• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    LUKEH: a jakej set jsi jel?
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    LUKEH: afaik nedá, musíš mít implementovany nějaký helpery.
    ASYD
    ASYD --- ---
    LUKEH: Myslim ze v profilu bys to mohl najit
    LUKEH
    LUKEH --- ---
    MATEEJ: hrál jsem asi 10-12 dní tak 4hod denně. Byl to trochu hec od kámošů co spolu draftujeme v hospodě po tom co sem dal top64 v Krakově :) Winrate se tam dá někde najít?
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    LUKEH: Kolik toho odehraješ za měsíc? A jaký máš win rate?
    LUKEH
    LUKEH --- ---
    OLA44: v limited jsem byl Mythic #4, teď jsem Mythic #9. Constructed nehraju.
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    V Constructed hraju jen tolik, abych si udělal 5 daily wins (a když si je ten den udělám na Limited, tak Constructed nehraju vůbec) a byl jsem nejvýš Gold T1. V Limited taky Gold T1. Taky se mi do toho teď vkládaly nějaký ty dovolený nebo havárie počítače. Nicméně nižší tiers platiny i při tomto způsobu hraní považuju za reálné. Vyšší tiers platiny už budou mít o něco vyšší časové nároky. (U Limited, které hraju víc, nějaký ten čas měsíčně sežere i samotné draftování, zejméně u mě, protože se s tím výběrem rád seru.)

    HOBORG
    HOBORG --- ---
    mezi jednotlivejma tierama na stejnym levelu podle me moc nebude rozdil..
    ja ted potkavam dost ruznejch nissa/reef buildu, vampiry a esper
    rozdil bude spis bo3 a bo1, ja ted jedu vic bo3
    OLA44
    OLA44 --- ---
    HOBORG: Já jsem se teď dostal na Diamond T3 a už taky časově narážím na limit :) zajimalo by mne , s cim se clovek setkava vyse...
    HOBORG
    HOBORG --- ---
    OLA44: diamond, ale neni cas, a dal mi to moc neleze.. ted jedu hlavne grixis midrange
    OLA44
    OLA44 --- ---
    kam jste se nejvyse dostali v Ranked?
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    OBOJETNIK: achjo. tak az nekdo narazite na nejaky seznam historic "staple karet", ktery by si mel clovek pred rijnem ucraftit, tak o sem pls linknete ^^
    JJOXER
    JJOXER --- ---
    OBOJETNIK: co to je za curaci tohleto...
    OBOJETNIK
    OBOJETNIK --- ---
    "We want to ensure that players new to Magic can still learn the ropes and start their collection through Standard and Draft as the primary methods of play, with Historic available to seasoned players looking to explore more of Magic's rich history. But we also needed to look at the long-term impact Historic would have on MTG Arena as a whole, as we move toward supporting it as a true non-rotating format.

    It's a difficult problem to tackle, but to do so, we're changing how Wildcards work for Historic cards. Starting after an update in November, crafting a Historic card will require you to redeem two Wildcards of the appropriate rarity instead of one. If a Historic card also appears in a current Standard set, players will be able to redeem one Wildcard for one copy of the Standard version, however, the Historic version will still require two."

    dobré ráno!

    source
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    KOSZLIK: Jde o to co máš za board, ale už jsem několikrát raději obětoval upíra a dal mu za 3, než ho tam nechal a doufal, že ho stihnu přetlačit...
    WRATA
    WRATA --- ---
    Teda zrovna elementalove jsou jednim z tech slabsich decku, aktualne bych se vubec nestydel rict ze je to T2. To zrovna proti vampyrum to funguje je vec jina. Docela by me zajmal jak to mas postavene
    T_RAVEN
    T_RAVEN --- ---
    KOSZLIK: s elf fireball je dam skoro dycky ;)
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    KOSZLIK: tak 1:1 je poměr, ke kterému wotc tak nějak obecně směřujou.
    KOSZLIK
    KOSZLIK --- ---
    MATEEJ: hraju upiry, nemam tam uplne vse co bych potreboval....takze urcite jeden z duvodu. myslim ze mam bilanci tak 1:1. Ale zajimalo mne co je dulezity udelat, aby jim clovek zabranil to prilis rozjet...uprimne se divim, ze neni reef elemental banlej :D
    WRATA
    WRATA --- ---
    MATHES: Pred rokem to rikal Ben Stark ze problem neni Mystic jako takovej ale ty dalsi karty. Batterskull primo zminil a rikal ze je rad ze Mystic zustal banned(po unbanu Jacka a BBE)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam