• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    CATHACK
    CATHACK --- ---
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    To by byl fakt spatnej retrace;)
    JJOXER
    JJOXER --- ---
    ASYD: Nezapomenuli do toho retrace napsat, ze je potreba Exilnout Throes of chaos?
    MATHES
    MATHES --- ---
    WIRUSS: tohle je problem decku ze "starejch formatu" imho to nemuze bejt moc kompetetivni ani na modernu, protoze tam nehrajes zadny "tier karty" typu schnappi, lili, command. repulse v mainu na modernu se mi taky moc nepozdava.

    fetchky narozdil od underground river urcite hrat chces, protoze jsou to dalsi karty co muzes exilovat z hrobu to psychatoga = value.

    psychatog zabijel "kombem" upheavel into tog a pristi kolo te prejedu za milion. ale od ty doby mame daleko lepsi removal, takze udelas "kombo" a souper da zemi a svesi ti toga pathem nebo fatal pushem, pripadne ti to kombo proste zcounteruje:)
    MAKROBIJEC
    MAKROBIJEC --- ---
    ASYD: Pokud si Future Sight najde domov v nějakým modern decku, tak tomu formátu budu muset dát šanci
    ASYD
    ASYD --- ---
    ASYD
    ASYD --- ---




    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    Nedávno se tu probíral Psychatog, tak jsem si řekl, že zkusím udělat něco s tím svým svým. Po té co jsem se vrátil k MTG jsem si zase složil svůj oblíbený dvojkový balík, jen pro casual hraní. Bohužel to někdy v hospodě nedává, tak jsem se zamyslel a podíval co se náhodou hrálo na EX atd. Tak tu hodím do pléna co Vy na to, jasně legačku to dávat moc nemůže, ale chci to jako casual, který je kompetentní proti Modern decku a zároveň to má v sobě ducha původního decku. Stále přemýšlím zda tam nazakomponovat Thought Scour a Žáby plus nevím zda tam hrát fetchky... Side jsem zatím nechal původní, je to hospoda, tak...

    Psychatog (Casual) — deckstats.net | Magic: The Gathering Decks
    https://deckstats.net/decks/97013/1293489-psychatog

    Díky
    RORSCHACH
    RORSCHACH --- ---
    MATEEJ: Song -> Verdant Force -> Whisper -> Infekce -> Animus. Záleží jakej máš plán. Ten Animus fakt neni moc dobrej, speciálně v tomhle decku. Infekci už jednu máš. Whisper je dobrej se Saprolingama, ale toho zatím moc nemáš. Verdant Force dokáže vyhrát hru, ale zase je celkem drahá a zatím nemáš žádnou rampu.
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    MATEEJ: Song of freyalise je mythic uncommon. Fight je dost trapnej, protoze nepumpuje a je to sorcery. Fungal Infection je brutalne situacni.
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Tak sem zase na brutálních vážkách:

    Váhám mezi:
    - Freyalise (pomůže vytáhnout drahý kusy, ten třetí stupeň je fajn, ale tady může vyjít víceméně naprázdno, mám jenom jednu kartu na generovaní creature tokenů)
    - Animus - removal se vždycky hodí, ale tenhle může vyjít i jako dvě karty za jednu (nebo se úplně minout účinkem), což není fajn.
    - Fungal Infection je fajn, ale taky tím člověk nezabije víc než toughness 2.

    Untitled-2
    SKUNK23
    SKUNK23 --- ---



    MATHES
    MATHES --- ---
    tohle tady probehlo?

    HLEN
    HLEN --- ---
    hehe

    MATHES
    MATHES --- ---
    MATEEJ: Rozhodne allosaura. Drake je sice ok, ale Allosaurus je bomb rare. Par zelenejch vyplni uz mas, takze bych zkusil BG a mozna splashnul sfingu. flight ani retort nejsou takovy bomby, takze vlastne ani o nic moc neprijdes.
    NECRO_BUTCHER
    NECRO_BUTCHER --- ---
    MATEEJ: tak tak, ale v tý DOM jde v pohodě splashovat i třetí barva, co pamatuju.. :-), ale hlavě GB se Slimefootem a pár saprolingama bejvalo v týdle sadě super, to mělo cenu i trochu forcovat.. :-)
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    NECRO_BUTCHER: Pokud bych bral allosaura, tak modrou opustím, možná splash kvůli sfinze.
    NECRO_BUTCHER
    NECRO_BUTCHER --- ---
    MATEEJ: drak, 3 zelený jsou na splash moc imho, leda bejt GB a cutnout Wizards Retort
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    P2P1, šli byste do allosaura, nebo do draka?

    Untitled-2
    NAVARRO
    NAVARRO --- ---
    WIRUSS: Nejvíc...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam