• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    spoiler - klikni sem


    PROMO KODY DO MTG ARENA NA NASTENCE

    ODKAZY NA ZAJIMAVE ZDROJE INFORMACI O MTG NA HOME

    Jestli chces neco sehnat / prodat / vymenit, tak ses tu spatne a nasleduj odkaz nize.

    [ MAGIC THE GATHERING: Nákup / Prodej / Výměna ]

    Zajimaji te storyline? Chtel by sis precist pozadi jednotlivych sad? Pokracuj prosim ZDE

    NYX MtG Arena IDs na NÁSTĚNCE
    rozbalit záhlaví
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    ICARUS: No nevím, pokud vezmu skoro vše kde se hraje, tak je to jako by jsi hrál úplně jiný deck pokud ho máš ve 2. na stole a pokud ne :-)
    MATHES
    MATHES --- ---
    ICARUS: ja si taky nemyslim, ze v tech budoucich faes se bude hrat bitterblossom main:)
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    MATHES: No nevim, faerie maji podle me spis koncepcni problem v tom, ze t2 bitterblossom na dnesnim modernu uz proste neni dobra play. A obecne reaktivni baliky jsou na tom dost spatne.
    HOBORG
    HOBORG --- ---
    PFAUST: zmenilo se toho dost, ale financne narocny je to porad :)
    zacal bych s tou Arenou
    MATHES
    MATHES --- ---
    PFAUST: stahni si MTG Arenu - na nastence najdes spoustu kodu na veci zdarma, ma to i tutorial hezkej, aby sis osvezil pravidla a pak uvidis, jestli by se ti chtelo do toho zase zacit sypat penize:))
    MATHES
    MATHES --- ---
    RORSCHACH: tohle je prinejmensim hodne diskutabilni vyrok. postovny se kupodivu plati i v americe a jednotnej trh dela absence cla, ne absence postovnyho :)
    PFAUST
    PFAUST --- ---
    ahoj všem, hrál jsem MTG na základce, hned, jak to přišlo na trh. dost mě to chytlo. měl jsem pak takový rychlý a dost účinný spíše ofenzivní zeleno červený pakl s klíčovými rare (Fork, Howling Mine, Armageddon, Tropical Island, Birds of Paradise, Erhnam Djinn, Wheel of Fortune...), hráli jsme někdy i celé dny, včetně turnajů. pak mě to omrzelo a prodal jsem to všechno. co myslíte? jak by bylo obtížné a finančně náročné naskočit zpět na nějakou slušnou úroveň? hodně se toho změnilo, že bych třeba měl problém s pravidly?
    MATHES
    MATHES --- ---
    WRATA: mno ja si myslim, ze jestli vyjdou dve dobry levny fae, tak to muze uplne stacit:)
    ASYD
    ASYD --- ---
    JOHNNYCAGE: ehm...ne, ten fairytales vs camelot svet, neasi
    RORSCHACH
    RORSCHACH --- ---
    CHOBOT: Tak z toho zase takovou radost nemám. EU trh s kartama je v zásadě mnohem horší. Ty obrovský výkyvy v cenách karet tu sice nemáme, ale to je hlavně proto, že je tu neskutečně drahý poštovný mezi zeměma a tak tu vlastně není jeden trh, ale spousta lokálních trhů. Radši se ani nebudu koukat, kolik € jsem už na MKM utratil za poštu.
    WRATA
    WRATA --- ---
    Jeste stesti ze MaRo uz ohlasil ze tam tech fearies bude jen par ;)
    MATHES
    MATHES --- ---
    CHOBOT: US mtg trh uz neni horska draha, to uz je proste generator nahodnejch cisel
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    ASYD: mtg komunita je prostě hysterická, a ono se upřímně neni co divit, když na včerejší halířovou kartu potřebuješ dneska tři kila.
    Plus každej chce zažít ten hřejivej pocit z úspěšný "spekulace"

    A to buď rád, že jsme v evropě, US mtg trh je mnohem horší horská dráha
    MATHES
    MATHES --- ---
    ASYD: "neskutecne zajimavy a docela i ballsy move" a co by s tim meli lidi resit? nikdo nevi presne jak to bude fungovat.

    na druhou stranu vsichni vi, ze kdyz do tier 2.5 archetypu prijde spoustu novych possible karet, tak se z nej muze dost snadno stat tier 1 deck.
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    JOHNNYCAGE: Tak ono se není co divit, když WotC se rozhodli, že tohle bude to hlavní co představí, proto to bylo na pozvánce...
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    ASYD: to je snad jedno jeslti je to stylizovanej stojan nebo karta vyfocená tajně někde na hajzlu, je jasný že se vrací nějakej archetyp tak je lehká mánie na místě, pokud to chceš hrát a nechceš kupovat všchno za milion jako nedávno ten nesmysl se sliverama :)
    ASYD: co je podle tebe neskutečně zajímavý move, ty divný collector boostery nebo pokemoni design katrret?
    ASYD
    ASYD --- ---
    no me spis trochu triggeruje, jak Wotc ohlasili neskutecne zajimavy a docela i ballsy move... a siroka verejnost stejne vidi jen podelane faeries
    MATHES
    MATHES --- ---
    ASYD: je to archetyp, kterej je na hranici playability. imo jim staci dost malo na to, aby prorazili na modernu
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    CATHACK: Ty jo až v malém náhledu jsem si všiml znaku MTG ;-)
    ASYD: ono stačí se podívat, jak zase šli nahoru ceny karet s vílama ;-)
    ASYD
    ASYD --- ---
    NECRO_BUTCHER: nejsme na llorwynu

    apropo ta manie z faeries z jednoho stylizovaneho stojanu na konferenci je lollable
    NECRO_BUTCHER
    NECRO_BUTCHER --- ---
    hehe, jsem zaslechl, že v příští sadě budou Víle.. :-)

    budou i Kithkini? :-)
    CATHACK
    CATHACK --- ---
    Luxusní ilustrace od Seb McKinnona k nové expanzi Throne of Eldraine.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam