• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    spoiler - klikni sem


    PROMO KODY DO MTG ARENA NA NASTENCE

    ODKAZY NA ZAJIMAVE ZDROJE INFORMACI O MTG NA HOME

    Jestli chces neco sehnat / prodat / vymenit, tak ses tu spatne a nasleduj odkaz nize.

    [ MAGIC THE GATHERING: Nákup / Prodej / Výměna ]

    Zajimaji te storyline? Chtel by sis precist pozadi jednotlivych sad? Pokracuj prosim ZDE

    NYX MtG Arena IDs na NÁSTĚNCE
    rozbalit záhlaví
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    MATHES: to je strašnej deck... ten chci.
    WRATA
    WRATA --- ---
    Ja nakonec 6-6 s timhle MATHES: bohuzel tri prohry byly na to ze sem uplne brutalne floodil, ale fakt neskutecnym zpusobem
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    MATHES: Asi neumím hrát tak dobře jak ty, já to s tím pětkrát projela T_T
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    MATHES: garruk je narvanej, kombo oko a husa je dost nechutny, fightici vlk je s food tokenama taky lahudka. once upon a time je kandidat na nejvic broken kartu desetileti, KAZDY balik, co hraje zelenou, to podle me bude hrat.
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    MATHES: tam chybi nejaky landy a side, koukam, nebo to je BO1?
    MATHES
    MATHES --- ---
    ja jedu tohle (build by Gabriel Nasiff)

    DRUI
    DRUI --- ---
    zatim 6-0, ale to je predpokladam jen stesti a protoze se lidi rozkoukavaji :)
    Nejake doporucene upravy/rady od veteranu?
    combo black 2
    https://aetherhub.com/Deck/Public/162582
    MATHES
    MATHES --- ---
    PATRIKSIMA: coz je neco, co by se melo pomalu zlepsovat. kupovat packy je proste spatna value na kterou dle svych vlastnich slov nemas penize. tak si vyber, chces to mit snadno a rychle? vytas penezenku. je prazdna? tak zatni zuby a nauc se draftovat.
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    PLAYELDRAINE = 3 packy
    MATHES
    MATHES --- ---
    Jak jsem si to po sobe precetl, tak jsem si vzpomnel na Cartmanuv referat o Narnii

    "Ja jsem si pripravil referat o knize Lev, carodejnice a satnik. Cetl jste to pane Garrisone?"
    "Ne, myslim, ze jsem to necetl."
    "Vyborne. Takze je to o bande hipiku co cmaraj po zdech a pak musej snist kouzelnyho velblouda aby prezili. To je vsechno dal bych si jedna minus."
    "A ja ti davam petku."
    MATHES
    MATHES --- ---
    ACHERON: jak je to debilni, tak je to slozity.

    nicmene tl;dr varianta

    dvojcata se vydala hledat krale-otce, kteryho odvedl ug walker a udelal z nej jelena, aby ho elfove zabili behem kazodorcniho huntu, kterej je potreba, aby se zas zacali prodluzovat dny. garruk jim pomaha, oni mu vyndaj hedron, jemu jebne, pak se zklidni a je nasranej na ug walkera a chce ho zabit. pak mu daj napit nejaky super vody, ktera ho vyleci od kletby, kral-otec je obetovan na prodlezeni dnu a priveden zpet k zivotu kouzelnym mecem.

    a vsichni zili stastne az do smrti

    jestli ti to nedava absolutne zadnej smysl, tak se mi to povedlo shrnout dobre.
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    ACHERON: Garuk je pes, sourozenci jsou znudeni spratci, ono je pica. Vic si z toho nepamatuju :D
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    MATHES: neni nejaka dvouminutova varianta nebo nechce to nekdo sepsat do tri vet? nechce se mi trávit 40 minut drahocenny existence koukanim na knir vyprávejici sracku :)
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    PATRIKSIMA: Papír Multi Commander zas takovou raketu nestojí.
    VRBIK
    VRBIK --- ---
    NECRO_BUTCHER: papír je nový rodinný stříbro ne? :)
    NECRO_BUTCHER
    NECRO_BUTCHER --- ---
    PATRIKSIMA: zkus papír..


    tam zaplatíš 10x víc.. :-)
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    PATRIKSIMA: V Limited mají všichni stejný šance. To ti hodí nějaký ty boostery a daily wins, další daily wins schrastíš přes upgradovaný starter decky (jestli se aktuálně nějaký dávaj, to nevím, případně jestli nějaký máš). Z boosterů ti vypadnou nějaký ty wild cards a třeba Simic Flash nebo Azorius Skies standard decky můžeš při troše skromnosti postavit s jednou rare kartou ve čtyřech kopiích a nějakejma uncommonama, další rares (včetně dual lands) jsou už nadstavba.
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    MATHES
    MATHES --- ---
    ASYD: tak to je dobra sracka:D
    ASYD
    ASYD --- ---
    What's Happening on Eldraine? | Magic Arcanum
    https://www.youtube.com/watch?v=fNmsmVZQh5A
    MATHES
    MATHES --- ---
    ASYD: zdroj?
    ASYD
    ASYD --- ---
    ACHERON: maji a je to naprosto strasny
    napr garruk se v ramci ToE stal naprosto dementni loutkou a jeho osvobozeni od prokleti je tak trapne ze ho radim na uroven buzen z gatewatch, at si rovnou taky chcipne
    MATHES
    MATHES --- ---
    ACHERON: bude
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    z jineho soudku: maji thrones nejaky pribeh? nebo je to jen pohádková matlanina s vrazenym pohádkovým očištěním garruka?
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    JJOXER: ? Kdyz mam vic pokusu liznout si spravnej pocet landu bude muj balik vic konzistentni a min casto budu mit smulu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam