• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    LUKEH
    LUKEH --- ---
    JANDOS: Bylo to hrozný, ale hrál jsem taky Oko se 4 noxious graspama v základu jako skoro každej. Skončil jsem 5-2, z toho 6x mirror.
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    Ze 102 decku ktery se kvalifikovaly do day2 MCQ nehrajou 4 zelenou :)
    MATHES
    MATHES --- ---
    promo na rok 2020
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    MATHES: Game Night 2019
    MATHES
    MATHES --- ---
    SKUNK23: nejaka omacka?
    SKUNK23
    SKUNK23 --- ---





    SOPTIK
    SOPTIK --- ---
    Zda se mi to, nebo ceny zacaly vyrazne padat dolu napric standardem, modernem i legacy? :O
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    No, jak jsem cekal, oko oko oko oko.... vetsinou vyhrava ten kdo jede prvni a udava tak tempo.
    BELIEVER
    BELIEVER --- ---
    Hraju si v historic formátu s UB artifact deckem a objevil jsem tam pár krásných kombinací. Třeba Stonecoil Serpent + Skilled Animator. Ve druhém tahu jsem vytáhl stonecoil serpenta za 2, ve třetím tahu animatora a útočil jsem se 7/7 trample. :)
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    ICARUS: no stejne to bude samej Oko akorat, neni o co stat :D
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    JULIAN: Bud to jsou nekompetentni kreteni, nebo je to brutalne mismanagovany. Nebo oboji.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    ICARUS: jo, plus to ma byt sem tam vikendovy event. Pry aby zmerili zajem ci co, kikoti, fakt.
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    JULIAN: ted jsem se nekde docetl ze brawl ma byt po tomhle eventu jen jako direct challenge
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    WRATA: oni nejsou jenom mobily, ja hraju na 10,5" Ipadu a ten je imho na to jak dělanej
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    ICARUS: zejtra
    MATHES
    MATHES --- ---
    ICARUS: ten by mel bejt "na konci rijna", takze snad uz brzo
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    hele a co treba ten brawl na arene? ten uz by taky snad nekdy mel byt, ne?
    DRUI
    DRUI --- ---
    New Magic Format: Pioneer! – But...Not for Magic Arena!? | MTG Arena Standard
    https://www.youtube.com/watch?v=XH6KSDao4ic
    MATHES
    MATHES --- ---
    JULIAN: mno oni jen oznamili, ze to bude (protoze byla rotace a nikdo nevedel, co se bude dit s kartama, co odrotovali ze std)



    podle tyhle roadmapy by se to melo teprve rozjet
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    MATHES: ano, co pises je pravda, ale k puvodni veci - historic podle me neni zadnou nahrazkou za pioneer. Support ze strany wizardu skoncil ve chvili kdy ten format vytvorili.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam