• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    spoiler - klikni sem


    PROMO KODY DO MTG ARENA NA NASTENCE

    ODKAZY NA ZAJIMAVE ZDROJE INFORMACI O MTG NA HOME

    Jestli chces neco sehnat / prodat / vymenit, tak ses tu spatne a nasleduj odkaz nize.

    [ MAGIC THE GATHERING: Nákup / Prodej / Výměna ]

    Zajimaji te storyline? Chtel by sis precist pozadi jednotlivych sad? Pokracuj prosim ZDE

    NYX MtG Arena IDs na NÁSTĚNCE
    rozbalit záhlaví
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    V0IT: no hlavne top8 pet urzu a top4 ctyri urzove ..
    V0IT
    V0IT --- ---
    V0IT: kdyby náhodou někdo hledal důvod proč banovat Urzu

    DRUI
    DRUI --- ---
    Here are the MTG Arena updated codes for Core Set 2020 | Dot Esports
    https://dotesports.com/mtg/news/mtg-arena-updated-codes-for-core-set-2020
    V0IT
    V0IT --- ---
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    MATHES: Lol ta posledni veta :D
    MATHES
    MATHES --- ---
    asi se nas to netyka, ale #bettersafethansorry



    MATHES
    MATHES --- ---
    dualy jsem skoro necraftil, ale poctive je svacil v draftech:))
    AFRI
    AFRI --- ---
    WRATA: taky trpím hlavně na rare. Mythicy jsou často věci kterých člověk nehraje celej playset, zatímco rare wc strašně vysávají dualy
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    WRATA: Afaik to nejsou wc ale pevne dany mythic karty, kdyz najedes na ico, tak ji uvidis
    WRATA
    WRATA --- ---
    MATHES: Tak me se jeste nestalo ze byl nemel na redeem mythicu do toho co jsem zrovna potreboval. Limited hraju tak z 40% a na rare trpim porad. Ted s rotaci to budu mit snazsi protoze od GRN mam vsechny edice na cca 80% komplet
    MATHES
    MATHES --- ---
    WRATA: huh? ja mam teda problem prave akorat s mythicama, vetsinou hraju dost draftu a sealed decku, abych si postupne posvacil spoustu veci
    WRATA
    WRATA --- ---
    WRATA: Tak v cajku, funguje to tak ze quest dostanes 800 i vickrat denne, coz je celkem cajk.

    Ad mastery pass. Kdyby tam misto mythic waild karet byly rare tak nevaham ani vterinu protze to je nejvtsi pain vzdycky
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    MATHES: ty rewardy se vyplaci i zpetne, takze proste pred koncim sezony uvidim, jestli se mi to vyplati (a jestli nevypalim gemy na draftech. kupovat kvuli tomu urcite novy nebudu)
    MATHES
    MATHES --- ---

    Koupili jste / koupite mastery pass?

    30 hlasy od 30 respondentů

      MATHES
      MATHES --- ---
      PSYCHO: vcera jsem to otestoval - neni tam zadnej tvrdej limit na expy. ale muzes ziskat pouze denne 200 exp + questy + rewrady pripadny
      PSYCHO
      PSYCHO --- ---
      _DOMINIK_: Ja to vecer testnu :) mam zahrat 2 landy na splneni jedno q ze vcera a mam tam jeste dnesni a nejakej historickej k dobru.
      MATHES
      MATHES --- ---
      _DOMINIK_: jo ten realny limit funguje, ale daily se ti nestackujou a neni je mozny nijak dohnat a nevim kolik tam tech promo akci bude a jestli to bude mozny vubec dohnat.

      zatim to vypada, ze ne.
      _DOMINIK_
      _DOMINIK_ --- ---
      T_RAVEN: LevelUp promo ti prida dalsich 2000 EXP, pokud neznas (uz to tu probehlo)
      _DOMINIK_
      _DOMINIK_ --- ---
      T_RAVEN: tak to jsem si oddech. 1800 EXP odpovida. 2x 800 za dva splneny daily questy, 200 za 3 winy = 1800 EXP
      WRATA
      WRATA --- ---
      _DOMINIK_: Pochopil jsem to tak z toho revealu. Vecer to muzu otestovat a pripadne potvrdit anebo si sypat popel na hlavu
      T_RAVEN
      T_RAVEN --- ---
      _DOMINIK_: 3wins sem mel a splnil sem 2 daily questy (vic mi jich to nenabidlo) a vybral sem playm20 promo (to pridava nejaky exp?)... ted si uvedomuju ze sem vlastne skoncil v 2. lvl takze me zmatlo ze se pri prechodu na nej vynuloval exp counter... takze sem vlastne nasbiral 1800...
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam