• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    BELIEVER
    BELIEVER --- ---
    :))

    ICARUS
    ICARUS --- ---
    PSYCHO: Podle me ne.

    Each planeswalker has a number of loyalty abilities, which are activated abilities with loyalty symbols in their costs. Loyalty abilities follow special rules: A player may activate a loyalty ability of a permanent they control any time they have priority and the stack is empty during a main phase of their turn, but only if none of that permanent’s loyalty abilities have been activated that turn. See rule 606, “Loyalty Abilities.”

    Po zkopirovani je to porad ten stejny permanent, akorat ma jiny loyalty ability.
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    Hele, ten novej Oko z PW decku. Jak ono to s tema PW je? Kdyz pouzije svoji 0 aby se stal kopii Blackbladea, pocita se, ze uz pouzil loyalty abilitu, nebo protoze je to kopie, tak ji jeste nepouzil a muze pouzit Loyalty abilitu Blackbladea?
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    me nektere ty prebuilt decky prijdou retardovane - nulovej removal - to mam jako co delat s nepritelovim kombickem??
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    WRATA: Já hraju ten sacovací Jund a ten je hodně náchylnej na to, aby ti přišly karty, který tomu sacování dávaj pořádnej pay-off. Faeries imho choděj hladčeji.
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    LUKEH: ty 4 decky co jsou ted na arene v eventu se budou v papiru prodavat jako precon decky, myslim
    ASYD
    ASYD --- ---
    ACHERON: Jen v brawl formatu
    LUKEH
    LUKEH --- ---
    ACHERON: to bude nějakej vedlejší produkt ne? Něco jako commander toe booster?
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    jaktože v ToE vycházejí karty pro commandera jako commander tower a tome of legends? to jako bude na standardu fungovat jak???
    WRATA
    WRATA --- ---
    ICARUS: Jund je imho o trochu vic OP nez ty knighti, ferie jsem ani nezkousel
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    Btw co ten brawl na arene? Jak to slape?
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    ACHERON: jakoukoliv kombinaci tech efektu - takze i zadny, nebo vsechny tri.
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    ICARUS: takže může spustit všechny tři efekty naráz?
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    MATHES: proc ban? ja teda komandr moc nehraju, ale neprijde mi to tak strasne silny. nebo jsem jen proste nehral proti Braids?
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    ACHERON: To je takto naformulovane pro to, abys mohl nevybrat nic. "Choose zero or more of" je takove divne a navic dlouhe.
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    MATHES: co je choose any number? poslední dobou teda ten wording dost prasí, mtg bylo dobrý v tom, že pokud člověk doslova vzal wording na kartě, nemusel znát víc. Z "choose any number" nevím nic, žádné číslo nenásleduje... ??
    JEENA
    JEENA --- ---
    2020

    LUKEH
    LUKEH --- ---
    KUTAS: není to vysvětlený moc detailně teda, ale podle toho textu to vypadá, že to bude jak říká Mathes. Protože ta mrcha nemá abilitu, že se dá castit z exilu, tu dostává jen pokud byla na adventuře.
    LUKEH
    LUKEH --- ---
    Ale jinak je spousta karet, kde se musí sledovat čím/kam se to exilnulo - třeba Gonti mě teď napadnul... takže to může být i u adventury.
    LUKEH
    LUKEH --- ---
    MATHES: ale to není nekonečná value. Když zahraješ adventure půlku, tak to jde do exilu a z něj můžeš zahrát tu mrchu, ale ne znova adventuru. Tzn. není to tak, že bys to z toho exilu točil pořád dokola.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam