 1/4 flyera a pak polozit huatli je docela v pohode, ale jinak je slabsi.

    PWs, ktery mi tady prijdou o hodne lepsi nez jinde, jsou Domri a Kiora. Nejlepsi se ale tvari bez pochyby Sarkhan.
    WRATA
    WRATA --- ---
    ASYD: Tamyio i Bolas jsou ve skutecnosti hodne silni. S karnem souhlas a pridam Rala, Huatli a Teyo. Pro ostatni jsem vetsinou nasel vyuziti
    NECRO_BUTCHER
    NECRO_BUTCHER --- ---
    ASYD: naprosto souhlasim, karn, ral-zalek a další věci který řešej "non-momir" věci jdou první pryč.. to si radši nechám land na momir příšery.. zacyklenost bohužel nastává někdy na 8-9 maně, kdy to sere jenom jednu(?) kartu dokola..

    Takže momir s výhodou (btw. Anagarath v tomhle modu je docela cool), ale pořád se to musí hrát jako momir..

    Za mě ok..

    RORSCHACH
    RORSCHACH --- ---
    Rozhodně je dobře, že zkouší nějaký "digital only" formáty. To je to co mě nejvíc sralo na MODU, jejich neschopnost využít tu možnost, co má digitální hra proti papíru.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam