• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    JEENA
    JEENA --- ---


    mám chuť poskládat si EDH, kde budu zabíjet Sentinel Totemem :)
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    PSYCHO: opomijim, ze k tomu celymu potrebujes jen 1x G land a random jinou manu, i kdyby to byla colorless.
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    ICARUS: Prvni kolo husa, druhy kolo PW s 5 loyalty a do tretiho kola hura na 4cmc plus mas do zalohy pseudo removal nebo ukradnuti potvory. Sounds reasonable.
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    WRATA:

    Ten token bude mit vyuziti i na dalsich kartach. Me jde spis o to ze ta loyalty je na 3cmc planeswalkera proste silena, toho se potvorama proste nezbavis
    WRATA
    WRATA --- ---
    ICARUS: Fakt mi prijde ze se hrozne zvysuje pwrlvl PW. Otazka je co je food token ale ten transform bude neprijemnej no
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    SKUNK23: Error 1011 Ray ID: 510dd8937ddfdfe3 • 2019-09-04 06:18:25 UTC
    Access denied
    What happened?
    The owner of this website (www.magicspoiler.com) does not allow hotlinking to that resource (/wp-content/uploads/2019/09/Lovestruck-Beast-265x376.png).
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    SKUNK23: 3cmc pw co ma loyalty 6 anebo 5 s blokerem na braneni mi teda neprijde vubec ok
    SKUNK23
    SKUNK23 --- ---



    BELIEVER
    BELIEVER --- ---
    OLA44: Mythic 93%. Protlačil jsem se tam se Simic Flash a Boros Feather na střídačku. Teď mi přijde, že tyhle dva balíčky trochu přestávají fungovat, a líp se mi daří s UW kontrolem vlastní konstrukce :)
    BELIEVER
    BELIEVER --- ---
    OBOJETNIK: Wow! Já se zdráhám craftit karty, které za chvíli odrotují, a koukám, že bych si měl naopak pohnout...
    AFRI
    AFRI --- ---
    OLA44: cca 1h denně dolezu většinou někam do diamondu (constructed). Nějakou dobu jsem jel hlavně bo1, teď trochu bo3 a musím říct že po Nexus of Fate se mi v bo1 teda fakt nestýskalo :)
    LUKEH
    LUKEH --- ---
    MATEEJ: jenom M20, War od Spark jsem nestíhal vůbec.
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    LUKEH: a jakej set jsi jel?
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    LUKEH: afaik nedá, musíš mít implementovany nějaký helpery.
    ASYD
    ASYD --- ---
    LUKEH: Myslim ze v profilu bys to mohl najit
    LUKEH
    LUKEH --- ---
    MATEEJ: hrál jsem asi 10-12 dní tak 4hod denně. Byl to trochu hec od kámošů co spolu draftujeme v hospodě po tom co sem dal top64 v Krakově :) Winrate se tam dá někde najít?
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    LUKEH: Kolik toho odehraješ za měsíc? A jaký máš win rate?
    LUKEH
    LUKEH --- ---
    OLA44: v limited jsem byl Mythic #4, teď jsem Mythic #9. Constructed nehraju.
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    V Constructed hraju jen tolik, abych si udělal 5 daily wins (a když si je ten den udělám na Limited, tak Constructed nehraju vůbec) a byl jsem nejvýš Gold T1. V Limited taky Gold T1. Taky se mi do toho teď vkládaly nějaký ty dovolený nebo havárie počítače. Nicméně nižší tiers platiny i při tomto způsobu hraní považuju za reálné. Vyšší tiers platiny už budou mít o něco vyšší časové nároky. (U Limited, které hraju víc, nějaký ten čas měsíčně sežere i samotné draftování, zejméně u mě, protože se s tím výběrem rád seru.)

    HOBORG
    HOBORG --- ---
    mezi jednotlivejma tierama na stejnym levelu podle me moc nebude rozdil..
    ja ted potkavam dost ruznejch nissa/reef buildu, vampiry a esper
    rozdil bude spis bo3 a bo1, ja ted jedu vic bo3
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam