• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    btw. commander v Arene
    MATHES
    MATHES --- ---
    muj osobni tip na ban na commanderu:D

    KUTAS
    KUTAS --- ---
    tady je to vysvětlený
    Throne of Eldraine Mechanics | MAGIC: THE GATHERING
    https://magic.wizards.com/...04?fbclid=IwAR1Sgz3D6Z6zW0mnyIUscoEg9EzLiKIzjNd2T-znfCPl83g1LVLJrS8PtSU
    MATHES
    MATHES --- ---
    ICARUS: ja jsem presvedcenej o tom, ze pokud by bylo mozny ji hrat opakovane, bylo by to napsany na ty vetsi casti karty a cela mechanika by mela jinej wording.
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    MATHES: To ano, ale v tom pripade by se musela karta zahrana pres adventure nejak oznacit, treba tim, ze se na ni da counter, nebo tak neco, coz v tom reminder textu postradam.
    MATHES
    MATHES --- ---
    He's back, and he's pissed

    MATHES
    MATHES --- ---
    to, ze tu kartu muzes zahrat z exile je napsany na ty pulce s adventure, ne na samotny bytosti. adventure funguje jen, kdyz je v ruce => jde to jen jednou

    nebo alespon takhle mi to dava vetsi smysl, nez nekonecna value na commonu
    MATHES
    MATHES --- ---
    _DOMINIK_: ja si to nemyslim, protoze podle toho wordingu to vypada neco jako delayed trigger - tj abys tu kartu mohl zahrat z exile, musela tam odejit na adventure.
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    ICARUS: cekal bych, ze jo. jinak by museli zavadet nejakou adventure zonu nebo adventure token. imho bude mozny zahrat adventure, z ni pak tu jeji bytost, a ta kdyz pak nekdy umre, tak si ji odemelu treba relicem of progenitus a budu mit moznost znovu hrat tu bytost (adventure uz ne, ta bude asi omezena jen z ruky). a tak porad dokola...
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    Spis by me zajimalo jestli tu potvoru muzes castit z exilu i kdyz se tam dostane jinak nez pres adventure, treba pres oblivion ring.
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    ACHERON: Provedes adventure efekt a das kartu do exilu, kde ji muzes zacastit jako potvoru
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    ASYD: co je to exile and then cast it??? a vubec se mi ten design :/
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Takže Zvíře je buď za 3 many bez 1/1 tokenu, nebo za 4 many s tokenem. S Llanovarskejma by to byl fičák.

    eld-299-lovestruckt-beast
    ASYD
    ASYD --- ---
    JEENA: uncommon :)
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Konkrétní wording:

    Foulmire1567588261747
    ASYD
    ASYD --- ---
    Adventures: "can play a card for its normal cost in top right…Or if it’s in your hand, you can pay adventure cost! It’ll do the effect in the adventure textbox, exile the card, and then you can still cast it later on.”
    JEENA
    JEENA --- ---


    mám chuť poskládat si EDH, kde budu zabíjet Sentinel Totemem :)
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    PSYCHO: opomijim, ze k tomu celymu potrebujes jen 1x G land a random jinou manu, i kdyby to byla colorless.
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    ICARUS: Prvni kolo husa, druhy kolo PW s 5 loyalty a do tretiho kola hura na 4cmc plus mas do zalohy pseudo removal nebo ukradnuti potvory. Sounds reasonable.
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    WRATA:

    Ten token bude mit vyuziti i na dalsich kartach. Me jde spis o to ze ta loyalty je na 3cmc planeswalkera proste silena, toho se potvorama proste nezbavis
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam