• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    WRATA: Já hraju ten sacovací Jund a ten je hodně náchylnej na to, aby ti přišly karty, který tomu sacování dávaj pořádnej pay-off. Faeries imho choděj hladčeji.
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    LUKEH: ty 4 decky co jsou ted na arene v eventu se budou v papiru prodavat jako precon decky, myslim
    ASYD
    ASYD --- ---
    ACHERON: Jen v brawl formatu
    LUKEH
    LUKEH --- ---
    ACHERON: to bude nějakej vedlejší produkt ne? Něco jako commander toe booster?
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    jaktože v ToE vycházejí karty pro commandera jako commander tower a tome of legends? to jako bude na standardu fungovat jak???
    WRATA
    WRATA --- ---
    ICARUS: Jund je imho o trochu vic OP nez ty knighti, ferie jsem ani nezkousel
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    Btw co ten brawl na arene? Jak to slape?
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    ACHERON: jakoukoliv kombinaci tech efektu - takze i zadny, nebo vsechny tri.
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    ICARUS: takže může spustit všechny tři efekty naráz?
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    MATHES: proc ban? ja teda komandr moc nehraju, ale neprijde mi to tak strasne silny. nebo jsem jen proste nehral proti Braids?
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    ACHERON: To je takto naformulovane pro to, abys mohl nevybrat nic. "Choose zero or more of" je takove divne a navic dlouhe.
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    MATHES: co je choose any number? poslední dobou teda ten wording dost prasí, mtg bylo dobrý v tom, že pokud člověk doslova vzal wording na kartě, nemusel znát víc. Z "choose any number" nevím nic, žádné číslo nenásleduje... ??
    JEENA
    JEENA --- ---
    2020

    LUKEH
    LUKEH --- ---
    KUTAS: není to vysvětlený moc detailně teda, ale podle toho textu to vypadá, že to bude jak říká Mathes. Protože ta mrcha nemá abilitu, že se dá castit z exilu, tu dostává jen pokud byla na adventuře.
    LUKEH
    LUKEH --- ---
    Ale jinak je spousta karet, kde se musí sledovat čím/kam se to exilnulo - třeba Gonti mě teď napadnul... takže to může být i u adventury.
    LUKEH
    LUKEH --- ---
    MATHES: ale to není nekonečná value. Když zahraješ adventure půlku, tak to jde do exilu a z něj můžeš zahrát tu mrchu, ale ne znova adventuru. Tzn. není to tak, že bys to z toho exilu točil pořád dokola.
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    btw. commander v Arene
    MATHES
    MATHES --- ---
    muj osobni tip na ban na commanderu:D

    KUTAS
    KUTAS --- ---
    tady je to vysvětlený
    Throne of Eldraine Mechanics | MAGIC: THE GATHERING
    https://magic.wizards.com/...04?fbclid=IwAR1Sgz3D6Z6zW0mnyIUscoEg9EzLiKIzjNd2T-znfCPl83g1LVLJrS8PtSU
    MATHES
    MATHES --- ---
    ICARUS: ja jsem presvedcenej o tom, ze pokud by bylo mozny ji hrat opakovane, bylo by to napsany na ty vetsi casti karty a cela mechanika by mela jinej wording.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam