• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    MATHES
    MATHES --- ---
    JOHNNYCAGE: to bych si asi radsi pustil cihlu na nohu:D
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    Nevidel jsem to, jak je to spatny? :D
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    MATHES: podle mě bysme si to měli pustit na vánoční besídce
    MATHES
    MATHES --- ---
    jsem si ted otevrel csfd s tim "filmem" a hned mi to spustilo PTSD
    MATHES
    MATHES --- ---
    JOHNNYCAGE: jo jasne, teoretickej potencial, je totiz vsude dycky:D

    ale tyvole jakmile tam prislo 5 typku, kazdej z nich v jiny barve mikiny, tak asi kazdej tusil jak rychle to pujde doprdele
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    PREVRACENY: přitom tam teoreticky potenciál byl, o to je to smutnější. ty dialogy psal někdo, kdo niukdy neslyšel jak spolu lidi mluví bohužel :-D
    MATHES
    MATHES --- ---
    JANDOS: protoze, kdyz si nakrasne otevru mythic, tak chci aby byl co k cemu a ne nejaky smeti do poctu:)
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    MATHES: aha ok
    ASYD
    ASYD --- ---
    omg...my eyyyyyyes
    MATHES
    MATHES --- ---
    JANDOS: mno to je hezky, ale jak to s cim souvisi? duel deck walkeri maj vzdycky set symbol sady ke ktery se vztahuji

    JANDOS
    JANDOS --- ---
    A prestante si ztezovat ze je nejakej PW slabej, OP PW na kterych dnesni magic stoji a obvykle udelaj two for one v momente kdy jsou zahrany fakt nepotrebuju :)
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    MATHES: Ten symbol na karte je Theros: Beyond Death
    MATHES
    MATHES --- ---
    ja doufam, ze to je duel deck, bcs mi prijde dost vlazna az spatna. za 4/6 man si udelat 2 tokeny je slightly below average
    MATHES
    MATHES --- ---
    ICARUS: jak skoro vsechny? knight errant byla dost v pohode, stejne tak Sun's Champion
    ASYD
    ASYD --- ---
    oboji je mozne
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    CHOBOT: ajo vlastně, on je to ten extended art. v tom pripade to je fakt velice smutnej pw (ale to snad skoro vsechny elspethy)
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    ICARUS: ne nutně, extended art pw(karty?) z eldraine taky nemaj /celkový číslo
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    JOHNNYCAGE: Nedávno jsme se s kamarádem dobře mastili na tom, jak je to špatný:) Hlavní hrdina se celý film chová, jako by měl za 5 minut umřít.
    WRATA
    WRATA --- ---
    ICARUS: Nejakej borec koupil par boosteru ve Wallgreens takze pochybuji ze by byla z PW decku ;)
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    Ta elspeta bude z planeswalker decku, podle collectors cisla. Ono -3 pro 5 lajfu by bylo hodne smutny :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam