• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    spoiler - klikni sem


    PROMO KODY DO MTG ARENA NA NASTENCE

    ODKAZY NA ZAJIMAVE ZDROJE INFORMACI O MTG NA HOME

    Jestli chces neco sehnat / prodat / vymenit, tak ses tu spatne a nasleduj odkaz nize.

    [ MAGIC THE GATHERING: Nákup / Prodej / Výměna ]

    Zajimaji te storyline? Chtel by sis precist pozadi jednotlivych sad? Pokracuj prosim ZDE

    NYX MtG Arena IDs na NÁSTĚNCE
    rozbalit záhlaví
    MATHES
    MATHES --- ---
    LUKEH: neco podobnyho fungovalo i na mtg online, mel jsem tam dost dlouhou dobu nastavenou adresu hotelu v kentucky, kdyz jsem tam necely dva mesice byl a pak jsem si to "zapomnel" zmenit, po navratu do CR, nicmene cca pul roku po navratu mi to nechtelo vzit platbu a pak mi tam vyskocila nejaka vagne znejici vyhruzka a ja se polekal a tu adresu zmenil a vsechno zas fungovalo normalne.

    ja jsem v tomhle posera a proste se bojim, ze si na to udelaj nejakyho bota, co projede vsechny ucty a porovna fakturacni adresu s IP adresou a nekam to poslou. financak pak domerej DPH + penale, uroky, uroky z prodleni, uroky z uroku atd a budou po mne chtit majlant:))
    LUKEH
    LUKEH --- ---
    WIRUSS:
    PSYCHO:
    To ale nemusíte platit nikdy, stačí si v MTGO/MTGA nastavit jako adresu nějakej karibik (já tam mám svoji Plzeňskou adresu a jen zemi mám Curacao nebo Bahamy místo ČR) a pak vám to bude účtovat bez DPH i když platím CZ kartou od ČSOB.
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    WIRUSS: To mne jeste nenapadlo, pres co platis? :)
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    PSYCHO: Přesně přes revolut, úplně nej přes zem kde nemusíš platit dalších 21% státu... ;-)
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Právě sem dohrál moc pěknou Core20 limited hru. Bylo to dlouhý, vyrovnaný, ve finále jsem měl v library poslední kartu (Sleep, strčil jsem ho tam při mulliganu), soupeř už měl docela namále, ale měl na stole Sage's Row Denizena, takže jsem ho potřeboval zabít radši v tomhle kole, protože to poslední už bych nemusel mít (na stole měl Diamond Knighta na modrou, kterýho vyhnal na 8/8, takže modrejch potvor tam měl dost). Takže jsem soupeře potřeboval projet, jenže na stole jsem měl Thiefa a Liche, který by mě zabili, a bez nich to vycházelo úplně tip top, pokud by ovšem něco nebouncnul nebo tak. Ale vyšlo to, neměl žádnej trik. :-)
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    PATRIKSIMA: Ja mam jednorazovy virtualni karty :)
    NECRO_BUTCHER
    NECRO_BUTCHER --- ---
    PSYCHO: jj, neumožnujou platby z důvody nedůvěryhodnosti, byly tam nějaký úniky dat nebo co.. vyjímky nedělaj, prostě to nejde(mi bylo řečeno), tak sem si musel založit paypal..
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    NECRO_BUTCHER: Nejaky info proc?
    NECRO_BUTCHER
    NECRO_BUTCHER --- ---
    tak přátelé, kdo má moneta banku tak si gemy online nekoupí.. banka zablokovala xsolla pro všechny transakce.. :-(
    V0IT
    V0IT --- ---
    T_RAVEN: v commanderu (brawlu) se rozlišuje barva karty a identita karty, dám příklad:
    Yasova Dragonclaw - barva jenom G, ale identita UGR
    Surrak Dragonclaw - barva i identita UGR
    T_RAVEN
    T_RAVEN --- ---
    MATHES: aha! mas na mysli v commanderu (prip. i brawl?) pro commandera (tzn kdyz je kenrith commander tak balik muze obsahovat vsechny barvy, kdyz ale vylozim happily ever after tak vsechny barvy musi byt v mana cost pernaments v battlefieldu (nebo explicitne uvedeno na karte ze je vsech barev :))?
    MATHES
    MATHES --- ---
    T_RAVEN: ano, ne

    artifact creature se pocita jako artifact i jako creature
    kenrith ani golos nejsou vsech barev. takhle se to bere jen v commanderu, ale napriklad tenhle vasik ti staci

    ICARUS
    ICARUS --- ---
    MATEEJ: presne tak, scyfall je dost mocnej. https://scryfall.com/search?q=not%3Areprint+e%3Am20
    T_RAVEN
    T_RAVEN --- ---
    nevite pocita se artifact creature jako 2 card types pro happily ever after? ... a pochopil sem spravne ze pro tu podminku s manou staci jedna karta, treba kenrith nebo golos?
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    MATEEJ: určitě to půjde nějak dát dohromady na scryfallu
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Nenapadá vás, jak zjistit karty, které poprvé vyšly v nějaké edici, třeba v Core Set 2020? Může to jít nějak přes gatherer? Pokud jo, tak jsem na to nepřišel.
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    Pokud někdo nepoužíval kód prevka M20 zkuste:
    2FT-QraP-JzE
    netušim jestli to ještě jde...
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    FORACE: Spitfire je top top top do kalamity!
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    JULIAN: Experimental Frenzy základ každýho mono red (někdy i mejnu) sajdu, souhlas. Ale já to kouzlo nemám rád, takže ho nehraju. :D
    FORACE
    FORACE --- ---
    Torbran je brutalni, castle solidni, zkusil sem i dve kopie Dwarven Mine, a za me nehrat. Tokena sem udelal dvakrat, kdyz uz nebyl moc relavantni, casteji me sla jako tapla.
    FORACE
    FORACE --- ---
    tak 8:4 s moji kalamitou, a 3 prohrany hry sem mel soupere na 1 zivotu, ale pak se doslova z toho vyzral food tokenama. Jednou sem vypumpoval spitfire na 25/4 a souper mi ho bouncnul Brazen Borrowerem, skoncil na 1 zivote a pak to otocil, pekna hra..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam