• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    MATHES
    MATHES --- ---
    MATHES
    MATHES --- ---
    JEENA
    JEENA --- ---
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Někdo online?

    Burkhar#41861
    ASYD
    ASYD --- ---
    libi se mi

    toto do shalai (mam token swarm build)


    tohle kamosovi do sesivaciho geralf kraken tribalu :)


    drak vypada na solidniho ukoncovace


    a nakonec crazy podpora obskurniho tribu
    MATHES
    MATHES --- ---
    nastesti tam zatim neni nic must have (coz se ale muze zmenit hned v pristi sade)
    MATHES
    MATHES --- ---
    ASYD: paneboze to jsou curaci...
    ASYD
    ASYD --- ---
    dobry hovadi

    Theros Beyond Death Theme Boosters | MAGIC: THE GATHERING
    https://magic.wizards.com/...cles/archive/card-preview/theros-beyond-death-theme-boosters-2019-12-17
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    MATHES: To je kde co.
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    MATHES: JJ Oko by mohl konečně mít i normální cenu ;-)
    MATHES
    MATHES --- ---
    Btw Oko + Nexus banned na Pioneeru
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    MATEEJ: No ono, jak kdo, někdo jede v úterý, aby se 2 dny mrknul, ale dost lidí co znám letí ve čtvrtek večer a vrací se v neděli, celej den je někde zavřenej a vidí prd... A pokud se mrknu na plán na rok 2020 tak se mi úplně, že by respektoval kupní sílu...
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    RUI: čistě teoreticky, cestování za mtg po Evropě a Asii se dá spojit se zajímavými výlety, zatímco po USA jen tu a tam?
    RUI
    RUI --- ---
    LUKEH: Máš pravdu, z toho seznamu GP, který jsi postoval, je docela jasně vidět, že evropská a asijská (japonská) GP mají výrazně vyšší účast než americká. A platí to obecně napříč formáty - mě zajímá legacy a tam nedávné GP Bologna mělo 1600 hráčů, zatímco dvě letošní americká legacy GP jen 1000. Zajímal by mě důvod...že by v Americe byla o tolik širší nabídka? Nebo že by v Evropě a Japonsku byla obecně větší ochota za kartičkami cestovat?
    RORSCHACH
    RORSCHACH --- ---
    na coverage stránce je napsáno "Grand Prix Prague's first day was one for the history books already. 2,500 players made for the third largest tournament in European history"
    WRATA
    WRATA --- ---
    WRATA: Coz zase nesedi oproti tomu seznamu tak Utrecht 2015 mel pres 3600
    WRATA
    WRATA --- ---
    RORSCHACH: To letosni cislo mi nesedi protoze kdyz zacinal players meeting tak rikali 3018 startujicich a ze je to nejvetsi eu GPcko v historii
    RORSCHACH
    RORSCHACH --- ---
    MATHES: Jasný, jen jsem rozporoval, že to padá všude a ve všech formátech :) Praha se evidentně drží, ale je fakt, že má dost specifický podmínky. Navíc je tenhle rok v Evropě míň GP, takže se to asi trochu komprimuje.
    MATHES
    MATHES --- ---
    LUKEH: RORSCHACH: tak GP Praha je hlavne nahrada nemeckyho GP a podle toho to tady pak taky vypada:))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam