• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    ASYD
    ASYD --- ---
    RASTASHAMAN: Morph nema defender takze pokud se morfovana potvora posledo utoku a az pote otoci/odmorfuje, tak uz ji defender nestahne z utoku
    RASTASHAMAN
    RASTASHAMAN --- ---
    dik. ale neverim ci nerozumim jak chces obejit defender.... predrazena karta, porad mi vrtalo hlavou v cem je to tak dobre, ale ono to proste vyslo daavno, je jich malo a tak cena stoupa..
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    MATHES: taky se tim daji obchazet ruzna omezeni typu defender a tak, iirc.
    MATHES
    MATHES --- ---
    RASTASHAMAN: vyberes si bytost s CC X v ruce, zaplatis X (nebo vic) many a bytost das do hry jako morpha, ve chvili, kdy by se ten morph mel tapnout, dat nebo dostat dmg, tak se jako prvni "odmorphuje".

    Asi jediny s cim je to dobry je Phyrexian Dreadnaught, protoze obejdes jeho ETB abilitu a dostanes tak 12/12 trample za 1 manu.
    RASTASHAMAN
    RASTASHAMAN --- ---
    zdar, prosim pomuze mi nekdo do lidskeho jazyka prelozit Illusionary mask? notne kulham, na vlastni bulvy jsem ji nevidel jeste. diky!
    {X}: You may choose a creature card in your hand whose mana cost could be paid by some amount of, or all of, the mana you spent on {X}. If you do, you may cast that card face down as a 2/2 creature spell without paying its mana cost. If the creature that spell becomes as it resolves has not been turned face up and would assign or deal damage, be dealt damage, or become tapped, instead it’s turned face up and assigns or deals damage, is dealt damage, or becomes tapped. Activate this ability only any time you could cast a sorcery.
    MATHES
    MATHES --- ---
    V0IT
    V0IT --- ---
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    MATHES: Ah, I see:)
    MATHES
    MATHES --- ---
    PREVRACENY: jo tak, ja myslel, ze mluvime o trunu:)
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    MATHES: Je toho víc
    Commander 2019 Visual Spoiler
    http://www.magicspoiler.com/mtg-set/commander-2019/
    MATHES
    MATHES --- ---
    PREVRACENY: no to chapu, ale ony zadny nejsou krom tech 2 karet a dvou sneak previews neceho co nevime, co je:)
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    MATHES: Já to myslel tak, že teď jsme nadržený na spoilery:)
    MATHES
    MATHES --- ---
    PREVRACENY: jestli mas neco lepsiho, nez je link v zahlavi, tak sem s nim:)
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    MATHES: Ty ses ke mně tady zatím choval velice slušně, takže ti nebudu psát, ať použiješ google. No od včera od půlnoci přece. Minulo tě to?
    MATHES
    MATHES --- ---
    PREVRACENY: a kde prosimte?
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    PREVRACENY: Tak si untapni všechny permanenty a buď v pohodě.
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    MATEEJ: Nezájem, teď jedou spoilery.
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    A na redditu potvrdili, že se dnes v 17:00 SELČ v Areně rozjede ranked draft s rotujícími sety (pojede souběžně s C20).
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    Začaly spoilery novýho commandera! http://www.magicspoiler.com/mtg-set/commander-2019/
    WRATA
    WRATA --- ---
    ICARUS: To uz nestiham. Navic bych stejne chtel 2-3 kusy
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam