• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    WRATA: Steamkin is what are you looking for. (Nebo catalyst elemental, nebo vlastne cokoli, nedejboze jeste nejakej RG elemental deck)
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    WRATA: to je breaker karta v control vs control matchupu spis
    WRATA
    WRATA --- ---
    Kdyby ta mythicka byla o manu levnejsi tak imho najde prostor v monoredu ale za 6 man si nejsem uplne jistej.
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    JOHNNYCAGE: Jeste ke vsemu :D
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    PSYCHO: A jaká je do multiplayer EDH s tim emblémem :-D
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    JOHNNYCAGE: Ta mythic je sick. Nezcounterujes, ma board clear a dava ti perma emblem, kteryho se uz nikdy nezbavis a driv nebo pozdejs te ukouse? Jakoze WTF?
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    MATHES: Mně se teda nejvíc líbí ta rare.
    RORSCHACH
    RORSCHACH --- ---
    ICARUS: Možná podle Wizardu, ale svoji strukturou to Pro Tour moc nepřipomíná. Jsou to prostě dva turnaje navíc, aby mohli vyplatit streamery z Areny :)
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    RORSCHACH: Ale MC je pro tour.
    RORSCHACH
    RORSCHACH --- ---
    ICARUS: A není to nakonec jedno? Stejně to nebude nikdo sledovat, jako tu jejich slavnou ligu. No a na klasickej "papírovej" MC/Pro Tour kvalifikovenej je :)
    MAKROBIJEC
    MAKROBIJEC --- ---
    ICARUS: kdyby streamoval Autochess/byl gay/trans/holka/hof, tak se kvalifikoval. To přece musel vědět, wotc byli ohledně kritérií naprosto transparentní už na Mythic Invitational.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    ICARUS: tak jednou vyhrat mu snad stacilo, ne? by mel ferove nechat misto ostatnim :D
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    MCII winner Eli Loveman snubbed for MTG Arena Mythic Championship III | Dot Esports
    https://dotesports.com/...p-iii?fbclid=IwAR3_B0aggOW7wgYtwKYU5Q26Gs_FqH9AdT9e1R036bAUOk1dP3iAYKVecng

    tohle je fakt smutny. vyherce MC II nedostane pozvanku na MC III. spatny vtip.
    MATHES
    MATHES --- ---
    i kdyz podle toho jak vypada chandra je dost mozny, ze tam bude ajani - U a R bude bilej a mythic bude GW
    MATHES
    MATHES --- ---
    JOHNNYCAGE: daj tam gieona za W, kterej bude zacinat s nula loyalty:D
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    MATHES: doufám že udělaj Gideona a na céčku bude po smrti :-D
    MATHES
    MATHES --- ---
    ta myticka chandra mi prijde docela brutal
    MATHES
    MATHES --- ---
    JOHNNYCAGE: ted na to cumim. BUDEME MIT DALSI 3 JACE JUPIIII
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---




    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    MATHES: No mě tohle přišlo spíše to sběratelské, tak jsem to dal jsem, možná i trochu doufal, v nějakou diskuzi ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam