• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    WRATA
    WRATA --- ---
    ROBIN_SNNS: Jestlize jsi nemela co dalsiho delat tak hra automaticky passuje kolo.
    MATHES
    MATHES --- ---
    ROBIN_SNNS: jak nenabidlo?
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    MATHES: Jo, snažila jsem se zahrát během boje, protože 2nd main už mi tu potom nenabídlo.
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    Jinak jak se tu ted hejtila nekompetentnost wotc co se tyce digitalnich produktu, tak jsem si pri cuceni na streamy vsiml jedny veci. Atris, Oracle of Half-Truths ma na Arene interface, ze ve spodni hromadce jsou karty, co jsou obrazkem nahoru a v horni hromadce obrazkem dolu. V MTGO je to presne naopak - ve spodni hromadce jsou kartyu obrazkem dolu.

    Jako je to prkotina, ale myslim ze to skvele ilustruje pristup WOTC a to, jak moc jim je nejaky polish u prdele.
    MATHES
    MATHES --- ---
    ROBIN_SNNS: myslim, ze by si stacilo poradne precist Robber of the Rich



    Robber ma dve schopnosti
    1 - kdyz zautoci a souper ma vic karet, tak mu exilni vrchni kartu.
    2 - pokud jsi toto kolo zautocil s Robberem, muzes hrat karty jim exilovane a muzes zaplatit jakoukoliv manu.

    Muj odhad je, ze si zautocila s Robberem, ten exilnul kartu, protoze souper mel vic karet. V utoku jsi tapla dve many a divila se, ze ti bytost nejde zahrat v utoku, coz by te prekvapti nemelo, protoze na Robberovi se nepise, ze bys je mohla hrat jako instant. Stacilo pockat do druhy main faze a tam uz by to slo.
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    ROBIN_SNNS: a nesnazila ses ten flutterfox castit behem combatu? v druhe main fazi bys to mela byt schopna zahrat.
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    WIRUSS: To měl víc soupeř, navíc možnost seslat exilovanou kartu je dle textu nezávislá na počtu karet soupeře. Přesto mi hra tu možnost nabídla jen během útoku a i když jsem ručně tapla dvě many a snažila se kartu myší vynést, nepodařilo se mi flutter fox seslat.
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    ROBIN_SNNS: Jde o počet karet na tvé a jeho ruce, jak se píše na Robberovi...
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    Hrajete někdo s kartou Robber of the Rich (1R, ELD, MR)? Nadraftovala jsem ho v MTGA a přišel mi na ruku. Zahrála jsem ho a několikrát s ním zaútočila. Při prvním útoku to soupeři poslalo Flutter Fox do exilu. Jenže při dalším útoku už to další kartu do exilu neposlalo a nabídlo flutter fox k seslání za dvě bezbarvé. Měla jsem, tak jsem zkusila. Karta nešla seslat...
    Narazil někdo na stejný problém?
    WRATA
    WRATA --- ---
    ICARUS: Ne dle ocekavani protoze rytir nasadil rozdilne ceny a nikdo moc ty starsi nechtel kupovat kdyz ty novy stali polovinu. Nicmene za tu nejvetsi investici jsem na nule takze a to pro me bylo nejdulezitejsi
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    WRATA: jak to nakonec dopadlo?
    MATHES
    MATHES --- ---
    prevko za mnou a musim rict, ze na limited set vypada dost zabavne
    ASYD
    ASYD --- ---
    Jejich digitalni divize je vubec plna kompetentnich lidi
    MAKROBIJEC
    MAKROBIJEC --- ---
    ASYD: wizardi klasicky nestíhají

    ASYD
    ASYD --- ---
    WENOUSH
    WENOUSH --- ---
    Na sobotní prewko v Chobotnici máme jedno poslední místo. Zájemci pošta.
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    WIRUSS: Agree.
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    PREVRACENY: Ano, ale u něj to bylo vidět hned po pár hrách v daných formátech, že zde něco nehraje... Pokud by první schopnost byla +1 a druhá -1, tedy po udělání Elka ho sejme blesk tak by patrně nebyl moc problém...
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    MATHES: Bohužel je normální, že se banuje za pochodu.
    ASYD
    ASYD --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam