• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    PSYCHO: počkat, ne. Vrátí to opravdu všechny nonland permanenty na stole. A pokud jsou z toho aspoň čtyři tvoje nontoken, můžeš na stůl plácnout omniscience (třeba).
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    MATHES: staci z toho vylozit omniscience :)
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    MATHES: Si myslim, ze mozna klicovejsi tam je to "you control" :D
    MATHES
    MATHES --- ---
    ASYD: tak mne uz nastesti kamaradi vysvetlili, ze je tam klicovy slovo non-land a tim padem je to o dost horsi, nez jsem si myslel:D
    MATHES
    MATHES --- ---
    ASYD
    ASYD --- ---
    jako vzdy bude kralovat modra
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    MATHES: To sice jo, ale jelikož i Captaina některé decky snižují na 3, tak tohle se tam hrát asi nebude...
    WRATA
    WRATA --- ---
    Sice ta sada bude mit tri chandry ale nejlepsi barva sady bude bila...
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    MATHES: ale ten flavour to celkem zachranuje :)
    MATHES
    MATHES --- ---
    novej spirit lord (nedava sice explicitne spiritum, ale drtiva vetsina spirtu stejne lita)

    MATHES
    MATHES --- ---
    A co kdybychom vydali giant growth v cerveny zas?
    Jako reprint? To bude divny, tehdy to byl colorshift...
    Tak ho udelame o trochu horsi?
    Jako jak? Bude davat +3/+2? hahaha
    Mno...

    MATHES
    MATHES --- ---
    huh

    JULIAN
    JULIAN --- ---
    PSYCHO: protection zpet v STD? zajimave
    MATHES
    MATHES --- ---
    ACHERON: jj je to trochu matouci - ten wording zmenili uz ve spark, resili jsme to na prevku, kdyz jsme si zacali toho medveda cist a tri lidi dosli ke trem ruznejm "oracle textum" nez jsme se vsichni uvedomili a precetli si to poradne:)

    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    MATHES: aha, sorry, mě zmátl ten nový wording, takže já to četl s čárkou, jak se v minulosti if you don't používalo. = pokud neuděláš to, co je v minulý větě, pak x a tady je x "put the card onto the battlefield, put it into your hand.", což nedávalo smysl
    MATHES
    MATHES --- ---
    ACHERON: co je na tom prekladu spatne? vypada to, ze se rozhodli jen rozepsat klasicky "if you don't"
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    WRATA: lepsi? je to jine. za manu min to ma b/r omezeni. pokud mas v SB volny sloty, tak proc ne. A ano s malym tefem je sorcery lepsi nez enchantment. Ale furt je to jen obyc removal.
    WRATA
    WRATA --- ---
    JULIAN: Pokud existuje lepsi verze aktualniho playable kusu tak je celkem logicke ze se bude hrat to. Na aktualnim fieldu je to lepsi kus
    JULIAN: S nutelou vyhrajou vsichni... Kazdopadne tohle je presne karta ktera ti dovoli dropnout B prave pro veci jako je Leyline
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    WRATA: pokud hraju UW(b) control tak tam je TOLIK removal karet ze jako fakt nevidim problem. cervena tomu porad dava pres prsty kdyz to dobre dojde
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam