• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    BELIEVER: Ja nevim, golls field ma 22%, uplne nevim, jestli ten reality check funguje :D
    BELIEVER
    BELIEVER --- ---
    ROBIN_SNNS: Tak kavalkáda je podle mě hlavně takový reality-check, aby se nepřemnožily degendecky typu field of dead + agent a podobné. Slušně postavený midrange by jí měl porážet, pokud jí to vyloženě nepřijde stylem scorchspitter - cavalcade - spitfire - Torbran :)
    FORACE
    FORACE --- ---
    HOBORG: kdyby to byla 1/2 tak by to bylo o dost lepsi
    HOBORG
    HOBORG --- ---
    MATHES: tohle by asi slo, ale ja bych to stejne do kavalkady nepridal
    HOBORG
    HOBORG --- ---
    ROBIN_SNNS: no tak ti to proste blbe prislo, to se stava
    kdyz ti to rozbije jeden blbej removal tak si to mel proste spatny, to nutne neznamena ze to je nejakej obecnej problem toho decku. kdyby ho bezne takhle vyradil jeden spot removal tak je to nehratelny a winrate bude uplne jinde

    nemyslim si ze ten deck vylepsis tim ze tam pridas neco proti artefaktum/ench. pak ti misto chandry nebo kavalkady prijde tohle, nebude to mit cil, a budes jen blbe koukat na mrtvou kartu. zrovna v tomhle decku chces proste tlacit a ne tam cpat situacni reaktivni karty
    MATHES
    MATHES --- ---
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    Proto by se mi ke kavaldě hodin nějaký likvidátor enchantů a artefaktů
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    HOBORG: Ani moc ne, ale když ti vyjde blbě ruka třeba 2 země, 2x R 1/1 (třeba scorch spitter), 1RR Chandra a něco dalšího, tak když ti nepřijde do 2.-3. kola další země nebo kavalkáda a ještě přijdeš dvakrát za sebou o karty tak se situace zkomplikuje
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    PREVRACENY: Hraju závodně fotbal, to mi stačí.
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    BURKHAR: Co kdybys začal závodně třeba běhat? MTG asi není pro tebe.
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    BURKHAR: to je teda blábol jak má bejt :-D něco jako "aggro hrajou jenom dementi co to pořádně neuměj, je to otravná all in píčovina" IMHO IMHO
    HOBORG
    HOBORG --- ---
    jakoze jednim removalem? to byla naka kulhava kavalkada :)
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    PATRIKSIMA: Včera mi někdo zastavil monored kavalkádu pomocí 1W glass casket
    LUKEH
    LUKEH --- ---
    BURKHAR: platí i na tebe?
    WRATA
    WRATA --- ---
    YETTY: Arena te to necha udelat kdyz zapnes full control protoze tohle trickovani proste nema jako primarni vec
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    PATRIKSIMA: MtG please, osobní invektivy si řeš jinde, díky.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    PATRIKSIMA: Já teda při sexu nesoupeřím, ale kooperuji. Your argument is absolutely invalid.

    P. S. Nauč se rodnou řeč, to je fakt hrozný, to "z".
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    PATRIKSIMA: Já zas nemám rád otravný controly. Na živém hraní o to víc. IMHO to hrajou především frustráti. Gameplay tím strašně trpí a fakt nemám zájem čekat každé kolo 15 minut, než se soupeř vyblbne (aby pak stejně dostal ve čtvrtém kole KO). Aggro FTW!
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    PATRIKSIMA: bo3 is the place
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam