• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    MATHES
    MATHES --- ---
    _DOMINIK_: token je jen reminder, pomucka. neexistuje zadna adventure zona, nejblizsi srovnani je proste delayed trigger.

    "Casting the Adventure half of a card represents sending the creature on an adventure before putting it onto the battlefield. When the adventure resolves, the card is exiled. When exiled as part of the resolution, the creature may be cast from exile.

    Adventure spells only exist on the stack. In all other zones, the characteristics of an adventure are ignored; only the characteristics of the creature card apply."

    _DOMINIK_: na adventure karty taky ne. je to napsany primo na tech kartach.
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    _DOMINIK_: jakoze 'exilnuta adventura karta' a 'exilnuta adventura karta na adventure tokenu' maji jiny moznosti. ale jsem si jist, ze mi rozumis
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    MATHES: to je pravda. nicmene na oblivion ring, butchera ani huntera nepotrebujes specialni kartu k tomu, aby bylo videt, jaky ma moznosti ta karta ma :)
    MATHES
    MATHES --- ---
    _DOMINIK_: podle tyhle logiky ma "special zonu" pomalu kazda karta, co pracuje s exile - oblivion ring, faceless butcher, fiend hunter atd:)
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    MATHES: ano, v praxi ano :)
    MATHES
    MATHES --- ---
    _DOMINIK_: ne:)
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    aha, takze special zona
    MATHES
    MATHES --- ---
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Čau, rytíři, nazdar elementálové!

    pefrxlphull31
    OBOJETNIK
    OBOJETNIK --- ---
    V0IT
    V0IT --- ---
    ASYD
    ASYD --- ---
    BELIEVER
    BELIEVER --- ---
    ASYD: Při duelu Simic Flash vs Simic Flash se tam občas sází counterspelly jak na mariáši, protože kdo první dostane do hry vlka, vyhrál. To si dovedu představit, že by tahle karta mohla pomoct. A narozdíl od spell pierce trefí i Frilled Mystica. :)
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    BELIEVER: Liliana dostane nový kabátek?
    ASYD
    ASYD --- ---
    BELIEVER
    BELIEVER --- ---
    :))

    ICARUS
    ICARUS --- ---
    PSYCHO: Podle me ne.

    Each planeswalker has a number of loyalty abilities, which are activated abilities with loyalty symbols in their costs. Loyalty abilities follow special rules: A player may activate a loyalty ability of a permanent they control any time they have priority and the stack is empty during a main phase of their turn, but only if none of that permanent’s loyalty abilities have been activated that turn. See rule 606, “Loyalty Abilities.”

    Po zkopirovani je to porad ten stejny permanent, akorat ma jiny loyalty ability.
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    Hele, ten novej Oko z PW decku. Jak ono to s tema PW je? Kdyz pouzije svoji 0 aby se stal kopii Blackbladea, pocita se, ze uz pouzil loyalty abilitu, nebo protoze je to kopie, tak ji jeste nepouzil a muze pouzit Loyalty abilitu Blackbladea?
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    me nektere ty prebuilt decky prijdou retardovane - nulovej removal - to mam jako co delat s nepritelovim kombickem??
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam