• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    SOPTIK: Commander, semtam drafty. Ale ja jsem v holandsku ted a zatim chvili, takze mame v jednom baru ctvrtecni draft/commander nebo cube a dal jsem to tu nezkoumal zatim :)
    SOPTIK
    SOPTIK --- ---
    RUI: super, posli prosim info do posty, rad bych nekdy zasel zahrat :-)
    RUI
    RUI --- ---
    SOPTIK: Já a pár známých jsme skončili právě u legacy – je tu překvapivě velká a živá komunita. Kdyžtak do pošty, rád poreferuju.
    SOPTIK
    SOPTIK --- ---
    Tyjo, tady jsou i pametnici Najady ve sklepe v Karline? Husty! :-) Hrajete stale? Ja skoncil u commanderu, rad bych si zase nedky zkusil treba legacy, ale to uz se asi moc nehraje ne?
    MATHES
    MATHES --- ---
    RUI: si zajdi do rytire v brne. kdyz jsem se prestehoval na dva roky do Brna, tak jsem tam byl... jednou. nebyl to prijemnej zazitek.
    RUI
    RUI --- ---
    Stará Najáda byla paráda, ty tmavé sklepní prostory a ta cesta od metra devadesátkovým Karlínem…nějak tak jsme si představovali temná zákoutí Stínadel v Rychlých šípech. A když už se tam člověk nějak dostal a hrdě vytáhl své bílé koně, odnesl si spoustu hezkých vzpomínek na Tolarian Academy a Memory Jar :)
    FND
    FND --- ---
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    MATHES: Nene, Tomas v ty dobe jen hral :D
    MATHES
    MATHES --- ---
    PSYCHO: huh, tak ta me minula uplne. to muselo bejt nekdy v dobe, kdy prisel do Prahy CR, to jsem pak dlouho nikam jinam nechodil (protoze jsem linej a na florenc jsem mel super spoj).

    to vlastnil taky serif klimes? ja mel za to, ze to oteviral az v tech dejvicich
    MATHES
    MATHES --- ---
    PSYCHO: uz jsem se smazal, myslel jsem, ze reagujes na me a ne na jandose:))
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    MATHES: Warlord byl v Hastalsky (puvodne, nevim jestli se pak stehoval), tou dobou existovala vlastne jen Grossmanka, Jednorozec, maly DD na Jindrisky a to bylo vsechno. Co vim ja teda... Bavim se o letech kolem 96-98
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    MATHES: Na Zizkove u metra Krizikova
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    JANDOS: nn, Warlord v Hastalsky...
    MATHES
    MATHES --- ---
    PSYCHO: huh? starou najadou je myslena najada v dejvicich, nebo?
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    MATHES: Ja vim, ale tak zacal se vytahovat Exil a tou dobou uz treba Najada nebyla...
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    My chodili na zakladce do toho obchudku co byl na hradcanskym namesti. To byl warlord ? Byla doba kdy byl Ice Age a Homelands, vtipny ze vlastne jedny z nejsrackoidnejsich setu ever, ale my stejne moc neumeli anglicky takze ty karty s dlouhym textem sme nehrali :) A potom sem mel tak 18 let pauzu az do RTR
    MATHES
    MATHES --- ---
    PSYCHO: tak stara najada je v kontextu mist jako warlord a ogri doupe dost novota:D

    ale jo byla fajn. teda krom ty stary pani odnaproti z baraku, co na pulnocnich releasech travila celou noc u okna a pokrikovanim na kohokoliv "jdete domu".
    RUI
    RUI --- ---
    JANDOS: Jojo, byly to moudré ženy. Jen úplně neměly pravdu, když tvrdily, že za půl roku si na ty kartičky ani nevzpomeneme :)
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    RUI: tvl, ja jsem se uz lekl, ze nikdo nezmini starou Najadu.... :D Pak jeste Outpost, ten byl jeste pred Exilem...
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    RUI: To udelaly dobre :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam