• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    MATHES
    MATHES --- ---
    PREVRACENY: a kde prosimte?
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    PREVRACENY: Tak si untapni všechny permanenty a buď v pohodě.
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    MATEEJ: Nezájem, teď jedou spoilery.
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    A na redditu potvrdili, že se dnes v 17:00 SELČ v Areně rozjede ranked draft s rotujícími sety (pojede souběžně s C20).
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    Začaly spoilery novýho commandera! http://www.magicspoiler.com/mtg-set/commander-2019/
    WRATA
    WRATA --- ---
    ICARUS: To uz nestiham. Navic bych stejne chtel 2-3 kusy
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    WRATA: Tak si udelej judge zkousky a budes ho mit taky :)
    WRATA
    WRATA --- ---
    ICARUS: No a bude to stat hroznou raketu :(
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    WRATA: Tak jsem se mrknul a ten chalice ma mit new-to-paper art, takze to nejspis bude ten z mtgo.
    WRATA
    WRATA --- ---
    ICARUS: Tak tos me kurva nepotesil :(
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    WRATA: Ten uz vysel na mtgo. Ma ted vyjit judge chalice promo ale udajne s novym artem, tak nevim.
    WRATA
    WRATA --- ---
    OLA44: Kurva ten kalich je top! To doufam ze brzo vyjde
    NAVARRO
    NAVARRO --- ---
    OLA44: Perfektní :))
    OLA44
    OLA44 --- ---
    Some of the stunning art made by Seb Mckinnon for Magic the Gathering - Album on Imgur
    https://imgur.com/gallery/mg0SAJu
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Střípky z MTGA Core 2020 draft:

    - V jedné hře jsme se se soupeřem sjížděli každý jednou 2/2, takže když jsme byli oba na deseti životech, tak jsem byl v klidu. Cycle of Growth a v tom samém kole druhej mě překvapil a zabil. (S x Undead Servantama jsem se párkrát setkal i jsem je hrál, narazil jsem i na asi dva decky s Battalion Foot Soldierama, jednou na Miscreanty a teď poprvé na násobný Cycle. Jsem zvědavej, jestli někdy narazím na člověka se smečkou 10 Mastiffů.)

    - Když máte v greedy decku s Risen Reefem a/nebo Portal of Sanctuary a/nebo Cloudkin Seer a/nebo Season of Growth jednoho pojistnýho Loaming Shamana, tak vám v devíti případech z deseti přijde do první ruky a kvůli situaci na boardu ho vždycky musíte vynést. (Jako ještě jsem na to nedojel, ale vždycky mě to trochu nasere.)

    - Asi nejmilejší vítězství jsem si odnesl z dlouhý hry, ve který jsem hrál dobře fungující grindy elementály, hra se pikla a soupeř vytáhl mythic Chandru. Vyhrál jsem o 1 hp se třema Chandřinými emblémama na krku jen díky tomu, že jsem si Portálem v každém kole vracel Healer of the Glade (a taky jsem měl top deck kliku a vždycky, když soupeř vytáhl nějakou potvoru, tak jsem byl schopnej vytáhnout adekvátního blockera).
    MATHES
    MATHES --- ---
    klasicky "mtg michani" - tj jak karty michas do sebe, je v podstate riffle shuffle:)
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    JJOXER: Tak hlavne mash shuffle je ekvivalent riffle shuffle, ne?
    JJOXER
    JJOXER --- ---
    PSYCHO: Pokud mas double sleeve, lze riffle shuffle delat bezpecne, jen u toho proste neprohybas karty.
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    JJOXER: nebo pres 2.500 overhand :D Zajimavy, dokazu si predstavit, ze nekdo nechce pouzivat riffle s nejakym drahym deckem. Jak dlouho ho legalne muzu nechat michat overhand, kdyz studie rika, ze distinct patterns jsou viditelny jeste po 2.500 shuffles? :D
    JJOXER
    JJOXER --- ---
    PSYCHO: Matematika tvrdi, ze dostatecne nahodnosti se dosahne pomoci 7 riffle shuffles [:
    Seven Shuffles -- Math Fun Facts
    https://www.math.hmc.edu/funfacts/ffiles/20002.4-6.shtml
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam