• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    spoiler - klikni sem


    PROMO KODY DO MTG ARENA NA NASTENCE

    ODKAZY NA ZAJIMAVE ZDROJE INFORMACI O MTG NA HOME

    Jestli chces neco sehnat / prodat / vymenit, tak ses tu spatne a nasleduj odkaz nize.

    [ MAGIC THE GATHERING: Nákup / Prodej / Výměna ]

    Zajimaji te storyline? Chtel by sis precist pozadi jednotlivych sad? Pokracuj prosim ZDE

    NYX MtG Arena IDs na NÁSTĚNCE
    rozbalit záhlaví
    WRATA
    WRATA --- ---
    OLA44: Ja se dost obavam ze to bude dost problem pro lidi co vyuzivaji pravidla hry na maximum. Tohle preci jen neni HS a moc dobre si nedokazu predstavit hrat s full controlem na mobilu
    V0IT
    V0IT --- ---
    OLA44: jde to už teď. Sice ne přímo, je to pomocí vzdálený plochy
    Play Magic: The Gathering Arena on Almost Any Mobile Device!
    https://www.youtube.com/watch?v=fi3c2Cr6mdg
    MATHES
    MATHES --- ---
    OLA44: urcite jsou. nicmene si myslim, ze to bude jeste "chvili" trvat.
    OLA44
    OLA44 --- ---
    Nevite jestli jsou zverejnene nejake pripadne plany dostat Arenu na jine platformy nez PC? tablety, mobily apod..
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    ROBIN_SNNS: Nehraju.
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    PREVRACENY: Pokud hraješ s Unhinged tak jsou super doplněk.
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    MATEEJ: Ne, nejsou do commandera super, ani když máš poníky.
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    SKUNK23: Everypony knows, že to JE benefice, ne prej. A do commanderu jsou super, teda pokud máš doma nějaký poníky. :-)
    SKUNK23
    SKUNK23 --- ---
    SKUNK23: Aha tak prej to je na nějakou benefici pro děti v Seattle hospital.
    SKUNK23
    SKUNK23 --- ---
    Tak vám nevim kam se ten MtG začíná ubírat...
    MtG – My Little Pony Crossover




    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    BELIEVER: S London Mulliganem je to asi lehce zvýhodněné. Teď se pokouším postavit takovej mix kavalkády, tokenů a pejrů. Váhám mezi BR a Mardu.

    BTW, jak tu byl miniflame ohledně controlu, včera jsem měl asi nejdelší zápas v Aréně, hrál jsem řekněme Azorius proti UB controlu a vyhrál jsem s posledníma třema kartama v knihovně s odřenýma ušima.
    MATHES
    MATHES --- ---
    pojdme si tady na rovinu rict, ze by to asi chtelo

    BELIEVER
    BELIEVER --- ---
    ICARUS: Golos je problém no :) Zkoušel jsem proti němu postavit takový grixis destruction s větším množstvím destrukce zemí, ale nefugnovalo to.
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    BELIEVER: No, už jsem to s ní dohrála na gold level, nevím jestli chci šplhat dál. Asi si zkusím postavit bluemill na novém standardu a uvidím jaké to bude.
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    BELIEVER: Ja nevim, golls field ma 22%, uplne nevim, jestli ten reality check funguje :D
    BELIEVER
    BELIEVER --- ---
    ROBIN_SNNS: Tak kavalkáda je podle mě hlavně takový reality-check, aby se nepřemnožily degendecky typu field of dead + agent a podobné. Slušně postavený midrange by jí měl porážet, pokud jí to vyloženě nepřijde stylem scorchspitter - cavalcade - spitfire - Torbran :)
    FORACE
    FORACE --- ---
    HOBORG: kdyby to byla 1/2 tak by to bylo o dost lepsi
    HOBORG
    HOBORG --- ---
    MATHES: tohle by asi slo, ale ja bych to stejne do kavalkady nepridal
    HOBORG
    HOBORG --- ---
    ROBIN_SNNS: no tak ti to proste blbe prislo, to se stava
    kdyz ti to rozbije jeden blbej removal tak si to mel proste spatny, to nutne neznamena ze to je nejakej obecnej problem toho decku. kdyby ho bezne takhle vyradil jeden spot removal tak je to nehratelny a winrate bude uplne jinde

    nemyslim si ze ten deck vylepsis tim ze tam pridas neco proti artefaktum/ench. pak ti misto chandry nebo kavalkady prijde tohle, nebude to mit cil, a budes jen blbe koukat na mrtvou kartu. zrovna v tomhle decku chces proste tlacit a ne tam cpat situacni reaktivni karty
    MATHES
    MATHES --- ---
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    Proto by se mi ke kavaldě hodin nějaký likvidátor enchantů a artefaktů
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    HOBORG: Ani moc ne, ale když ti vyjde blbě ruka třeba 2 země, 2x R 1/1 (třeba scorch spitter), 1RR Chandra a něco dalšího, tak když ti nepřijde do 2.-3. kola další země nebo kavalkáda a ještě přijdeš dvakrát za sebou o karty tak se situace zkomplikuje
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    PREVRACENY: Hraju závodně fotbal, to mi stačí.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam