• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    spoiler - klikni sem


    PROMO KODY DO MTG ARENA NA NASTENCE

    ODKAZY NA ZAJIMAVE ZDROJE INFORMACI O MTG NA HOME

    Jestli chces neco sehnat / prodat / vymenit, tak ses tu spatne a nasleduj odkaz nize.

    [ MAGIC THE GATHERING: Nákup / Prodej / Výměna ]

    Zajimaji te storyline? Chtel by sis precist pozadi jednotlivych sad? Pokracuj prosim ZDE

    NYX MtG Arena IDs na NÁSTĚNCE
    rozbalit záhlaví
    MATHES
    MATHES --- ---
    _DOMINIK_: jak na nej dosahne vlastni matka, kdyz ma protekci na 1cc?
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    _DOMINIK_: i ta 2/3/4 volba je zajimava, z hlediska EDH. swordy ho nikdy nezabijou, vlastni matka na nej vzdycky dosahne...

    furt ale ma na sobe nalepeny dablovo znameni 'random', takze obcas clovek vytoci (treba) dvojku a pak v dalsim utoku narazi do satyr wayfindera, nebo nejakyho podobnyho crapu :D
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    flavorem i power levelem velice zajimava karta!

    WRATA
    WRATA --- ---
    MATEEJ: To uz urcite neni pravda. O kartach co budou v UMA jsem slysel po prazskem GPcku ktere bylo v srpnu a bylo to info od cloveka co dela v belgicke tiskarne.
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    JOHNNYCAGE: a ještě ve 4. kole zbyde 1 mana na protekci
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    To může fungovat i takhle ne

    T1 - land, plus jakejkoliv 1drop
    T2 - land, balista za 2
    T3 - land, heliod
    T4 - aktivace helioda a útok balistou, popřípadě tim jednodropem - GG

    jako je tam balista trochu zranitelnější ale na možnej útok s tim lifelinkem bych nezapomínal
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    _DOMINIK_: akorat teda koukam OuaT neni ne pioneeru legalni :/ tak to bude o trochu tezsi goldfish, no :)
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    WRATA: Pokud si dobře vzpomínám, co Maro psal o Skullclampu, tak v okamžiku, kdy jeden set vyjde, je následující set už v tisku (relativně krátce, ale už se do něj nedá zasahovat). Z toho jsem vyrozuměl, že nejrychlejší pokusy o nápravu jde dělat ob set, ale i tak by šlo o změny na poslední chvíli, které by obcházely design i development setu a mohly by skočit všelijak (a pravděpodobně by si lajsli nanejvýš přidání nějakých silver bullets proti aktuálně overpowered kartám, ne upravování power levelu karet, které už mají odladěné a přichystané k vydání).
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    scales budou v heliod/ballista decku skoro urcite nejlepsi. idealka by pak teda asi byla:

    T1 - land, (once upon a time,) elf (bez t1 elfa t3 skoro urcite nepujde, a navic je jich na formatu 8-12, plus je hleda OuaT)
    T2 - land, heliod
    T3 - land, scales (nebo AW), mox amber, balista za 2 (prijde jako 2/2), aktivace helioda, gg

    AW ma zasadni nevyhodu v tom, ze sam o sobe je totalne na picu :)

    v zasade mi prijde, ze by mohlo stacit vzit aktualni pioneer scales decklist, vykopnout z nej cernou a nahradit ji bilou pro helioda (pripadne nejaky ty AW). a voila, mame aggro s combo twistem
    WRATA
    WRATA --- ---
    PSYCHO: Na pioneeru je asi AW jednodusi. Je pravda ze to nikdo borit nebude. Nicmene dalsi moznosti jsou scales
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    MATHES: A elf umre hur nez enchantment? Kdyz uz sme u toho, proc je mox lepsi nez AW? Kdyz to vezmu kolem a kolem, tak potrebuju oproti tem vasim konstrukcim min nebo stejne karet s mensim riskem. a mam jedno free kolo

    1. kolo land, AW
    2. kolo land
    3. kolo land, heliod
    4. kolo land, balista, aktivace
    MATHES
    MATHES --- ---
    PSYCHO: no a? tapnu pro manu, zahraju novej, sacnu starej, tapnu novej pro manu - magic
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    PSYCHO: jo, uz mi to s tema moxama doslo.
    MATHES
    MATHES --- ---
    PSYCHO: ok, vymen hiarcha za jakyhokoliv elfa, jestli ti to tak vadi:D
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    _DOMINIK_: mox je legendary
    MATHES
    MATHES --- ---
    _DOMINIK_: dvy mocy uz mi prisly trochu prehnany a navic mu to stacilo az ve 4. kole:D
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    MATHES: Ja resim pioneer, ne modern.
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    MATHES: chtel jsi rict.. ?

    T1 - land, hiearch
    T2 - land, heliod
    T3 - land, mox amber, mox amber, balista za 4, aktivace helioda, gg

    kdyz uz magical christmas land, tak aspon poradne! :)
    MATHES
    MATHES --- ---
    PSYCHO: ja nevim, mne pripada, ze to vychazi

    T1 - land, hiearch
    T2 - land, heliod
    T3 - land, mox amber, balista za 4
    T4 - aktivace helioda, gg
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    A nebo mi neco unika a pak mi ted pls posli step by step, jak to bez welcome(podobny karty) roztocis ve 4. kole s ballistou za 4.
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    WRATA: pokud mluvime o pioneeru, tak mas 1 mox, a jednoho elfa (az dva/tri) elfy, ale tim si na stejnym problemu jako predtim, umrou a imo umrou snaz nez ten welcome. A i jinak to kombo je hrozne fragile.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam