• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    TOREIP
    TOREIP --- ---
    JOHNNYCAGE: Ja presne v tomhle poradi. To je uplne insane tohle..
    MATHES
    MATHES --- ---
    hral bych ji pres jeden promotion
    MATHES
    MATHES --- ---
    MATEEJ: u agresivniho decku je dost bozi to, ze Nahiri dava v utoku first strike...
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Vzal jsem pegasa a nakonec jsem postavil tohle. Nahiri a druhej Wanderer's Strike mi přijdou pomalý, u Nahiri mi navíc do tak agresivního decku vadí ta podmínka tapnutosti. Ale ještě to chce jednu kartu ven.

    21249
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Hodil jsem to i na reddit a když sečtu commenty a plusíky, tak je to vyrovnaný mezi Apparition, Weird a Pegasus. (Ale Weird mi tady nepřijde tak dobrej, v tomhle decku to nebude takovej hukot jako v U/R, ze kterýho ho maj lidi zafixovanýho jako strašnou bombu).

    Na tomhle picku mě nejvíc štve to, že zatímco jinde člověk váhá mezi dvěma kartama, tak tady bych potřeboval vzít všechny tři výše zmíněné + Pyrohelix + Promotion.
    WRATA
    WRATA --- ---
    Jinak proc o tom mluvim s takovou jistotou? Protoze me tohle dovezlo k 7-1. Prohral sem na to ze mi neprisla druha cervena s Prasetem a Sarkhanem v ruce

    WRATA
    WRATA --- ---
    ICARUS: Ma Nahiri, Jayu a Sarkhana. Wierd na sebe countery taky dava, Makeshift Batalion a Rising Populace jsou jedny z nejvic broken karet v tyhle kombinaci. U pegase je sance ze se otoci narozdil od silneho ucka. Kolikrat jsem ho bral jako treba 9-10 pick
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    WRATA: Jo, ale v borosu tech counteru neni az zas tolik, treba v porovnani se Selesnya. Picknul bych pegase, ten taky unchecked vyhrava hry.
    WRATA
    WRATA --- ---
    MATEEJ: Apparition. Kazdej se toho hrozne boji a unchecked to dokaze vyhrat hru
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    Ja asi pegasuse nebo pyrohelix.
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Co byste brali tady?

    21249
    MATHES
    MATHES --- ---
    MATHES
    MATHES --- ---
    tak nebudeme mit tri novy jace:(

    Chandra is the only planeswalker getting three rarity cards in MTG Core Set 2020 | Dot Esports
    https://dotesports.com/...a-is-the-only-planeswalker-getting-three-rarity-cards-in-mtg-core-set-2020
    MATHES
    MATHES --- ---
    ASYD: Jake karty s touto funkci nam nabizi soucasny standard?

    Nechci se chlubit, ale vyjmenuju vam z hlavy vsechny tri.

    Jsou to tyto dve:

    Wanderer
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    ASYD: jojo, běžně v každým balíku alespoň 10 % karet má tenhle efekt :)
    ASYD
    ASYD --- ---
    PSYCHO: muzes hrat veci co preventujou noncombat dmg a emblem je na nic
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    WRATA: Steamkin is what are you looking for. (Nebo catalyst elemental, nebo vlastne cokoli, nedejboze jeste nejakej RG elemental deck)
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    WRATA: to je breaker karta v control vs control matchupu spis
    WRATA
    WRATA --- ---
    Kdyby ta mythicka byla o manu levnejsi tak imho najde prostor v monoredu ale za 6 man si nejsem uplne jistej.
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    JOHNNYCAGE: Jeste ke vsemu :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam