• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    MAKROBIJEC
    MAKROBIJEC --- ---
    ICARUS: kdyby streamoval Autochess/byl gay/trans/holka/hof, tak se kvalifikoval. To přece musel vědět, wotc byli ohledně kritérií naprosto transparentní už na Mythic Invitational.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    ICARUS: tak jednou vyhrat mu snad stacilo, ne? by mel ferove nechat misto ostatnim :D
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    MCII winner Eli Loveman snubbed for MTG Arena Mythic Championship III | Dot Esports
    https://dotesports.com/...p-iii?fbclid=IwAR3_B0aggOW7wgYtwKYU5Q26Gs_FqH9AdT9e1R036bAUOk1dP3iAYKVecng

    tohle je fakt smutny. vyherce MC II nedostane pozvanku na MC III. spatny vtip.
    MATHES
    MATHES --- ---
    i kdyz podle toho jak vypada chandra je dost mozny, ze tam bude ajani - U a R bude bilej a mythic bude GW
    MATHES
    MATHES --- ---
    JOHNNYCAGE: daj tam gieona za W, kterej bude zacinat s nula loyalty:D
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    MATHES: doufám že udělaj Gideona a na céčku bude po smrti :-D
    MATHES
    MATHES --- ---
    ta myticka chandra mi prijde docela brutal
    MATHES
    MATHES --- ---
    JOHNNYCAGE: ted na to cumim. BUDEME MIT DALSI 3 JACE JUPIIII
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---




    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    MATHES: No mě tohle přišlo spíše to sběratelské, tak jsem to dal jsem, možná i trochu doufal, v nějakou diskuzi ;-)
    MATHES
    MATHES --- ---
    WIRUSS: zkus to spis vedle v trade auditku pls:)
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    Schází mi pár kousků do Horizon Art series, tak bych je případně rád vyměnil (to už se u MTG primárně nedělo dlouho, tak nechci kupovat).

    Chybí my: 08; 13; 43; 44; 45; 46;53
    Mám na výměnu: 02 2x; 09 2x; 10; 17; 18; 19; 21; 22; 24; 30 2x; 31; 35; 37; 38; 39; 41; 49; 50 2x; 51 2x; 52
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    Nechce někdo přenechat display s promem v rytíři? Vezmu asi jen 2 boxy tady v Tolarce... Je nutno si ho vyzvednout o víkendu... Napište do večera, ať to včas zruším...
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    PATRIKSIMA: Jen ja si tam furt placam ten svuj grixis bez Bolase :)
    SKUNK23
    SKUNK23 --- ---
    PLOMBDENTIST: Aha diky :)
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    Vysel uz jace, tak neco v tom duchu.
    SKUNK23
    SKUNK23 --- ---
    Nemate nekdo tucha o co jde ?
    Signature Spellbook: Gideon

    WENOUSH
    WENOUSH --- ---
    Pokud by měl někdo zájem, máme ještě nějaká volná místa na malé prewko Modern Horizons na tuto neděli (U Hedvábní Chobotnice v Nuslích). Zájemci prosím do pošty.
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Vzal jsem Weatherlight, ale nakonec toho možná i trochu lituju, se Serrou bych teď asi byl jistější. Po zbytek draftu chodily samý průměrný karty, nejlepší byly paradoxně do bílý a modrý. Byl jsem otevřenej všemu, ale nikdy tam nebyla lepší karta v jiný barvě než tam byla v bílý nebo modrým, takže za switch nebo splash to nestálo.

    Asi vyměním Excavatora za Scholara, ale vzhledem k tomu, jak slabej late game tenhle deck má, tak dokonce zvažuju, jestli Weatherlight nevyhodit a nepostavit to celý rychlejc s Dubama a možná i těma tragickejma básníkama... Nešel kolem mě ani jedinej Snapper, fakt nechápu.

    DOMbluewhite0-0
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam