• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    No, jak jsem cekal, oko oko oko oko.... vetsinou vyhrava ten kdo jede prvni a udava tak tempo.
    BELIEVER
    BELIEVER --- ---
    Hraju si v historic formátu s UB artifact deckem a objevil jsem tam pár krásných kombinací. Třeba Stonecoil Serpent + Skilled Animator. Ve druhém tahu jsem vytáhl stonecoil serpenta za 2, ve třetím tahu animatora a útočil jsem se 7/7 trample. :)
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    ICARUS: no stejne to bude samej Oko akorat, neni o co stat :D
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    JULIAN: Bud to jsou nekompetentni kreteni, nebo je to brutalne mismanagovany. Nebo oboji.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    ICARUS: jo, plus to ma byt sem tam vikendovy event. Pry aby zmerili zajem ci co, kikoti, fakt.
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    JULIAN: ted jsem se nekde docetl ze brawl ma byt po tomhle eventu jen jako direct challenge
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    WRATA: oni nejsou jenom mobily, ja hraju na 10,5" Ipadu a ten je imho na to jak dělanej
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    ICARUS: zejtra
    MATHES
    MATHES --- ---
    ICARUS: ten by mel bejt "na konci rijna", takze snad uz brzo
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    hele a co treba ten brawl na arene? ten uz by taky snad nekdy mel byt, ne?
    DRUI
    DRUI --- ---
    New Magic Format: Pioneer! – But...Not for Magic Arena!? | MTG Arena Standard
    https://www.youtube.com/watch?v=XH6KSDao4ic
    MATHES
    MATHES --- ---
    JULIAN: mno oni jen oznamili, ze to bude (protoze byla rotace a nikdo nevedel, co se bude dit s kartama, co odrotovali ze std)



    podle tyhle roadmapy by se to melo teprve rozjet
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    MATHES: ano, co pises je pravda, ale k puvodni veci - historic podle me neni zadnou nahrazkou za pioneer. Support ze strany wizardu skoncil ve chvili kdy ten format vytvorili.
    MATHES
    MATHES --- ---
    JULIAN: pioneer je pro mtgo, coz je uz dlouho funkcni (ehm) aplikace, ktera ma vsechno co by mela mit a vicemene se tam jen resi content. pioneer by mel bejt format pro papir i online (krom mtga)

    historic je pro mtga, ktery porad chybi pulka zakladnich veci a pokud to spravne chapu, mel by to bejt ciste jen format pro mtga a nic jinyho, mam za to, ze se neresi v papiru, neresi se v mtgo atd. je to format, kterej vzniknul ciste a pouze z duvodu "blizi se rotace, lidi nebudou moct hrat karty, co jsme jim prodali, musime udelat novej format"
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    MATEEJ: priznam se ze jsem to ani nezkousel, takze nevim. Uz najit jak vubec se ten historic format hraje je v Arene docela tezke.


    MATHES: je to novy, ale Pioneer je novejsi, uz je na MTGO, uz jsou oznameny turnaje... nevypada to nadejne pro historic, imho.
    MATHES
    MATHES --- ---
    JULIAN: ja bych nepanikaril, je to novy, to si nejak sedne jeste
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    JULIAN: Tu cenu (tedy výměnu wildcards za karty) myslím změnili, nebo ne?
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    MATHES: ale historic format je uplne napicu. nulova podpora, naprosto hrozny pravidla v arena, dvojnasobna cena vstupu/karticek...
    MATHES
    MATHES --- ---
    OBOJETNIK: arena dostane historic. navic jsem to takhle nemyslel - nekdo najde arenu, zacne ji hrat, zjisti, ze ho to bavi, pusti se do papiru, zacne na standardu a po prvni rotaci narazi, protoze prechod ze standardu na modern je dost podobnej jako by chtel clovek prejit ze standardu na vintage. proste od zruseni extended se ho snazi neuspesne nahradit:))

    WIRUSS: a proc ne? konspiracni typ dotazu "proc zrovna od" je uplne na hlavu padlej, protoze se ten dotaz da polozit vzdycky. zadnej milnik typu novej card design nebyl, takze tam neni nic k cemu by se to dalo vztahnout.
    WRATA
    WRATA --- ---
    Ja teda doufam ze prazsky GPcko v pristim roce fakt nebude ve frontieru
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam