• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    spoiler - klikni sem


    PROMO KODY DO MTG ARENA NA NASTENCE

    ODKAZY NA ZAJIMAVE ZDROJE INFORMACI O MTG NA HOME

    Jestli chces neco sehnat / prodat / vymenit, tak ses tu spatne a nasleduj odkaz nize.

    [ MAGIC THE GATHERING: Nákup / Prodej / Výměna ]

    Zajimaji te storyline? Chtel by sis precist pozadi jednotlivych sad? Pokracuj prosim ZDE

    NYX MtG Arena IDs na NÁSTĚNCE
    rozbalit záhlaví
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    ICARUS: ne nutně, extended art pw(karty?) z eldraine taky nemaj /celkový číslo
    WRATA
    WRATA --- ---
    ICARUS: Nejakej borec koupil par boosteru ve Wallgreens takze pochybuji ze by byla z PW decku ;)
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    Ta elspeta bude z planeswalker decku, podle collectors cisla. Ono -3 pro 5 lajfu by bylo hodne smutny :D
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    MATEEJ: těch karet snad moc nebude a ta Elspeth mi rozbitá nepřijde, je to dost drahý a zas tolik toho neumí... ale necháme se překvapit
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    PREVRACENY: bože vždycky když už se mi podaří na to zapomenout tak tu ránu zas někdo otevře :-D
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    JOHNNYCAGE: Na ten Escape jsem zvědavej, graveyardovejma rekurzema se jim vždycky spolehlivě podařilo rozjebat několik formátů najednou. Ale ságy mě těšej, ty byly fajn.
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    DEMENCE: O jeho zrušení brečí i hrdinové Magicového eposu Tap: Maxova hra.
    :D
    MATHES
    MATHES --- ---
    ASYD
    ASYD --- ---
    jop. dobrej shit tohle :D
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    ASYD: myslim že tohle je dost zásadní :) Heliod už je posranej strachy! Skvělej flavour a ten escape...

    MAKROBIJEC
    MAKROBIJEC --- ---
    Nevím jestli jde o fake nebo ne, ale docela se mi pokémon basicy líbí.

    SOPTIK
    SOPTIK --- ---
    MATEEJ: Jasne! Zabransky pamatuju! :D To uz je davno ...
    MATHES
    MATHES --- ---
    MATEEJ: tyvole doug... na toho jsem uz malem zapomnel
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    GANDHI: No jo, tam se hrával s Dougem Wongem o ante. :-)

    A taky se chodívalo hrát k Zábranským, než tam skini začali moc prudit.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    JANDOS: a puvodni Warlord byl v Dejvicich
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    SOPTIK: tady jsou i pametnici toho, kdy najada ještě sklep neprovozovala a hralo se primo na ptre v ty prodejne:p
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    SOPTIK: Commander, semtam drafty. Ale ja jsem v holandsku ted a zatim chvili, takze mame v jednom baru ctvrtecni draft/commander nebo cube a dal jsem to tu nezkoumal zatim :)
    SOPTIK
    SOPTIK --- ---
    RUI: super, posli prosim info do posty, rad bych nekdy zasel zahrat :-)
    RUI
    RUI --- ---
    SOPTIK: Já a pár známých jsme skončili právě u legacy – je tu překvapivě velká a živá komunita. Kdyžtak do pošty, rád poreferuju.
    SOPTIK
    SOPTIK --- ---
    Tyjo, tady jsou i pametnici Najady ve sklepe v Karline? Husty! :-) Hrajete stale? Ja skoncil u commanderu, rad bych si zase nedky zkusil treba legacy, ale to uz se asi moc nehraje ne?
    MATHES
    MATHES --- ---
    RUI: si zajdi do rytire v brne. kdyz jsem se prestehoval na dva roky do Brna, tak jsem tam byl... jednou. nebyl to prijemnej zazitek.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam