• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    ASYD: ale zase jen vizuály, ne?
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    JULIAN: Nicmene je mozne pridelit nejake potvore vice damage, nez je jeji aktualni toughness. Typicky priklad je, kdyz utocis 4/4 do dvou 1/1 devilu, kteri daji 1 dmg, kdyz umrou - v pripade doublebloku das jednomu devilovi vsechny 4 dmg, aby ten druhy neumrel a tvoje potvora tak prezila.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    MATEEJ: pridelovat damage musis vzdy tak, aby jsi je zabil, nez muzes dat damage dalsim. Tj pokud nemas deathtouch a on blokuje dvema 3/3/ potvorama, tak musis te prvni dat 3 damage te prvni nez muzes dat te druhe. to neni o full control modu ale o mtg pravidlech.
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Dotaz: můžu v MTG Arena jít do nějakýho full control módu při rozdělování damage několikanásobným blockerům? A pokud ano, můžu jim assignovat o 1 méně?

    Příklad ze života: Měl jsem na stole Jayu a útočil jsem Nehebem championem. Vykryl to potvorama, co měly celkovou toughness 5, on je zabil a vůbec nepřetramploval. Já počítal, že přetrampluje za bonusový 1 přes posledního blockera, ale to jsem se spletl, protože (podle oracle) se jeho damage rozdělí a pak se každému blockerovi přidá 1 damage - ale ten se u každého blockera jakoby ztratí, nepřechází do tramplu. Dalo by se tedy v nějakém full control módu (pokud v této fázi vůbec je) přidělit každému blockerovi o 1 méně (s výjimkou těch, co mají 1 toughness) a dostat se tak k trample damage, ke které by ještě přiskočila 1 bonusová od Jayi?
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    MATHES: v tom případě v krátkosti - je to návrat ke starému systému 15/týdně. Takže každej může hrát tak jak mu to doteď vyhovovalo poslední rok či kolik.
    MATHES
    MATHES --- ---
    JULIAN: ten na telefonu nebyl videt
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    MATHES: hele hraj to jak chces, ale podivej se na ten obrazek od Icaruse
    MATHES
    MATHES --- ---
    JULIAN: takze se to da zase grindit jednou za tyden? chapu to spravne?
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    Ale Mlho...
    JJOXER
    JJOXER --- ---
    a k cemu jsou xp?
    ASYD
    ASYD --- ---
    ACHERON: na EDH
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    PREVRACENY: e? nejak jsem ji nenasel nebo jsem neco minul? :)
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    a BROUGHTBACK je novy kod na XP
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    PSYCHO: na penize nikdo nesahal uz ani v tom updatu predtim, to je porad stejny
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    JULIAN: A daily wins jsou dead? Hod mi nejakej link pls at to poctu, dekuju.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    PSYCHO: vyslyseli to brblani hracu. Ted misto questu za 800 a daily wins za 100/50/50 mas questy za 500 a 15 weekly wins za 250. za 7 dnu tak misto 7000XP udelas 7250 dokonce
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    JULIAN: Wut, coze?
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    ok tak weekly wins a questy dolu na 500 XP
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    STRANGERD: checklandy nejsou na "basic" ale jen na type. Basic land je specificka formulace napriklad na tom evolving wilds.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam